<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 216 z 595 PierwszyPierwszy ... 116 166 206 214 215 216 217 218 226 266 316 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 5941
  1. #2151
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Mango. I nie ma innej opcji - parsknęła dziewczyna

  2. #2152
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak stał jeszcze chwilę w bojowej pozie, całkowicie zignorowanej przez Aleksa. Joder. To będzie trudniejsze niż myślałem.

  3. #2153
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ale... maliny rosną w Polsce - wypalił Andrzej.

  4. #2154
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Meh, wszyscy się nie znacie. Smak jest drugorzędny, najlepsze są prążkowane - Zaśmiała się. - Patriotycznie, rozumiem.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  5. #2155
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Eeee, na takie ekscesy to mnie nie stać - zbagatelizowała Anka. - A na pewno nie w tutejszej Żabce...

  6. #2156
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie jestem przekonana czy mango są tańsze...
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  7. #2157
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Hm, pewnie faktycznie podobna cena... Ale skoro polecasz... Jeśli przeżyjemy ten obóz, to kiedyś wypróbuję. - wyszczerzyła się uroczo

  8. #2158
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Janek, leżący wśród traw.
    Powietrze nagle wpłynęło do ust głębokim westchnięciem czarnowłosego, a gęsia skórka przeszła po jego powierzchni ciała. Gotowość do reakcji na zagrożenie. Adrenalina. Ucieczka czy konfrontacja?
    To chyba oczywiste.-
    Chłopak powoli podszedł do leżącej sylwetki, co jakiś czas poruszającej kończynami. Byłoby to jedynie dziwnie, gdyby nie fakt jego dłoni - całe czarno-szkarłatne, trzymające się na szyi.
    - Janek.
    - Ghhh... - Przekrwione oczy spojrzały w górę.
    Pełne nienawiści. Pełne błagania o pomoc. On się boi.~
    Widzę przecież. Ale czy...-
    Julien uklęknął przy blondynie, przyglądając mu się. Spazmy przechodziły przez jego ciało, było jednak w dobrym stanie... Oprócz szyi.
    Okropnie to wygląda.~
    Przepięknie.-
    Jakoby rozlana, lecz regularna czarna blama, gąbczasta, pełna krwi i ropy, poruszana jabłkiem Adama. Świsty się z niej wydobywające... Martwa. Całkowicie nieżywa już materia.
    On się dusi.~
    Widzę.
    Ręka Juliena spoczęła na czole chłopaka, przeczesując blond włosy, drugą przyłożył natomiast w pobliżu śladu.
    Zakres się zgadza. Plama jest wielkości mojego chwytu. To ja to zrobiłem w czasie bijatyki.
    Oczy Janka rozszerzyły się w akompaniamencie charczenia. Na moment puścił swoją szyję, próbując sięgnąć niższego, ten jednak odsunął się w odpowiednim momencie, potrząsając głową.
    To nielubiane przez ciebie uczucie wraca. Mówi, byś mu pomógł, że on nie może umrzeć. Pomóż mu.~
    Pamiętacie...? Ciało wpływa na mnie... Lecz moje myśli również działają na niego. Ja...
    Julien...~
    Próbował mnie zabić. Współpracuje z Magdą. Przejął mnie, bym nie miał kontaktu z resztą. On nie zasługuje na pomoc. Nie zasługuje. Nie pozwolę temu uczuciu być, rozumiecie? Nie, gdy blokuje mnie do celu. Wszystko. Dla. Celu. Wszystko dla mojej doskonałości. A do niej... potrzebuję też sprawiedliwości.-
    Mocny chwyt złapał blond włosy, wydobywając okropnie brzmiący odgłos ze strony Janka. Julien nachylił swą twarz do ucha chłopaka, śledząc jego zatrwonione oczy.
    Zapach zepsutego mięsa. Idealnie.~
    - Dusisz się. Umierasz. Nieprzyjemne uczucie, nieprawdaż? - Szepnął młodszy. - Powinienem ci pomóc... Lecz czy ty mi pomogłeś, gdy jezioro wpływało do moich ust? Gdy to ja umierałem w chłodzie bezdechu?
    Śmierdzi strachem i wstydem. Nie jest nawet warty mojego zachodu.
    - To nauczka dla ciebie, Janek. - Chłopak szeroko uśmiechnął się, składając na skroni leżącego drobny pocałunek. - Jeśli przeżyjesz, to może zapamiętasz. Nie ingeruj już w moje życie. Potem będzie znacznie gorzej.
    Uśmiechając się, Julien wstał, ignorując obrzydliwie wydychany oddech blondyna, i poszedł w stronę pasażu.
    Nie pozwolę temu uczuciu trwać w tym momencie. Nie zasługują na to uczucie. Przekuję je... Przekuję.-
    Myśli wpływają na ciało.
    Ciało wpływa na myśli.~
    Ostatnio edytowane przez Hegxra ; 08-05-21 o 16:13

  9. #2159
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Hiszpan zaczął kroić chleb. Po pierwszym bochenku zawahał się.
    - Przydałoby się zrobić dosyć comida dla wszystkich, nie?

  10. #2160
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Myślisz? - spojrzał na niego Aleks, wyciągając z lodówki masło, ser i tym podobne - Jest nas trochę mało żeby robić żarcia dla wszystkich i może wyjść to, że się tu włamaliśmy...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 216 z 595 PierwszyPierwszy ... 116 166 206 214 215 216 217 218 226 266 316 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę