<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 485 z 595 PierwszyPierwszy ... 385 435 475 483 484 485 486 487 495 535 585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,841 do 4,850 z 5941
  1. #4841
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Dziękuję, Kosma. - Mruknęła dziewczyna, z uśmiechem patrząca na przybyłego. Nie widziała, czy i on uzyskał błogosławieństwo... Aż do teraz. Łuski, oczy i zęby były przyjemnie wymowne, tak samo jak znajome rysy twarzy, potwierdzające przemyślenia jeszcze mocniej. Satysfakcja wręcz rosła jej wzdłuż kręgosłupa, wstrzymała jednak zwycięskie westchnienie, w zamian wskazując dłonią na krzesło po drugiej stronie. - Skąd taki ton, Franciszku? Proszę, usiądź. Chcę porozmawiać. I uwierz mi, na trochę lepszych warunkach niż poprzednio.

  2. #4842
    Zaciekawiony FNiN Awatar ćma na sznurku
    Dołączył
    Sep 2021
    Wiek
    25
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Zacisnął usta. Nie wiedzieć czemu liczył, że Kosma nie wejdzie z nim do środka. Teraz dochodziło do niego, jak był naiwny. Przecież nie wiedzieli, że nie przyszedł jej skrzywdzić. Że przemoc w ogóle nie była w jego stylu i nigdy jej nie stosował... chyba, że to przejmowało kontrolę.
    Niechętnie usiadł.
    - Przyszedłem zobaczyć się z kapelanem. Szukam też mężczyzny imieniem Jorge. Istnieje... szansa, że tu trafił.

  3. #4843
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Yeehaw! Boże, wiedziałam, że moja intuicja zawsze ma rację, nieważne co przeciwko mnie rzucisz.
    - Twój ojciec? - Oczy dziewczyny się zabłysnęły. - Oh, jest tutaj i całkiem dobrze się zadomowił. Powiedz mi jednak, zanim przejdziemy do innych kwestii... Czemu ich szukasz?

  4. #4844
    Zaciekawiony FNiN Awatar ćma na sznurku
    Dołączył
    Sep 2021
    Wiek
    25
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Mięśnie na jego twarzy stężały. Skąd ona...
    - To nie jest mój ojciec. I to nie twój interes, dlaczego ich szukam. - Zacisnął dłonie na krawędzi krzesła. - Przychodzę w pokoju i nie zamierzam mieszać się w twoje sprawy. W zamian oczekuję tego samego.

  5. #4845
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Skinęła głową.
    - Wiem, jasne. I jestem świadoma, że temu dziecku może się też coś stać przypadkiem. Po prostu spróbujmy to załatwić inaczej.

  6. #4846
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Masz rację. Dopiero będzie twoim ojcem. - Odparła z okrutnym uśmiechem. - Jestem matką tego obozu. Jestem szczodra i opiekuńcza, ale też ostrożna. Skąd mogę wiedzieć, że za moment nie zaatakujecie nas z każdej strony? Skąd mogę wiedzieć, że nie widziałeś wybywających Gabriela i Michała? Dostaniesz to czego pragniesz, Franciszku... Lecz dopiero, aż ci zaufam. - Rzuciła wymowne spojrzenie ku uzbrojeniu Kosmy, chwytając zarazem dłoń Izydora, bawiąc się jej kształtami. - Więc? Co cię tu sprowadza?
    Ostatnio edytowane przez Ślunsk ; 14-10-21 o 14:20

  7. #4847
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Jasne. Po prostu nie wiem, na ile da się z nią rozmawiać. Byłem przygotowany użyć siły. Głównie dlatego poszedłem sam.

  8. #4848
    Zaciekawiony FNiN Awatar ćma na sznurku
    Dołączył
    Sep 2021
    Wiek
    25
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Czy ona wie o Jorge coś, czego ja nie wiem? I kim caramba są Gabriel i Michał? I jaki to ma z czymkolwiek związek?... Wziął głęboki oddech, po czym wypuścił powoli powietrze. Pokora, Fran. Uporem niczego nie osiągniesz.
    Rozluźnił dłonie i ponownie spojrzał Magdzie w oczy.
    - Nikt nikogo nie zaatakuje. Przyszedłem sam, moi towarzysze nie wiedzą gdzie jestem. I nazywam się Fran. Nie Franciszek. - To była ta łatwiejsza część. Poprawił się na krześle, mimochodem zerkając na pilnującego go chłopaka. Dobrze wiedział, po co tu przyszedł. Dlaczego więc tak trudno było mu to wykrztusić? - Przyszedłem... przyszedłem się nawrócić - powiedział dużo ciszej, niż zamierzał.

  9. #4849
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Szczerze mówiąc niczego innego się nie spodziewam - westchnęła - Tyle dobrego, że się nas nie spodziewają. Biorąc ich z zaskoczenia mamy jakieś szanse.

    ***

    Kosma posłał Magdzie szyderczo rozbawione spojrzenie nad głową blondyna. Wiadomość, że Jorge jest jego ojcem zaskoczyła go, ale po namyśle faktycznie widać było między nimi pewne podobieństwo. Natomiast tekst o nawróceniu... Żałosne. Myślałam, że jest chociaż trochę inteligentniejszy.

  10. #4850
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Brew dziewczyny podniosła się automatycznie, utrzymując się przez moment.
    To było jeszcze bardziej niespodziewane. Dziewczyna całkowicie widziała przybysza jako narzędzie do tłumaczenia prawdziwego skarbu oraz zanęcenia Rafaela, ewentualnie jako kozła ofiarnego i pokarm dla Lewiatana, jednakże... Nawrócenie. Jeszcze jeden anioł, który mógłby jeszcze bardziej utemperować archanioła...
    - Więc może to właśnie mnie szukałeś. Kosma, dziękuję. - Zwróciła się do swoistego ochroniarza, nie spuszczając z Hiszpana wzroku. - Laura prawdopodobnie jest w naszej prowizorycznej kaplicy... A z zapłatą dogadamy się wkrótce. Zostawisz nas samych?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 485 z 595 PierwszyPierwszy ... 385 435 475 483 484 485 486 487 495 535 585 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę