<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 295

Wątek: Harry Potter

  1. #11
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    330

    Domyślnie

    HP przeczytałem dwie pierwsze części i myślę, że to o dwie za dużo. Kompletnie mi się nie podobał.

    A skąd moje zainteresowanie FNiN? Może dlatego, że gdy ukazał się GNL to byli moimi rówieśnikami i część akcji była umieszczona w szkolnych realiach?
    Sam nie wiem. Wiem, że mi się podoba

    Drobna uwaga. Nie porównywałbym FNiN oraz HP. To zupełnie dwie różne książki o różnej tematyce. odnośnie HP popieram Avalyah'a.

  2. #12
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Podejrzewam, że wam wszystkim w końcu się znudzi. Z fascynacją przeczytalem pierwsze 4 części, ale jak bylem już starszy, poczytalem WP, Eragona,FNiN to zrozumialem jak glupia byla ta książka.

  3. #13
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    na HP jeden mój ziomal mówi "Chorry Potter". kiedyś mnie to wnerwiało jak nie wiem co, a po przeczytaniu FNiN sama zaczęłam to powtarzać. wnioski i prognozy wyciągnijcie sami.
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

  4. #14
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    395

    Domyślnie

    U mnie mówili Horry Ciotter. Więc Horry Potter nie jest jeszcze złe...

  5. #15
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    56

    Domyślnie

    ja tam czytam HP ale nie jakoś tak żebym go wielbił oczywiście FNiN nie dorasta do pięt

  6. #16
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ja lubię obie książki.Ale ostatnio zastanawiam się co się dzieje z Joanne K. Rowling bo ciągle kogoś uśmierca. Dobrze, że narazie w FNiN wszyscy żyją.

  7. #17
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    55

    Domyślnie

    Ja przeczytałem wszystkie części Harrego. Pamiętam początki, gdy siostra mi go polecała. Wtedy nikt jeszcze nie znał tej książki. W każdym razie cała seria mi się podoba, choć już widzę, że kolejne wręcz tomy są już pisane pod nadzorem innych ludzi. JK Rowling już chyba nie ma pomysłu na nowe przygody Pottera.

  8. #18
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    45

    Domyślnie

    a ja nie cierpię HP...... przeczytałam więcej niż pół pierwszej części i miałam dość, potem już tylko pojedyńcze rozdziały i choć wiele osób mi go polecało nie zmieniłam o nim swego zdania......

  9. #19
    Zafascynowany FNiN Awatar Avalyah
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    328

    Domyślnie

    Hmmm... Ja przeczytałem z zaciekawieniem wszystkie dotychczasowe części, ale pozniej czytalem WP, Eragona i doszedłem do wniosku, że HP to sh.t nieładnie mówiąc, ale i tak 7 część przeczytam bo nie po to czytałem pierwsze 6, żeby teraz sobie darować

  10. #20
    Zafascynowany FNiN Awatar Toth
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    29
    Posty
    436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Avalyah
    7 część HP przeczytam bo nie po to czytałem pierwsze 6, żeby teraz sobie darować
    tak trzymać. ale jeśli w 7 JKR zabije Hermionę, to ja zabiję JKR
    Aayla Secura: "You chose a difficult approach to the fortress, Master."
    Quinlan Vos: "It's impossible. So the defenders will not expect us to use it."

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę