<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63
  1. #1
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie Śmieszne cytaty w TMK

    Wiem, że olemka dała taki temat na pierwszym forum, ale ponieważ tu się jeszcze coś takiego nie pojawiło, to postanowiłem napisać taki post.
    Na początek dam takie coś (strona155):

    Miejscowość nazywała się Stefan. Dziwiło to przybyszów, ale mieszkańcom miasteczka, Stefanianom, nazwa ta wydawała się najzupełniej normalna. Podobno było jeszcze kilka Stefanów w Polsce, więc ten Stefan dla odróżnienia oficjalnie nazywano Stefanem nad Wisłą.
    -Mieszkam w Stefanie-delektował się Net. -Nazywam się
    Wiesław Tasiemiec. Niezłe co?
    -Tylko nie powtarzaj tego przy miejscowych-poprosiła Nika.

  2. #2
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    74

    Domyślnie

    dla mnie najlepszym tekstem jest ten (juz go pisalam na starym forum no ale tu go nie ma )
    -Czy... mogę spać u was?-zapytała nieśmiało Nika.
    -Czemu nie?-Net przesunął się pod ścianę.-Mam, szerokie łóżko, zmieścimy się.

  3. #3
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Następny (strona 171):

    -Mimo wszystko-powiedział Net, gdy grupa ruszyła-uważam, że Nizina jest nudnieszy nawet od Eftepa.
    -Fakt-przyznał Felix.-Choćbym się starał, nie potrafię się skupić nad jednym jego zdaniem.
    -Oto nasz śmietnik-Net zaczął naśladować bezbarwny sposób mówienia Niziny.-Niezmiernie ciekawy przykład małej architektury. Wewnątrz mieszczą się cztery pojemniki, każdy o pojemności trzystu litrów. Grubość ścianek wynosi trzy milimetry. Zaraz obejrzymy zawartość pojemników.
    Idące obok, Aurelia, Klaudia i Celina, zachichotały. Wtedy Net zamrugał, jak to robił Nizina, na co Celina ryknęła śmiechem.
    -Proszę mnie nie denerwować-powiedział groźnie Net, podskakując w miejscu.
    Celina schyliła się ze śmiechu i starła z twarzy łzy. Połowa uczniów, która zobaczyła minę Neta, zaczęła się głośno śmiać.
    -Nie zostawajcie z tyłu-krzyknął kierownik. Znajdował się dobre trzydzieści metrów przed wszystkimi.-Połowy rzeczy nie usłyszycie!
    -I o to chodzi-odparła szeptem Celina, wciąż krztusząc się ze smiechu.

  4. #4
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Mam następny (strona 474):
    [...] -Fatamorgana wtranżala ci spodnie-powiedział beznamiętnie Net. -To idiotyczne. Nawet nie mam siły się bać...

  5. #5
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Dobre było też jak chcieli wsadzić Manfreda do minirobotów.

    Przeszczep sobie mózg to krowy, to wtedy pogadamy.

  6. #6
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    (strona 520):

    -Przecież Schultz rozumie po Polsku! -Felix klepnął się w czoło. -Wszedł do kuchni i powiedział "za późno". Pomyślał chwiłę i dodał. -Slang szkolny zmiksowany z nowomową komputerową...
    -Czaję bazę! -przyznał Net. -Tego nei rozkminią! Zapodawaj. Ta stara proca w bleku nic nie zajarzy.
    -Dusimy buta do kwadrata z trzema kółkami -zaczął Felix z niejakim trudem. -Insertujemy keya do blaszaka i szatdałnujemy hardłer. Potem szybki wypad z baru, nim się trepy skumają. Jak mamy fartuch, to desantujemy się z imperki far ełej stąd. Sendujemy esesmana do starszyzny i wylogowujemy się z tematu.
    -Dajesz, stary! -Net pokiwał głową z uznaniem.
    [...]
    -Poginamy level wyżej? -zapytał Net.
    -Pałzujemy aż blek wymięknie z kwadrata -pokręcił głową Felix. -W teorii wszystko wyglądało pięknie. Na razie czekamy aż przestanie krzyczeć i zejdzie.
    -Możemy sobie darować te wygibusy -zaproponowała Nika. -Nikt nas nie podsłuchuje.
    -Nigdy nic nie wiadomo. -Net pokręcił głową. -Neologizujemy dalej, dla sejfu.
    -Zaraz sami się przestaniemy rozumieć -powiedział Felix. [...]

  7. #7
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Następne (strona 16 :

    Gdy mijali kawiarnię, zobaczyli Oskara, Lucjana i Wiktora, zgromadzonych wokół jednorękiego bandyty. Lucjan wrzucał do maszyny po parę drobniaków i pociągał za rączkę, a pozostali kibicowali. Przyjaciele zainteresowani weszli do kawiarni i stanęli obok.
    Lucjan po raz kolejny pociągnął za rączkę. Bębny chwilę się obracały, wreszcie kolejno znieruchomiały. Napis pod obrazkiem na pierwszym z nich głosił „Myj zęby”, na drugim „Pij mleko”, a na trzecim „Ucz się pilnie”. Lucjan zazgrzytał zębami i pociągnął ponownie. Kolejne napisy poradziły mu „Słuchaj starszych”, „Jedz owoce” i „Nie kłam”.
    -To chyba jednoręki pouczasz dla niegrzecznych dzieci ?powiedział Net. ?Jakoś dziwnie wygląda.
    -Jak wszystko w tym hotelu ?przyznał Wiktor.
    Po kilku pociągnięciach wreszcie w jednej linii ustawiły się trzy rysunki monet. Wewnątrz maszyny coś zachrobotało i zabrzęczało.
    -Yes!!! ?krzyknął Lucjan, zaciskając pięść.
    Na tackę, zamiast monet, wypadła karteczka z napisem „Pieniądze szczęścia nie dają”. Lucjan przeczytał to dwa razy i zaczął trząść automatem. Wiktor i Oskar odciągnęli go, nim narobił większego zamieszania.
    -To jest zwykłe złodziejstwo! ?krzyczał do automatu. ?Oddaj moje pieniądze, jak szczęścia nie dają!
    Barmanka obrzuciła go obojętnym spojrzeniem, chyba nie tylko on reagował w ten sposób.


    Takie średnie, ale też fajne

  8. #8
    Zafascynowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    395

    Domyślnie

    Całego nie będę przepisywał, ale najlepszy fragment - Sushi Bar
    Są to strony : 99 - 105

  9. #9
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    74

    Domyślnie

    str.234 (takie srednie)
    -Widzisz?-ucieszył się Felix.-To proste
    _Spróbuj żabką-prychnęła pod wodą Nika, tłumiąc śmiech
    -Nie opanowałem jeszcze żabki.
    -Teraz naprawdę wyglądasz jak piesek...
    -Dlaczego?...Jezu! Ja płynę!-Net rozglądał się wokoło z wyrazem euforii na twarzy.-Ja płynę
    -Ale ten styl plywania to piesek.
    -To napewno jakas szlachetna rasa! Pływam terirem rosyjskim, albo golden retriverem.
    str472
    Może pora ciągnąć zapałki o tę wodę?-odezwal się Net.-Kto przegra, ten odchodzi i ginie na pustyni...

  10. #10
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2006
    Płeć
    Posty
    192

    Domyślnie

    Mam jeszcze coś (strona 163) :
    Avatar, czyli bohater sterowany przez Neta, podszedł do zgarbionej postaci, stojącej przed przejściem dla pieszych. Postać wyglądała jak staruszka, czekająca, aż ktoś pomoze jej przejść na drugą stronę.
    -Nie podchodź!- ostrzegł go Lucjan.- To pewnie pułapka.
    Net jednak podszedł, a staruszka wzięła go pod ramię. Przeszli na drugą stronę. Staruszka podziękowała i odkuśtykała chodnikiem. Net wytrzeszczył oczy.
    -Naprawdę chodziło o to, żeby ją przeprowadzić... Mam pięć
    punktów.
    Następne pięć minut poświęcił na odkrywanie innych pouczających aspektów gry. Wreszcie ucieszył się i oświadczył:
    -Wystarczy zaczekać na ciężarówkę, wprowadzić staruszkę na środek jezdni i szybko się cofnąć.
    -Jesteś potworem- skrzywiła się Nika.
    -Udało mi się dodać do gry parę elementów- zachichotał Net.- Każda gra ma jakieś ukryte tylne wejścia, umieszczone na wszelki wypadek przez programistę. Dostałem się do jednego takiego wejścia i udało mi się zmienić rozmiary mojej postaci.
    Po ekranie przechadzał się dziesięciometrowy człowiek, miażdżąc stopami zaparkowane samochody i stragany z warzywami.
    Do sali wszedł kierownik [...]
    -W ciągu paru minut zdołałeś wepchnąć pod autobus dwanaście staruszek?- zdumiał się Eftep.- Jesteś... psychpatą...
    -To coś z tą grą.- Net wskazał bezradnie na ekran.- Rozbudza we mnie najgorsze instynkty. Sam siebie nie poznaję.
    Wstał od komputera, udostępniając miejsce innym, bo było wielu chętnych na wirtualne mordowanie staruszek.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę