<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 236 z 595 PierwszyPierwszy ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 5941
  1. #2351
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak zwolnił trochę.
    - Chyba nie - stwierdził w końcu. - To były ciężkie dwa dni, a ty przeprosiłeś. No i... jesteś moim amigo. - Przyciągnął go do siebie i objął ramieniem. - Tylko... nie rób już tak więcej, vale? Sprawy mogły potoczyć się dużo gorzej.

  2. #2352
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Dziękuję... - Czerwień ponownie weszła na twarz chłopaka,chowającego się pod ramieniem większego. - Ale boję się, że to może się powtórzyć, Fran. Chyba...

  3. #2353
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Chyba nie zamierzasz koczować w tym lesie do końca życia? - Tessa spojrzała na blondynkę z pobłażaniem, szybko jednak z powrotem odwróciła wzrok. - Tylko rok, o ile dobrze pamiętam. Może przez ten czas nie zapomnisz, jak wygląda inny człowiek.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  4. #2354
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie martwmy się na zapas - zbagatelizował hiszpan. Mieli szczęście - ze względu na nietypową porę obie kabiny były puste. - Będziesz potrzebował pomocy? - wskazał na jego rękę.

  5. #2355
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Dopiero teraz ból naprawdę się odezwał. Chłopak cicho syknął, widząc nieregularne linie szkarłatu, powoli zaklepiające się strupami, mimo niekończących się potoczków krwi. Julien lekko kiwnął głową na pytanie Hiszpana.
    - Dlatego zadałem pytanie... Nie chcę wrócić do tego stanu. I dlatego nie mogę sam tego naprawić, Fran...

  6. #2356
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Cóż... . - Ujął delikatnie jego dłoń, przyglądając się ranie. - w takim razie musisz być cierpliwy. W końcu się zagoi, to kwestia czasu. Daj, pomogę ci chociaż to zdjąć. Zsunął z niego koszulę uważając, by rękaw nie podrażnił świeżych strupów. - Przemyj to delikatnie wodą. La herida nie wygląda źle, ale dobrze byłoby ją opatrzyć. No ale to po kąpieli. - Jednym ruchem ściągnął z siebie tiszert. - Gdybyś potrzebował pomocy, wołaj. Będę w kabinie obok. - W ostatniej chwili powstrzymał się przed puszczeniem oczka. Zamiast tego uśmiechnął się pokrzepiająco i zniknął za materiałową zasłonką.

  7. #2357
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Nie podoba mi się, że tak strasznie odsuwa się od tego tematu. Przecież... To trzeba wyjaśnić. Już próbowałem tyle razy próbować to wytłumaczyć przed nim, przed samym sobą... A jednak. Fran, błagam, rozmawiaj ze mną. Twój dotyk... Daje mi tyle słodyczy, ale niech również słowa zaczną grać główną rolę.+
    Julien westchnął i będąc w bokserkach odkręcił wodę.
    Oh. No tak. Potrzebuję pomocy.
    Przejmujący chłód otoczył w nieprzyjemnym uścisku skórę chłopaka, natychmiast gasząc rozpalone policzki.
    Cholera... Czemu mi tak zimno? W tamtym stanie nie przeszkadzała mi żadna temperatura, a teraz... Niech mnie ktoś przytuli, niech będzie już ciepło.+
    Czyżbyś chciał coś dostać?~
    Może. Może... Znowu to czuję. To samo co przy pocałunku, rozumiecie? On jest tak blisko... Chcę się wyrwać w przód. Ale... Ale nie mogę! Nie jestem teraz jak przed momentem, teraz... Teraz bym go nachodził. Jak bym wyglądał? Okropnie. Już teraz go pewnie męczę...+
    Mnóstwo myślisz w tym nastawieniu.~
    Wiem...
    Chłopak w końcu stanął obok, nie mogąc wytrzymać chłodu.
    Nie. Nie mogę jeszcze wyłączyć wody... Ale mimo, że chcę, to nie mogę też tam wejść. Szalony, szalony!+

  8. #2358
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Może rok, może dłużej, zależy jak mi się kariera potoczy. No i w lesie nie ma kapitalizmu, więc to zawsze profit.

  9. #2359
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ale nie ma też społeczeństwa, cywilizacji ani wygody. To znaczy... Nie mówię, że tutaj warunki są najlepsze, ale to zawsze coś. No, i są ludzie. Nawet, jeżeli obecnie to właściwie tylko my i zakonnice... - dziewczyna wzruszyła ramionami, przybierając jak najbardziej obojętny wyraz twarzy, na jaki było ją w tym momencie stać. - Chociaż... Jeśli będziesz miała szczęście, może poznasz tam jakąś seksowną dzikuskę. - przewróciła oczami, podsuwając kolana pod brodę. - Wtedy rzeczywiście nie będziesz już miała po co wracać.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  10. #2360
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłodna woda przyjemnie koiła zmysły. Jeszcze przed chwilą był wściekły, prawie zrobił coś, czego by żałował. Prawie skrzywdził Juliena...
    Włożył głowę pod lodowaty strumień. Spokojnie, Fran. Do niczego nie doszło. Opanowałeś się.

    Czy następnym razem też ci się uda?

    Nie będzie następnego razu.

    Sam powiedział, że to tak działa. Leczy się i pendejo* wraca.

    Więc zadbam o to, żeby nie musiał się leczyć.

    Ha! Tak jakbyś nie lubił tamtego Juliena bardziej.

    Lubię Juliena, który nie krzywdzi innych.

    Mentiroso**.


    Bliżej niezidentyfikowany głos podświadomości. Idź skąd przyszedłeś i daj mi się w spokoju umyć.

    Wcześniej planował wykorzystać chwilę pod prysznicem, by sobie ulżyć. Ale teraz, z tym delikatnym Julienem zaledwie metr dalej, czuł, że byłoby to... niewłaściwe. Ostatecznie nie jestem zwierzęciem, żeby ulegać wszystkim instynktom.

    Zakręcił wodę i zaczął się wycierać. Que carajo***... przecież depilowałem się przed wyjazdem! Czy to już starość? Czy robię się peludo**** jak Jorge?! Tam też?!!

    - Nooooooooooo...


    *duper
    **kłamca
    ***co do chuja
    ****włochaty

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 236 z 595 PierwszyPierwszy ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę