<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 242 z 595 PierwszyPierwszy ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 5941
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto3
    20

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

- Ooo. Czytałem - podekscytował się Andrzej - zbieram się do obejrzenia serialu, ale coś mi nie wychodzi. W ogóle to super patent. Jakbym na to wpadł to bym wziął coś ciekawszego niż lekturę.
    No to co, kolejne konto? Może do trzech razy sztuka?

Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.tres
    22

- Bez spoilerów! - Zaśmiała się - Dopiero zaczynam, ale podoba mi się jak na razie. Jaką masz lekturę?
    Na poprzednim koncie przebiłam Kage w postach w opku, więc będę się teraz tym flexować.

Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    23

TW: slury, kinda gore idk??

Janek, ty jełopie, gdzie jesteś?
    Nogi dziewczyny niepewnie przedzierały się przez chodniki i trawy, starając się powstrzymać dziewczynę przed upadkiem. Jej rozbiegane oczy krążyły dookoła, szukając choćby przesłanki o jej celu, z trudem omijając wszechogarniający ruch, czy to drzew, czy obozowiczów, powoli zbierających się w swoje strony. Była chwilę przed nimi, musiała... Musiała zganić go szybciej, niż reszta zauważy. Zganić za to, że nie był przy niej. Za to, że nie wspierał jej. Za to, że wolał swoje siły przeznaczyć nie dla niej, a dla swego ego, w walce z tak niesamowitą kurwą jak Izydor. Janek, ty jełopie.
    Nic, nic nie widzę, nic nie słyszę, choć czuję wszystko tak boleśnie mocno. Janek, ty jełopie. Uspokój moje ciało. Cierpię, nie widzisz? Gdzie jesteś dla swojej pani?
    Magda zacisnęła dłonie, opierając się zarazem plecami o jedno z drzew w pobliżu lasu, nie zważając na zabrudzenie swej czarnej sukienki z kwiatowymi wzorami mchem i korą.
    Jestem tu, gdzie stał Julien. Mały, piekielny demon... Nie, teraz nie mogę o nim myśleć. Zemsta poczeka. Moje ciało jest ważniejsze. Chociaż... Oh. No tak. Oczywiście. Jego pełne satysfakcji spojrzenie, okrutny uśmiech, swobodny ruch... To nie jest już jej cherubinek. To potwór. Potwór, który... Nie boi się. Potwór, który szuka konfrontacji. Mógł widzieć Janka i... JANIE, TY PIEPRZONY JEŁOPIE.
    Nogi dziewczyny znalazły nową energię. Mimo zawrotów głowy ruszyła w stronę lasu, nie przejmując się gałązkami i nierównym terenem. Wszystko dla celu. Wszystko, by przywrócić chłopaka do porządku. Natychmiast westchnęła, gdy tylko wśród ściółki zauważyła blond włosy. On sobie leży, nie zajmując się nią. Jak tak może... Powinna kupić dla niego łańcuch.
    - Janek, kurwaa! Do jasnej cholery, gdzie ty byłeś?! I co do kurwy z tą bijatyką? Popierdoliło cię?! Janek, odpowiadaj!! Janek? Janek... O *****. Boże, Janek, co się stało? *****... Janek, obudź się!!! Co się stało, czemu ty... Janek!

Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav3
    25

- Bo odreagowuję ostatni rok... Moi starzy są dość apodyktyczni i wolałam uniknąć... Drastyczniejszego nawracania - Judyta skrzywiła się - A kosztowało mnie to tyle zdrowia psychicznego, że... No nie. Więcej nie wyczymię.

23

TW: gore??

- Słyszałaś? - Zakrzyknęła blondynka, uśmiechając się szyderczo.
    - Co takiego?
    - Janek podobno coś dla ciebie szykuje.
    - Weź. - Czerwony rumieniec wszedł na twarz Magdy, którą natychmiast schowała w dłoniach. - Nie mów tak. To zawstydzające, Ela.
    - No co?
    Ciemnowłosa dziewczyna z cichym "puf" padła na koc, rozkładając ręce na boki. Słońce miło ogrzewało jej ubrane w jednoczęściowy strój ciało, kąpiąc w promieniach światła. Pluski bawiących się nad wodą obozowiczów rozchodziły się dookoła w akompaniamencie "Błogosławieni Miłosierni (Krysiek Remix) - Hymn ŚDM 2016 [Blessed are the merciful]", nadając swoistej błogości i wesołego zażenowania.
    Jest taki uroczy, a zarazem... Okropny. Jak z nim nie być... Ale jednak posiadać? Boże. Co ten głuptas wymyśli.

Powieki nie reagowały ani na krzyk, ani na uderzenia w twarz. Klatka piersiowa poruszała się w drobnych spazmach, leżąc wśród traw. Ręce i nogi, zazwyczaj ciągle aktywne, wydawały się sparaliżowane. Szyja zdawała się rozmywać przy plamie czarnej ropy i krwi, wyciekającej z odkrytych tkanek. W oddali słychać było szelest drzew i śmiechy nastolatków.
    - Janek, nie możesz mi tego robić... Janek, wstawaj do kurwy, wstawaj! - Ryczała Magda, klęcząc przed ciałem chłopaka, raz za razem uderzając płaską dłonią o jego twarz. Krople jej łez spadały na sine lico blondyna, niewzruszonego emocją.
    Jełopie, wstawaj, nie umieraj, co się stało, czemu krwawisz, czemu twoja szyja jest taka, czemu nie oddychasz, kto ci to zrobił, co zrobiłeś, to narkotyki, nie zostawiaj mnie, Janek, do cholery, nie zostawiaj mnie, czemu, czemu, czemu, nie umieraj, nie mogę być bez ciebie, Janek, to ja, Magda, bądź ze mną, proszę, nie umieraj.
    Jej trzęsące się dłonie objęły jego szyję i włosy, całkowicie mażąc się w mieszaninie płynów.
    - Janek... Ty jełopie... Czemu jesteś tak głupi, by mnie zostawiać? - Szepnęła w eter, wybuchając płaczem.
    Przecież był niczym. Czemu zatem tak cierpię? Czemu nie chcę by odszedł? Czemu już nie oddycha?
    Ostatnio edytowane przez Julien ; 12-05-21 o 13:08

Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit

Siostra Magda podeszła do zgromadzenia w okularach i z piłką pod pachą.
    - No dobra, zgodnie z tradycją robimy sobie turniej. Wiem, że nie wszyscy będą chcieli grać, dlatego proponuję trzy drużyny. Izydor, pierwsza jest twoja. Jacyś chętni na liderów reszty? Tak, widzę cię, czarnoręki. Jeśli te niezdrowo wyglądające kończyny cię nie bolą, to możesz wziąć drugą. Kto chętny na trzeciego kapitana? Może jakaś dziewczyna?

Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.tres
    22

Pola zerwała się na równe nogi, chociaż wyglądało na to, że dziewczyn zainteresowanych kapitanowaniem nie było zbyt wiele. Dołączyła na środku do Frana i Izydora.
    Na poprzednim koncie przebiłam Kage w postach w opku, więc będę się teraz tym flexować.

23

- No i świetnie. - Mruknęła siostra, rzucając piłką w stronę Izydora, by od razu chwycić za papieros i zapalniczkę. - Wybieraj, masz na to 5 sekund.

Zaciekawiony FNiN Awatar Efen2
    20

Izydor rozejrzał się po zebranych. Nie widział Magdy ani Janka, ale nie przejmowało go to zbytnio. Nikt z jego znajomych nie wyróżniał się umiejętnościami sportowymi, więc wskazał na największego chłopaka w zasięgu wzroku*.
    - Ty - powiedział spokojnie.
    Chyba mieszkał w domku z tamtymi. Obserwacja się przyda...

Aleks stał w grupie obozowiczów bez entuzjazmu. Siatkówka... Grał w gimnazjum. Był całkiem dobry, ale potem wydarzyło się tamto... A później nie miał ochoty kontynuować sportu i zaczął marnować swoje życie. Nie były to wspomnienia, które chciał sobie przypominać. Westchnął. Musi grać, lepiej nie uciekać z zajęć, już wystarczająco wyszedł poza szereg wcześniejszymi akcjami.
    Stał cicho i czekał na wybór.

*tak, chodzi o Andrzeja
    Ostatnio edytowane przez Efen2 ; 12-05-21 o 13:37

23

Magda kiwnęła głową, pociągając dym do swych ust.
    - Apolonio, twoja kolej.
    Ostatnio edytowane przez Julien ; 12-05-21 o 13:41

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 242 z 595 PierwszyPierwszy ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów