<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Mazda
    Dołączył
    Jun 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,515

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    nooms
    Jest mi zimno-powiedział Net-I cały pomysł wydaje mi się jakby mniej mądry niż parę minut temu...Ale zacina! Wiesz, że Eskimosi mają kilkanaście słów na określenie śniegu?
    -Ale ani jednego słowa, by nazwać banany
    str. 280
    A teraz proszę państwa, oto:...
    Ten wtyczek nie pasuje do kontakta
    str. 305
    <brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

  2. #22
    Zainspirowany FNiN Awatar zuzka
    Dołączył
    Jul 2008
    Wiek
    28
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    Na wycieczce, jak rozmawiali o językach międzynarodowych:
    (...)na przykład metryczny układ miar. To też język.
    -Albo protokół TCP/IP -wtrącił Net. Wszystkie oczy skierowały się na niego, więc wzruszył ramionami i dodał ciszej: Poważnie, dla komputerów...

  3. #23
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Patryx
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    1,613

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    - On pije w pracy - oburzyła się Nika.
    - Też byś piła, jakbyś miał siedzieć całą noc w tak wielkim budynku - powiedział Net - Zresztą gość ma przechlapane życie.
    - Czemu?
    - Pomyśl tylko. Imieniny trzydziestego pierwszego grudnia. Dwie imprezy naraz. Myślisz, że ktoś przyniesie prezent na zabawę sylwestrową? To musiało zostawić ślad na psychice
    //No... Już prawie dobrze Jeszcze tylko jedna kreseczka...
    Drugie ma wyglądać tak:
    Kod html:
    [/quote]
    //Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 11-10-08 o 13:27

  4. #24
    marchewa128
    Gość

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    - Zróbmy tu mały posiad. Zmęczyłem się.

    - Chyba postój?

    - Za nisko tu na postój - zachichotał Net.

    Mówiąc to, nieostrożnie usiadł na kratkę wentylacyjną. Gdy się zorientował, było już za późno. Rozległ się trzask, a kratka otworzyła się pod jego ciężarem. Chłopiec krzyknął i spadł... lądując na miękkim fotelu w pustym gabinecie. Przerażony siedział chwilę bez ruchu, potem uniósł głowę i ujrzał równie przerażoną twarz przyjaciela. W tym momencie drzwi się otworzyły i do gabinetu weszła starsza kobieta. Na nosie miała grube okulary, zza których jej oczy wydawały się małe, jak u myszki. Net wjechał głębiej w fotel, ale kobieta nie zwracała na niego najmniejszej uwagi. Grzebała w pokaźnym pliku papierów i teczek, które ściskała pod pachą.

    - Mam już te dokumenty z NASA, o które pan prosił, panie dyrektorze. - Położyła przed oniemiałym Netem kilka kartek. - Podpis z prawej strony, tu gdzie różowy post-it, bardzo proszę.

    Net chwycił długopis i posłusznie podpisał we wskazanych miejscach. Kobieta zebrała papiery, wciąż próbując opanować wysuwające się teczki. Odwróciła się i wyszła zamykając za sobą drzwi, nie obdarzając Neta ani jednym spojrzeniem.

    Chłopiec zerwał się i rozpaczliwie spojrzał w górę. Felix wyciągnął ręce, pomógł przyjacielowi dostać się do przewodu wentylacyjnego, po czym wetknął kratkę na miejsce. Net oparł się o ścianę i uniósł do twarzy trzęsące się dłonie.

    - To nie na moje nerwy... - wysapał, łapiąc oddech i ścierając pot z czoła. - Już wolę się uczyć matmy.

    - I tak będziemy się musieli uczyć... Ale przecież ty jesteś bardzo dobry z matmy!

    - Tym bardziej wolę się jej uczyć niż być tutaj i wpadać... gdzieś...

    - A co ty tam podpisałeś?

    - Nie mam bladego pojęcia... Przynajmniej nie podpisałem się własnym nazwiskiem.

    - A jak się podpisałeś?

    - James Bond...
    to tez bylo dobre...

  5. #25
    Zagorzały Fan FNiN Awatar Wiana
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,028

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    Tak I potem jak tata Felixa mówił, że jakś umowa została zawarta, tylko podpis budzi wątpliwości - James Bond

  6. #26
    Zaciekawiony FNiN Awatar Dark Win
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    27
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    -Mam skromny krowiant.
    -Co skromne?
    -Dwie kanapki z wołowiną.

    //Cytaty wstawiamy w znaczniki
    Kod html:
    [quote][/quote]
    //Zeg
    Ostatnio edytowane przez Zegarmistrz ; 22-01-09 o 20:01

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    Fajne wszystkie które piszecie, ale dla mnie góral był najlepszy ;D.

    //Duże litery i znaki interpunkcyjne!//Morowis
    Ostatnio edytowane przez Morowis ; 25-08-09 o 22:01

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar lejus
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    "Akurat w tym momencie przy krawężniku zatrzymała się pocztowa furgonetka z odsuwanymi drzwiami. Wysiadł z niej mężczyzna z wielkim workiem w ręku i od razy zatrzymał się, widząc trójkę dzieci zagradzających mu dostęp do skrzynki.
    -Czy to jakaś akcja protestacyjna? - zapytał żartobliwym tonem.
    -Musi nam pan pomóc znaleźć jeden list - powiedział Net.
    -To bardzo ważne. Wpadł mi niechcący do tej szczeliny...
    Mężczyzna uniósł brwi, ale milczał.
    -To list do jednego z nauczycieli - kontynuował Net - a ja mam dysleksję i zrobiłem w nim mnóstwo błędów...
    Mężczyzna patrzył na niego coraz bardziej podejrzliwie.
    -Albo.. coś znacznie gorszego - plątał się Net - Ten list po prostu nie może dotrzeć do adresata.
    - OK, oddam wam list - powiedział mężczyzna - jeśli pokażesz mi jakiś dokument potwierdzający, że to ty go wysłałeś.
    Net nerwowo obszukał wszystkie kieszenie i w końcu z jednej z nich wyszarpną wymiętą kartę biblioteczną. Z ulgą podał ją mężczyźnie. Ten obejrzał ją uważnie i oddał. Potem przyczepił od spodu skrzynki worek i przekręcił zamek. Do worka wpadło kilkanaście listów. Przyjaciele rzucili się, cy grzebać worku.
    - To czyjaś korespondencja. - Powstrzymał ich mężczyzna i sam zaczął przeglądać koperty. - Jaki kolor?
    - Biała, zwykła - odparł Net. - Zaadresowana ''Burmistrz''.
    - Hm. Jest tylko jedna z napisem "Burmiszcz"... Myślę. że mogę to uznać... chociaż w Warszawie nie ma burmistrza, tylko prezydent miasta.
    Podał przyjaciołom kopertę i podniósł z ziemi worek.

  9. #29
    Zafascynowany FNiN Awatar Tussa
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    315

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    Podobał mi się moment, kiedy Net spadł na fotel dyrektora i podpisał się jako James Bond. Mówili potem o tym w "Niusach czy Niuansach". Nie mogę zacytować, bo pożyczyłam książkę.
    "Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że... NIE PRZECZYTA?EŚ FNiN!!!"

  10. #30
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Śmieszne teksty w GNL

    Cytat Zamieszczone przez Tussa Zobacz posta
    Podobał mi się moment, kiedy Net spadł na fotel dyrektora i podpisał się jako James Bond. Mówili potem o tym w "Niusach czy Niuansach". Nie mogę zacytować, bo pożyczyłam książkę.
    Właśnie niedawno oglądałem "Pogromców mitów" i sprawdzali, czy da się chodzić w kanałach wentylacyjnych nie robiąc hałasu. NIE DA SIę
    W ogóle chyba nie wrócę już do GNL, bo jak dla mnie w porównaniu z innymi częściami jest strasznie dziecinna
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę