<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30
Pokaż wyniki od 291 do 295 z 295

Wątek: Harry Potter

  1. #291
    Zainspirowany FNiN Awatar Excepto
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Harry Potter

    Moje podium książek:
    1. Harry Potter; Felix, Net i Nika
    2. Wampiraci
    3. (nie jestem pewien)
    Zgadzam się z osbami, które napisały na początku wątku, że Harry Potter, a Felix, Net i Nika to zupełnie inny gatunek literatury.

  2. #292
    Zainspirowany FNiN Awatar Kelsey
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    81

    Domyślnie Odp: Harry Potter

    Harry Potter bardzo podobał mi się na początku, lecz później już się troszkę znudził. Moją ulubioną częścią była trzecia i czwarta. Czasami lubię do niego powrócić i znów zagłębić się w świat Pottera .
    "Metallica lubi życ na krawędzi, ale nikt nie jest w stanie popchnąć jej dalej." (LARS)

  3. #293
    Zainspirowany FNiN Awatar _Fninka_
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Wiek
    34
    Posty
    102

    Domyślnie Odp: Harry Potter

    Temat taki "stary", że nie wiem, czy jest sens go odkopywać. Jednak moją miłość do HP muszę przelać i na tym forum. Początkowo opierałam się przeczytaniu, z powodu tego "buuum" na niego (zawsze odpycha mnie od modnych książek. Gdy jednak przeczytałam wszystko się zmieniło. Po prostu pożerałam te książki. Nie wiem czy to ze względu na fabułę, czy cokolwiek innego, ale zarywałam noce powtarzając "jeszcze tylko jedna strona i idę spać". Harry Potter lepszy od Felixa, Neta i Niki? Nie wiem. J.K. Rowling świetnie wychodzą intrygi i momenty grozy, ale p. Kosika cenię za humor i te nasze realia. Spór nadal nie rozstrzygnięty.
    "Słowo problem nie istnieje to tylko przykra interpretacja wyrażeń nietypowe wyzwanie czy może mało pomyślna możliwość."


    Czasami w tekście po prostu trzeba kogoś zabić. Tak profilaktycznie, żeby potem nie biegać z nożem po mieście.

  4. #294
    Zainspirowany FNiN Awatar Toster
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Wiek
    21
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Harry Potter

    Kocham Harry'ego! Od czterech lat jestem Potterhead. Zaczęłam czytać Pottera w pierwszej/drugiej klasie. Koleżanka mnie namówiła. Wszystkie części przeczytałam bardzo szybko. Aktualnie wszystkie części czytałam co najmniej po cztery razy, a "Więźnia Azkabanu" chyba z dziesięć razy .
    Nie rozumiem porównywania FNiN do HP - inny gatunek książkowy. To trochę tak, jak gdyby porównywać "Zmierzch" i książki historyczne o II Wojnie Światowej (wyolbrzymiam, ale chyba wiecie o co mi chodzi).
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 18-06-14 o 23:21
    – A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
    – Idź stąd i wychędoż się sam.
    ~ "Ostatnie Życzenie", Andrzej Sapkowski

  5. #295
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hedwiga99
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    7

    Domyślnie Odp: Harry Potter

    Kocham! Zdecydowanie moja ulubiona seria (HEJT). Uwielbiam Rowling i dla mnie Harry Potter to nie jest zwykłe czary mary. To opowieść i przyjaźni i oddaniu w magicznym świecie, którego można stać się częścią. Jest to książka zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży. Potterhead forever.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę