<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 295

Wątek: Harry Potter

  1. #21
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Posty
    122

    Domyślnie

    To sa grozby, wiesz? Za to mozna zabrac komputer, albo, w najgorszym wypadku - odsiedziec pare lat.

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ajwejwun ale chyba nie ma na tym forum donosicieli, nie? Ja zabiję JKR jeśli nie ożywi Dumbledor'a lub Syriusza. Mam jeszcze takącichą nadzieję żeby Servus zostal zabity w męczarniach.

  3. #23
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ajwejwun
    To są groźby, wiesz? Za to można zabraż komputer, albo, w najgorszym wypadku - odsiedzieć parę lat.
    nie no, nie zabiorą mi kompa, bo nie to nie mój. Nie wezmą mnie też do pier... znaczy do więzienia, przecież mnie uratujesz, prawda?
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  4. #24
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    7 część już niedługo, a tytuł znany: Śmiertelni Święci. Ciekawy jestem co w niej będzie...

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    45

    Domyślnie

    hm....................... z całym szacunkiem, ale co wy widzicie w tych książkach

  6. #26
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Posty
    122

    Domyślnie

    Avalayah, nie jest to czasem twoj osobisty, domniemany przeklad? Bo, z tego co wiem, na razie znamy tylko tytul angielski i brzmi on "Deathly Hallows". Nie widzialem jeszcze oficjalnego polskiego, ale slyszalem wiele jego wersji, np "Smiertelne Poswiecenie" i pare innych. Nie bedziemy znali dokladnej jego wersji najprawdopodobniej az do angielskiej premiery 7 tomu, albo nawet dluzej. Bez tresci nic nie bedzie dokladnie wiadome.

    Pincia, najprawdopodobiej to, co ty w FNiN. Rozumiesz juz?
    Chociaz 5 i 6 czesc mnie troche zawiodly. 5 - troche, 6 - bardzo.

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    45

    Domyślnie

    rozumiem co możecie widzieć w tej książce, ale ja tego nie widzę...................

  8. #28
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Ja znalazłem takie tłumaczenie, ale zgodze się, że przekład może być zupełnie inny

  9. #29

    Domyślnie

    Po pierwsze, JKR nie jakąś genialną pisarką. Jakiś rok temu czytałam serię pt. "Światy Chrestomanciego". Był tam i Sam Wiesz Kto i dzieci-czarodzieje, i dobry czarodziej- opiekun gł. bohatera. Tyle, że książka jest z lat osiemdziesiątych.
    Harrego Pottera (zwanego przeze mnie Hory Portier) zaczęłam czytać ho ho, dawno temu, jak nie była jeszcze tak nagłaśniana. Przeczytałam może 80 stron i na jakieś 2 lata odłożyłam na regał. Potem mnie tak naszło, że w tydzień przeczytałam 5 części. Jeszcze 6 i tak oto skończyła się moja przygoda z HP. Nic nie wniosła do mojego życia.
    Felix, Net i Nika zaś, przeciwnie.

  10. #30
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie

    HP mogl byc, powiem raczej ze byl dobry
    mowie byl bo 5 czesc troche na sile pisana, a 6bardzo na sile i niezbyt udana, ale mam nadzieje ze 7 autorka napisze dobrze

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę