<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 210 z 595 PierwszyPierwszy ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,091 do 2,100 z 5941
  1. #2091
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Telefony padły - Izydor podniósł brew - W najgorszym razie będzie trzeba się przejechać do miasta... A tak nawiasem mówiąc, wiem o jednym grzeszniku, który wbrew regulaminowi i przykazaniom trzyma alkohol u siebie w domku - założył ręce na sobie - Ale to chyba może poczekać, najpierw trzeba się zająć śniadaniem.

    ***

    Aleks poprowadził grupę za budynki restauracji. Raczej nikt nie zwrócił uwagi na to, że się oddalili. Kiedy zakręcił za róg, zobaczył Frana i Polę leżących na trawie przed tylnym wejściem.
    - Nie daliście rady się dostać do środka? - zawołał z odległości, żeby nie przeszkodzić im w jakiejś prywatnej rozmowie.
    Ostatnio edytowane przez Efen ; 07-05-21 o 14:31

  2. #2092
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie, tu też zamknięte - odkrzyknęła Aleksowi - Nie wiem jak bardzo jesteśmy gotowi się włamywać...
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  3. #2093
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Ales podszedł do drzwi i obejrzał zamek.
    - Narzędzi nie mam, ale to by się dało otworzyć. Tylko pewnie będzie nas słychać, jak będziemy w środku, no i nie wiadomo co możemy tam znaleźć...

  4. #2094
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Andrzej nie rozumiał czemu Aleks taki się ceregielił z obchodzeniem tłumu, ale już pozedł za nim zamiast po prostu się przebijać przez tłum.
    Za rogiem zobaczył leżących leżących obok siebie Polę i Frana. Poczuł ukłucie zazdrości, i już przypomniały mu się emocje z wczoraj i znajoma gula w gardle.
    Andrzej, ogarnij się. Przechodziliśmy przez to wczoraj. Chcesz powtórkę zabawy z wczoraj? Oboje ci wczoraj mówili, że nie ten-teges. Ludzie też mogą się przyjaźnić, wiesz?
    Wewnętrzny dialog pozwolił mu się trochę uspokoić i nie ucieć. Miał nadzieję, że nikt tego nie zauważył.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  5. #2095
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Siostra Magda podniosła brew.
    - Alkohol, tak? Nie jest to wielkie przewinienie, szczególnie wobec starszych, takich jak ty. Masz chyba więcej celów do zdobycia, jak mniemam. Virginia nam wspominała co nieco, powinieneś raczej tym się zająć, chłopcze. Oni sami sobie grabią... Ale póki co za mało. Jeśli ich odeślesz, to osobiście zapłacę ci nawet więcej. Boję się o nich.

    ***

    O kurwełe boże. Czy ja umieram?
    Nikt obok mnie nawet nie przechodzi. Czy ja się uduszę? Czemu jak dotykam tej zakurwiałej szyi to wszystko się lepi i śmierdzi? Kurwakurwakurwakurwakurwakurwaaaaaaaa

  6. #2096
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Pola nic nie zauważyła. Uśmiechnęła się tylko szeroko do Andrzeja i znów krytycznie przyjrzała się drzwiom.
    - Raczej nie wożą ze sobą całego żarcia, więc coś na śniadanie pewnie dałoby się ogarnąć. Tylko jak catering przyjedzie, to będziemy się tłumaczyć.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  7. #2097
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Izydor westchnął. No tak, z czymś takim powinien iść do Roberty. Zajmie się tym później.
    - Grabią sobie? Stało się coś o czym nie wiem? - uśmiechnął się niewinnie - No i wie siostra, jeśli ktoś robi coś nieprawego na tym obozie, dowody w końcu się pojawią... Ma siostra kogoś konkretnego na myśli?

    ***

    Aleks spojrzał na Polę, po czym znów zerknął na zamek.
    - Nie mam narzędzi, ale jak mi skombinujecie spinkę, wieszak albo inny sztywny drut, to mogę nas raczej wprowadzić do środka.

  8. #2098
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Wypięła z włosów dwie wsuwki i mu podała.
    - Znam co prawda tylko teorię, ale jedną chyba nic nie zdziałasz.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  9. #2099
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Może słyszałeś poranną sytuację z kapelanem? Znalazł tego chłopaka, Franciszka, całego brudnego. Pobił się z nimi, mając za powód, cóż, jak to mówią na zachodzie "queerness". Podobno spał z Aleksym i Julianem, choć nie mi zbierać teraz te dowody. Również ich znajomi podpadli Magdzie, a przez to Lydii. Oh, Izydor. - Kobieta mierzyła chłopaka wzrokiem, zmieniając wyraz twarzy na znacznie smutniejszy. - Powinnam przeprosić cię za tę fasadę. Nienawidzę cię z całego serca, wiesz? Naprawdę niszczysz życia za pieniądze... Mimo to jednak czasami je ratujesz. Odesłanie całej ich grupy będzie jak najlepszym rozwiązaniem dla każdego, również dla nich. Zrobisz to?
    Ostatnio edytowane przez Hegxra ; 07-05-21 o 15:05

  10. #2100
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie wiem o co siostrze chodzi - Izydor nie przestał się uśmiechać - Nie będzie ich tutaj do jutra. Z Bogiem!
    Odszedł od siostry Magdaleny. Koniec zabaw, trzeba się zająć pracą. A jeśli ta mrówka będzie chciała mu przeszkadzać, załatwi swoją sprawę u Roberty.

    ***

    Aleks wziął wsuwki od Poli i spojrzał na nią.
    - Raczej już ich nie użyjesz jak z nimi skończę. To okej?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 210 z 595 PierwszyPierwszy ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę