<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 516 z 595 PierwszyPierwszy ... 16 416 466 506 514 515 516 517 518 526 566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,151 do 5,160 z 5941
  1. #5151
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Głos rezonujący w ciemności.
    Głód. Bóg. Ogień!
    Tak ciekawie smakują.

    Rozwierająca się paszcza, pełna długich na przedramię zębów, zbliżająca się nieprzyjemnie szybko.
    "Nie!" zaczął krzyczeć, wierzgając nogami. "Boże, proszę, nie! Wyparłem się grzechu! Wyspowiadałem się! Nie zwątpiłem, gdy mnie kusiłeś. Nie jestem grzeszny, nie jestem!"
    Zdał sobie sprawę, że poruszanie pod wodą przychodzi mu z coraz większą łatwością. Wciąż krzycząc, odchylił się do tyłu i wykonał niezgrabny unik. Bestia najwyraźniej nie spodziewała się tego, gargantuiczne szczęki minęły go o kilkadziesiąt centymetrów. Serce biło jak nigdy wcześniej, gdy wężowe ciało przesuwało się przed jego twarzą.
    W tej chwili nie wiedział, gdzie jest.
    Nie był nawet pewien, czy jest żywy, czy martwy.
    Czy tak wygląda piekło?
    Czy może to czyściec?
    Nieważne.
    Jedyne, czego był pewien, to że nie może dać się pożreć. Krzyczała to każda komórka jego ciała, zmieniającego się, adaptującego, wypuszczającego coraz to nowe płetwy i łuski.
    Sobreviviré, zdecydował i z tą myślą z całych sił chwycił jedną z wypustek na ciele bestii. Nie da rady go pożreć, gdy będzie uczepiony jej grzbietu. Prawda?...

    przetrwam

  2. #5152
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    "Nie! Boże, proszę, nie! Wyparłem się grzechu! Wyspowiadałem się! Nie zwątpiłem, gdy mnie kusiłeś. Nie jestem grzeszny, nie jestem! Sobreviviré..."
    ...
    C-co?
    Bestia nagle zatrzymała, dryfując w toni, próbując zobaczyć nieznane.
    Co się dzieje? Gdzie... Gdzie jedzenie? Gdzie grzeszny? Nie... Nie grzeszny. Skoro niegrzeszny... Nie muszę go jeść.
    Chwila.
    Czemu ja go zrozumiałam?

    Lewiatan zmrużył oczy, obracając się dookoła w spiralę, próbując dojrzeć nowy bodziec.
    Czemu cię słyszę? Kim jesteś? Tylko... Jak ja cię słyszę? Chyba, że... Leszek? Znowu sobie ze mnie jaja robisz? Przecież wiesz, że to dla mnie nowa sytuacja. Mam znowu zniszczyć wasze leże?
    Roberta wypuściła wściekle kilka sporych bombelków z pyska.

  3. #5153
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak zmarszczył brwi. Niski, dudniący głos rozbrzmiał znowu, ale tym razem wyrażał...zagubienie?
    Czy to podstępna próba wywabienia go z bezpiecznego miejsca na karku bestii?
    Mimo obaw, pytanie opuściło jego usta, nim zdążył pomyśleć.
    "Kim jest Leszek?"

  4. #5154
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Znowu! Leszek... Nie żartuj sobie ze mnie. Co się dzieje? Nie każ mi znowu tego robić... Mam może w zamian dorwać Esmeraldę? Pokaż się lepiej, przecież wiesz, że tylko umiem czytać twoje myśli!

  5. #5155
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto8
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Udało mu się z trudem uniknąć lecącego trójzębu. Czemu znowu on...
    - Z drogi - warknął unosząc ręce w ofensywnym geście.
    Co ja zrobię... Nie chcę z nim walczyć... Ale on raczej wręcz przeciwnie...
    Muszę się przygotować do obrony
    Ostatnio edytowane przez excepto8 ; 28-10-21 o 22:22

  6. #5156
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Jeżeli to był podstęp, to bardzo specyficzny.
    "Nie jestem Leszkiem. Ani Esmeraldą." Przez chwilę wahał się, ostatecznie jednak nie widział przeciwskazań, by powiedzieć prawdę. "Jestem Fran. A ty jesteś Lewiatanem, o którym mówiła Magda."

  7. #5157
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Chujj ci w dupę. Nie dam ci dojść do twojej dziewczyny. Tylko dojdziesz do mnie!
    Chwila co.
    Chujj, zbroja z kości i wejdę dalej do wody, bo to trochę krindż.
    Mogę powiedzieć wręcz, że... Gejowe.
    A ja się chcę napierdalać, a nie pierdalać.
    Hm.

    ***

    Żółte ślepia zniknęły na moment w mrugnięciach.
    Fran... Franciszek Kwiatkowski? Magda coś mi... Wspominała. Swoją drogą muszę z nią o tym... Hm. Pogadać. Czemu mnie tak nazywa? Ale, ale. Czemu tutaj jesteś? I... Oh, rajciu. Skoro nie jesteś grzeszny, to przepraszam za tę próbę zjedzenia!... Ale na pewno nie jesteś Leszkiem? Błagam, pokaż cię, ten skurwysyn już drugi dzień ze mnie sobie żartuje... A bardzo trudno słyszeć mi różne głosy.
    Ostatnio edytowane przez Ślunsk ; 28-10-21 o 22:40

  8. #5158
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Czy to mogło być tak proste? Pokręcił głową.
    "Nie mogę ci się pokazać. Jaką mam pewność, że wtedy mnie nie zjesz? I Kim jest Leszek?..."

  9. #5159
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Nie zjem cię, bo nie jesteś... Czekaj. Znowu róg. Magda mnie woła. Błagam, poczekaj na mnie, okej? Nie rozmawiałam z człowiekiem od kilku dni, tylko umiem ich słuchać, a ryby mają tak bardzo inny rodzaj myślenia... Chwila. Czekaj jeszcze raz. Co tu jest w wodzie... Grzeszny?
    Nagły ruch skupił jej uwagę, nastawiając ją od razu w stan gotowości do walki.

  10. #5160
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Magda wzywała Lewiatana? Nie wiedział, co ta heretyczka planowała, ale skoro chciała do tego wykorzystać bestię, na pewno nie było to dobre.
    "Dlaczego właściwie się jej słuchasz?" spróbował odwrócić uwagę stwora.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 516 z 595 PierwszyPierwszy ... 16 416 466 506 514 515 516 517 518 526 566 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę