<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 200 z 383 PierwszyPierwszy ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,991 do 2,000 z 3823
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    22

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

Jego słodki, mały kotek płacze. Musi się nim zająć... Musi go odpowiednio poprowadzić ku odpowiedniemu.
    Będziemy razem walczyć, obiecuję. Wystarczy, że...-
    - Jesteś taki, jak ja, Fran. - Szepnął Julien, zaciskając mocniej palce, drugą ręką ocierając jego łzy. Nie płacz już. Użyj tej energii do zemsty.- - Spójrz i nie bój się, zgoda?
    Będzie boleć... Lecz niekiedy ból jest potrzebny. Potrafi dać klarowność. Potrafi dać perspektywę. Jest ceną za doskonałość. Pozwól, że na ten moment przejmę tę zapłatę.-
    -Rozpad. Cierpienie. Osłabienie. Starość.-
    Czerwone oczy.
    Skóra z każdą chwilą zaczęła sinieć i... Suszyć się, gdzieniegdzie pękając, pozwalając krwi na wypłynięcie. Ręka Juliena zdawała się kurczyć jeszcze bardziej w i tak wielkich łapach Hiszpana, by w końcu wypłowiała powłoka zdawałoby się wisiała na kościanych palcach.
    Jak to piekielnie boli.
    Lecz Fran... Nie bój się. Niech to będzie okaz, że nie jesteś sam. Jestem przy tobie, dziecinko.+

Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan

Nodiosporfavorno,noquería,noeramiintención,noquerí a...*

- Julien, no! - próbował cofnąć dłoń, ale obumierająca ręka trzymała go mocno. Spojrzał z przerażeniem w jego oczy, czerwone jak krew. Znowu to zrobiłem! - Proszę, pozwól mi odejść! Ja już nie chcę cię ranić! Nie chcę grzeszyć...

Bożenie,janiechciałem,takniemiałobyć,janiechciałem ...

22

Rozumiem. Wpływacie na mnie w zależności od aktualnego stanu, tak?
    Brawo. Doskonałość i miłość... Dwie siły tak mocne w twoim ciele. Niezawsze współpracują, przepraszamy.~
    To okrutne, i dla mnie, i dla reszty.
    A jednak takie jest twoje ciało. Dobrze już wiesz, by żyć z nim w zgodzie. Afirmuj je, Julien.~
    Zamierzam. Ono daje mi wolność. Innym również ją przyniesie.
    Jednakże... Biedny Fran... Przestraszyłem go. Muszę go uspokoić. To było cholernie nieodpowiedzialne.+
    I tak piekielnie boli.
    - Nie, nie, nie, Fran, dziecinko, spokojnie, to ja, ja, słyszysz? Nie martw się, no już, no już... - Potok szeptów wyszedł z ust chłopaka, puszczającego rękę Hiszpana i chowającego ją za plecy, drugą natomiast głaszcząc jego policzek. - Amigo, nic nie zrobiłeś.

Schwycił jego dłoń, odsuwając ją od swej twarzy.
    - Nie! - Wyszczerzył kły. Jego zęby... wcześniej nie były takie ostre. - Nie oszukasz mnie! Sam widziałem... Wszystkie te zniszczenia. Ranni na pomoście. Przestańcie udawać, że nic się nie stało! - Odruchowo ścisnął mocniej jego dłoń. Pazury wbiły się w skórę, krew spłynęła wąską stróżką. Znowu krwawi przez ciebie. Nie umiesz przestać. Monstruo.

Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    0

Magii przyjaźni, huh...
    Trochę zabolało, co?
    Nieprawda. Nie mogło, nie mam uczuć...
    Więc dlaczego zaciskasz pięści?
    Co...?
    Tessa, zorientowawszy się w racji podświadomego głosu, momentalnie rozluźniła chwyt, pozwalając krwi z ran po wbitych paznokciach spłynąć po jej dłoniach. Wzdrygnęła się lekko, doznając przyjemnego ciepła roznoszącego się przy tym po jej ciele. Chwilę próbowała uspokoić nienaturalnie szybko bijące serce, po czym odetchnęła głęboko, starając się zapomnieć o nieznanych, nowych dla dziewczyny emocjach.
    - Mhm... - mruknęła, sama nie wiedząc czemu, nieco urażonym tonem. - Jak zrozumieją, że nic z ich planu, rozwiąże się zagadka dziwnego smaku kotletów...
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 06-05-21 o 12:30
    Ja po prostu chcę pizzę...

22

- To wina Mostowiaka, nie ciebie, Fran. - Julien powstrzymał jęknięcie. Nie może pokazać, że boli. Będzie silny dla nich dwóch.+
    Używając siły w kolanach przysunął się bliżej chłopaka, rozkrokiem otaczając jego nogi, również próbując zacisnąć palce na pazurach Hiszpana.
    Nie dam się bólu. Nie dam się księdzu. Nie dam się temu, co nam zagraża. Uwolnię go. Uwolnię go.+
    Dwa zgodne ciała brzmią tak pięknie, nieprawdaż?~
    - Jesteś wspaniały, dziecinko. - Szepnął, uśmiechając się delikatnie. - I ja, i ty jesteśmy wspaniali. Mamy to samo, wiesz?

Jego oddech był ciężki i niespokojny, w oczach powoli rodził się obłęd. Co się dzieje? Dlaczego on się nie boi? Czerwone oczy... czy nie tylko mnie Bóg postanowił ukarać?
    - ...cómo*? - wyszeptał tylko.

Jak?

22

Ich spojrzenia spotkały się, spokój przeciwko szaleństwu.
    Pozwól mi siebie uspokoić. Będziesz już bezpieczny.+
    - Fran, jestem przy tobie. Rozumiesz? - Szepnął, przesuwając powoli dłoń Hiszpana ku swym ustom, składając drobny, lecz długi pocałunek. - Obaj mamy dar. To nie jest przekleństwo. Nie jesteś w tym sam.

Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    24

- W sensie... Że z nas te kotlety? - spytała z wahaniem Judyta - To by było zaskakująco mroczne, ale jednocześnie nad wyraz praktyczne. Zwłaszcza że my dwie to serio niezłe ciacha jesteśmy...
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

- Nie jesteś 'zepsuty'.
    - Ale... monja powiedziała...
    - Siostra Dolores się myli. - Położyła mu ręce na ramionach. Rósł tak szybko. Niedługo będzie jej wzrostu. Mimo to, jego oczy wciąż były oczami dziecka. - Jest w tobie dużo miłości, Fran. To dar od Boga, nie przekleństwo. Jezus jest Bogiem miłości i kocha cię takim, jakim jesteś. Ja kocham cię takim, jakim jesteś.
    - Ale Pismo mówi...
    - Pismo to słowa spisane przez ludzi. A ludzie... są niedoskonali. Bóg nie wyrzeknie się ciebie za to, że kochasz chłopca.
    Milczał przez dłuższą chwilę.
    - A... a padre?
    Przytuliła go. Mocno. Oboje znali odpowiedź.
    Nie rozumiał. Nie potrafił zrozumieć tego, co działo się wokół. Ale być może nie musiał.
    Przyciągnął chłopca do siebie i przytulił go. Mocno.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 200 z 383 PierwszyPierwszy ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów