<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 478 z 595 PierwszyPierwszy ... 378 428 468 476 477 478 479 480 488 528 578 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,780 z 5941
  1. #4771
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto8
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Tylko dlatego, że nie było okazji.
    - Czyli nie zaprzeczasz. Ale i tak nie biegłem w środek zagrożenia by pomóc Julienowi.

  2. #4772
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Nie czuję, że jest lepiej. Nie. Jest gorzej. Jego reakcja... Miał krzyknąć. Miał uderzyć. Miał ukarać i wyrzucić. Zmusić mnie do dalszych starań lub ucieczki. Czemu tego nie zrobił.
    - Aleks... - Serce Moniki jeszcze mocniej chciało uciec z jej ciała. - Aleks... Co ty planujesz?

    ***

    Dziwny stan. Po uderzeniach klarowność umysłu, a zarazem klatki. Urywane klatki, jak na taśmie filmowej.
    Julien szamotający się po korytarzu.
    Smutno.
    Ognista czaszka w odbiciu ramki na zdjęcia.
    Determinacja.
    Przetrząsanie pokoju młodszego dziecka. Zeszyt i kredki. Mały plecak.
    Determinacja.
    Myśl o prowiancie. Niepotrzebne. Nie musi przecież jeść.
    Skończy wszystko zanim znowu poczuje głód.
    Droga ku garażu.
    Tu zaatakowałem Idę.
    Szybkie spojrzenie na drabinę.
    Przepraszam, Fran.
    Kapiący o beton deszcz. Ubrane brudne adidasy, znalezione w zakamarku.
    Zakończę to.
    Fran, wrócisz do wiary.
    Pola, wrócisz do siostry.
    Magda... To będzie twój koniec.
    Mój też.
    Nie patrząc na wilgoć, chłopak ruszył biegiem na zachód.

  3. #4773
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Uniosła brwi.
    - No właśnie zaprzeczam. A Fran zagrażał najwyżej sobie. Gdybyś się nie wtrącił, to może Julien nie musiałby pozbawiać go przytomności. - Spojrzała gniewnie na chłopaka. - Z resztą w ogóle nie o to chodzi. Nie mam sześciu lat, żebyś decydował co mogę, a czego nie mogę robić. A potem wymuszał to na mnie siłą.

  4. #4774
    Zaciekawiony FNiN Awatar ćma na sznurku
    Dołączył
    Sep 2021
    Wiek
    25
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Nie chciał, by notatka od razu rzuciła mu się w oczy, ale zależało mu na tym, by ją znalazł. Rozejrzał się po pomieszczeniu. Poduszka wydawała się bezpiecznym miejscem - zajrzy tam pod wieczór, może później. Tak, to dobry pomysł.
    Odłożywszy list sięgnął po przyniesiony tu dzień wcześniej plecak. Spakował do środka Pismo i magnetyczne litery. Pojęcia nie miał, czy cokolwiek z tego będzie mu potrzebne, ale tak tworzył przynajmniej iluzję przygotowania.
    Możliwie cicho przemknął się na dół. W przedpokoju wciąż leżały buty prawie w jego rozmiarze. Gdy skończył je sznurować ostatni raz odwrócił się w kierunku wnętrza domu. Było cicho, zupełnie jakby nigdy tu nie przyszli. Cóż. To tyle, jeśli chodzi o dramatyczne pożegnanie.
    Westchnął ciężko i uchylił drzwi. Na zewnątrz wciąż padał deszcz. W ostatniej chwili wziął z wieszaka jakąś kurtkę i zarzucił ją na ramiona. A potem nie zauważony przez nikogo wyszedł z domu i ruszył wzdłuż drogi, na północny wschód

  5. #4775
    Zaciekawiony FNiN Awatar efen6
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Idę tam - powiedział krótko - Idę zobaczyć się z Magdą i zmusić ją żeby zostawiła nas w spokoju. Daj mi moja bluzę.

  6. #4776
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Aleks... Nie. Błagam, nie. Nie teraz. - Monika wstała, zaciskając dłonie w pięści, oddychając ciężko. - Nie chcę... Nie chcę by tobie stała się krzywda. A stanie się tam bardziej. Aleks, sam mówiłeś...

  7. #4777
    Zaciekawiony FNiN Awatar efen6
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Powiedziałem, że was ochronię. A nie chce czekać, aż ona tu przyjdzie. Wtedy będzie za późno. Oddaj mi ją, albo pójdę bez niej i tyle.

  8. #4778
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Aleks... Nie bądź głupi. - Dziewczyna zbliżyła się do chłopaka, patrząc mu w oczy z przerażeniem. - Zostań. Ze mną. Nakrzycz na mnie. Błagam, przekuj to na coś innego. Zrób cokolwiek innego. Aleks... Nie idź. Ja... Wolę przeżyć tu wszystko co złe, albo i być sama, bylebyś ty dalej był. Dalej dbał.

  9. #4779
    Zaciekawiony FNiN Awatar efen6
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Przecież tu wrócę - chłopak wzruszył ramionami - Jak tylko upewnię się, że jesteście tutaj bezpieczni. Wszyscy.

  10. #4780
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto8
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Fran zagrażał najwyżej sobie? Widziałaś jak wyglądał Julien? Tam było więcej ran niż zdrowej skóry! - zrobił krótką pauzę.
    - Gdyby nie umiał się leczyć to już by umarł - dodał ciszej. - A ty i tak nie chciałabyś skorzystać z jego leczenia jakby coś się stało.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 478 z 595 PierwszyPierwszy ... 378 428 468 476 477 478 479 480 488 528 578 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę