<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 158
  1. #11
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    74

    Domyślnie

    ojeju a wy znowu o tym nie potrafilam sie wyslowic po prostu no i napisalam "zagrzeczne" ale nie chodzi mi o "daj spisac" tylko
    o kontakty dziewczyny-chlopaki ale nie takie jak w "Pamietniku ksiezniczki" (moze cos o tym slyszeliscie tam wkolko o jednym walkuja) kurcze Net i a szczegolnie Felix sa totalnie opoznieni pod tym wzgledem moze by sie wkoncu w kims zakochali ale zeby to nie bylo "przeslodzone" tylko takie naturalne... (znowu nie potrafie napisac tego co mysle ...)

  2. #12
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Hej! No nie mów, że Net się w nikim nie zakochał

  3. #13
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    74

    Domyślnie

    no Net oczywiscie ze sie zakochal (tylko jakos mi sie tak napislo) ale Felix...az mi go zal ze nikogo nie ma

  4. #14
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Może później będzie kogoś miał

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roverbot
    Cytat Zamieszczone przez olemka
    postacie moim zdaniem sa troszke zagrzeczne
    Za grzeczne Czy rozprawienie się z duchami, i gangiem to grzeczne dzieciństwo A co z częstym opuszczaniem lekcji i komputerową ściągawką na testach
    Czy to są grzeczne dzieci
    Bardzo grzeczne... Normalnie aniołki!

  6. #16

    Domyślnie

    Napisałem recenzję FNiN GNL na polaka. Zamieszczam ją tutaj

    Cytat Zamieszczone przez 3bik_z
    Chciałbym zachęcić Was do lektury książki pod tytułem: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi". Na co warto zwrócić uwagę, jej autorem jest polski pisarz Rafał Kosik. Jest to jego pierwsza książka zaadresowana do młodych odbiorców. Dzieło to należy do gatunku powieści przygodowych z elementami science-fiction. Twór ten jest doskonale osadzony w polskich realiach. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół, uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im. prof. Stefana Kuszmińskiego. Mają oni wiele ciekawych i niebezpiecznych przygód, takich jak duchy w szkole, spotkanie UFO w tatrach, czy rozbrajanie gangu nękającego warszawskie banki. Pewnie nie udałoby się im przeżyć wielu przygód gdyby nie niezawodne wynalazki, skonstruowane przez Felixa, Manfred, czyli komputerowy program sztucznej inteligencji, napisany przez Neta i niesamowita intuicja Niki. Książka jest dynamiczna, mrożąca krew w żyłach. Została napisana tak, że czytając ją nie sposób się nudzić. Warto zwrócić uwagę na interesującą szatę graficzną "Felixa, Neta i Niki" wykonaną przez samego autora. Wprawdzie wewnątrz powieści ilustracje można znaleźć tylko na początku każdego rozdziału, jednak na wewnętrznych stronach okładki, zarówno z tyłu jak i z przodu, znajdują się dwie strony poświęcone na obrazki i zdjęcia ściśle odnoszące się do treści książki. Jeśli jesteście zainteresowani moją prezentacją, i chcecie zapoznać się z treścią książki, to mam dla Was informację o tym że autor wydał także drugą część- kontynuację przygód trójki młodych bohaterów. Bardzo spodobało mi się motto, które autor umieścił na okładce:
    "Ta książka pokazuje, że sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie zależy przede wszystkim od nas."

  7. #17
    Fan FNiN Awatar bim
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    756

    Domyślnie

    Mam karę na kompa Pisze od kumpla więc może mnie nie być

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bim
    Mam karę na kompa Pisze od kumpla więc może mnie nie być
    Ja mam to szczęście, że rodzice nie zakażą mi korzystania z komputera, bo jestem jak ten Net- w razie czego muszę czuwać .

  9. #19

    Domyślnie

    A tutaj bardzo dobra recenzja z gildii literatury:
    http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/ ... i/recenzja

  10. #20

    Domyślnie

    Mi watek ze swietym mikolajem nawet sie spodobal... ahh ile ja bym dal zeby takie przygody przezyc

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę