<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 158

Wtek: Pierwsza cz

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    May 2006

Domylnie

ojeju a wy znowu o tym nie potrafilam sie wyslowic po prostu no i napisalam "zagrzeczne" ale nie chodzi mi o "daj spisac" tylko
    o kontakty dziewczyny-chlopaki ale nie takie jak w "Pamietniku ksiezniczki" (moze cos o tym slyszeliscie tam wkolko o jednym walkuja) kurcze Net i a szczegolnie Felix sa totalnie opoznieni pod tym wzgledem moze by sie wkoncu w kims zakochali ale zeby to nie bylo "przeslodzone" tylko takie naturalne... (znowu nie potrafie napisac tego co mysle ...)

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    May 2006
    Pe

Domylnie

Hej! No nie mw, e Net si w nikim nie zakocha

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    May 2006

Domylnie

no Net oczywiscie ze sie zakochal (tylko jakos mi sie tak napislo) ale Felix...az mi go zal ze nikogo nie ma

Zainspirowany FNiN
    Doczy
    May 2006
    Pe

Domylnie

Moe pniej bdzie kogo mia

Domylnie

Cytat Zamieszczone przez roverbot
    Cytat Zamieszczone przez olemka
    postacie moim zdaniem sa troszke zagrzeczne
    Za grzeczne Czy rozprawienie si z duchami, i gangiem to grzeczne dziecistwo A co z czstym opuszczaniem lekcji i komputerow cigawk na testach
    Czy to s grzeczne dzieci
    Bardzo grzeczne... Normalnie anioki!

Domylnie

Napisaem recenzj FNiN GNL na polaka. Zamieszczam j tutaj

Cytat Zamieszczone przez 3bik_z
    Chciabym zachci Was do lektury ksiki pod tytuem: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi". Na co warto zwrci uwag, jej autorem jest polski pisarz Rafa Kosik. Jest to jego pierwsza ksika zaadresowana do modych odbiorcw. Dzieo to naley do gatunku powieci przygodowych z elementami science-fiction. Twr ten jest doskonale osadzony w polskich realiach. Opowiada o przygodach trjki przyjaci, uczszczajcych do warszawskiego gimnazjum im. prof. Stefana Kuszmiskiego. Maj oni wiele ciekawych i niebezpiecznych przygd, takich jak duchy w szkole, spotkanie UFO w tatrach, czy rozbrajanie gangu nkajcego warszawskie banki. Pewnie nie udaoby si im przey wielu przygd gdyby nie niezawodne wynalazki, skonstruowane przez Felixa, Manfred, czyli komputerowy program sztucznej inteligencji, napisany przez Neta i niesamowita intuicja Niki. Ksika jest dynamiczna, mroca krew w yach. Zostaa napisana tak, e czytajc j nie sposb si nudzi. Warto zwrci uwag na interesujc szat graficzn "Felixa, Neta i Niki" wykonan przez samego autora. Wprawdzie wewntrz powieci ilustracje mona znale tylko na pocztku kadego rozdziau, jednak na wewntrznych stronach okadki, zarwno z tyu jak i z przodu, znajduj si dwie strony powicone na obrazki i zdjcia cile odnoszce si do treci ksiki. Jeli jestecie zainteresowani moj prezentacj, i chcecie zapozna si z treci ksiki, to mam dla Was informacj o tym e autor wyda take drug cz- kontynuacj przygd trjki modych bohaterw. Bardzo spodobao mi si motto, ktre autor umieci na okadce:
    "Ta ksika pokazuje, e sami kreujemy wasny los i to, czy bdziemy y ciekawie zaley przede wszystkim od nas."

Fan FNiN Awatar bim
    Doczy
    May 2006
    Pe

Domylnie

Mam kar na kompa Pisze od kumpla wic moe mnie nie by

Domylnie

Cytat Zamieszczone przez bim
    Mam kar na kompa Pisze od kumpla wic moe mnie nie by
    Ja mam to szczcie, e rodzice nie zaka mi korzystania z komputera, bo jestem jak ten Net- w razie czego musz czuwa .

Domylnie

A tutaj bardzo dobra recenzja z gildii literatury:
    http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/ ... i/recenzja

Domylnie

Mi watek ze swietym mikolajem nawet sie spodobal... ahh ile ja bym dal zeby takie przygody przezyc

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.