<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 230 z 595 PierwszyPierwszy ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 5941
  1. #2291
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Uścisk wzmocnił się na tyle, by wyczuć drobne drganie głowy pod narastającym bólem. Przyciśnięciem Julien zbliżył jego twarz do swej głowy, na tyle, by czoła delikatniejsze zetknęły się.
    Nasze oddechy mieszają się. On jest tak ciepły. Denerwuje się. Boi się. Coś chce zrobić.
    O Boże.-
    To apogeum.~
    Nie umiem się powstrzymać. Nie wiem już co robię.-
    Ranię.+
    Moje ciało również zaczyna drżeć. Czy to łza w moim oku?
    Czemu? Przecież... Dążę do doskonałości.-
    - Może gdybyś był bardziej sobą, to nie straciłbyś tych pięknych włosów.
    Ostatnio edytowane przez Hegxra ; 10-05-21 o 15:51

  2. #2292
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Andrzej zasłonił oczu ramieniem, reagując na ból ból głowy i światło... jednak, dał radę zrobić więcej niż przed śniadaniem.
    - Tak, to dobry pomysł - powiedział siadając pod ścianą. - Podałabyś mi tę szklankę wody? - zapytał - sam bym to zrobił, ale nie umiem jeszcze - zaśmiał się.
    - Jasne, już! - Podała mu wodę i przysiadła obok. Delikatnie przeczesała palcami jego włosy. - Muszę powiedzieć, że jeśli mnie wkręcasz, to jestem pod wrażeniem. Jeśli nie, to nawet bardziej.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  3. #2293
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Julien...
    Czy to... łzy?
    Gniew, ból, potrzeba dominacji - uczucia mieszały się w nim pod olbrzymim ciśnieniem, czuł, że zaraz wybuchnie. Czy Jorge... czy padre tak się czuł, gdy na niego patrzył?
    Samotna łza w butnych oczach czarnowłosego. Czy tyle wystarczy, by pozostać człowiekiem?
    - Przepraszam. - Nie zważając na ból i gniew otoczył chłopaka ramionami w mocnym, pewnym uścisku. Nogi bruneta podniosły się odrobinę nad ziemię, gdy Fran wyprostował plecy. Ich ciała przylegały do siebie całkowicie, czuł bicie jego serca na swojej piersi. - Lo siento, casi me convierto en él.

  4. #2294
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Ranię.+
    Nie. Nie może być. To jego wina. Wystarczy mnie uwielbiać, to tak wiele?-
    Ale inni również tego potrzebują, a ja... Wręcz przeciwnie, nie dawałem nic oprócz zdenerwowania i konfliktu.+
    Nie. Wszyscy powinni być u mych stóp.-
    Kolejna łza. Czemu ja zaczynam płakać? Czemu on mnie przytula? Jest taki ciepły. Obaj dygoczemy. Skąd tu tyle emocji...
    Chciałbym, by on się w końcu poddał. Ciągle jednak przybiera całkiem innego siebie. Nie jest tą słodką bestią, jest po prostu zwykłym nastolatkiem pełnym dawnych przeżyć.-
    A może to jednak jest on...?+
    Czemu nikt mnie nie kocha? Czemu on zdaje się... Nie wiem. Powinien to robić bezinteresownie, on powinien bezpośrednio całować mnie, pieścić, bez pragnienia czegoś w zamian. Czemu muszę być dla innych? Czy naprawdę muszę uniżyć się i cierpieć dla choćby odrobiny dobra?-
    Ja... Ja tak bardzo chcę... Wszystkiego... -
    Nawet dobra. Nawet miłości. Nawet... Nawet...
    Julien. Czułeś poczucie winy. Kreowałeś swe odczucia, przemieniałeś je w gniew i rozbawienie, ale one zawsze jakoś w tobie będą. Teraz też to czujesz. Zgoda z ciałem, nieprawdaż? Pogódź się, słodki.~
    Głęboki, szybki oddech.
    Głośny krzyk w pierś Hiszpana.
    Puszczenie jego włosów.
    Zaciśnięcie pięści.
    Co trzeba zrobić, by być kochanym?
    -Nienawiść. Frustracja. Zmęczenie. Rozpad.-
    Szkarłat oczu.
    Swobodnie wisząca dłoń zaczęła ociekać krwią, równie szybko jak łzy, raz za razem padające na ubranie i trawę.
    Ostatnio edytowane przez Hegxra ; 10-05-21 o 19:11

  5. #2295
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Amigo...
    Jedną dłonią gładził go po włosach, palce drugiej splótł z jego palcami. Ciepłe łzy na jego koszulce. Ciepła, lepka substancja spływająca po dłoni. Cichy syk bólu bruneta. Krew?
    Odsunął się o pół kroku. Cienkie strugi szkarłatu wyłaniały się spomiędzy ich splecionych palców. Zaskoczony, spojrzał w oczy chłopaka.
    Były tego samego koloru.

  6. #2296
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Mimo podgrążonych oczu, chłopak spojrzał szeroko na połączenie ich dłoni, z każdą chwilą bardziej czerwieniące.
    Moje serce... Uspokaja się? Zdaje się osłabiać po tych krzykach, po rozbiciu mojej ręki...
    Twój płacz był tego wyrazem. Bardzo nie chciałeś tego puścić. Kotłowało się w tobie... Byliśmy pewien, że kogoś zabijesz. Musisz uważać.~
    Ja... Ja już nie chcę. Nadal czuję... Gniew. Smutek. Ale wobec siebie? Nie, zniszczę wtedy siebie, muszę go zwalczyć.+
    Wiesz, że nie zapomnisz swych pragnień, prawda?~
    Wiem... Wiem. To się nie wyklucza. Nie zapomnę swojej lekcji. Ciało zmienia umysł, umysł zmienia ciało. Teraz... Teraz ta cała siła... Pójdzie w innych. Zobaczycie. Pragnę, oh pragnę po prostu... Pragnę... Ale to może poczekać. Muszę naprawić wszystko, to jest najważniejsze. Fran będzie pierwszy.+
    - To nie ty, kochany. - Szepnął, zaciskając porozcinaną rękę mocniej, mimo przejmującego bólu. - To znowu ja. Nic się nie dzieje.
    Mój uśmiech musi wyglądać przekomicznie przy tych łzach.

  7. #2297
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Opinia pingwinów to ostatnie, czym na twoim miejscu bym się teraz przejmowała. - Tessa westchnęła ciężko, coraz mniej skutecznie ukrywając swoją troskę. Patrzyła chwilę na blondynkę, wyraźnie bijąc się z myślami, po czym zapytała niepewnie, jakby obawiając się odpowiedzi - Boli to jakoś...? - wskazała głową na czarną ranę, nerwowo zakładając rękę na rękę, w geście zupełnie do tej osobowości niepodobnym. - To... otarcie.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  8. #2298
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    To... prawda. On to zrobił. W jakiś sposób zadał sobie tę ranę. Czy gdy krwawi jego oczy zmieniają kolor?
    Westchnął. Zrozumienie tego fenomenu może poczekać. Delikatnie musnął wargami jego czoło.
    - Ven. Trzeba zmyć tą krew...
    Pociągnął go w stronę domku.
    Ostatnio edytowane przez Keitan ; 10-05-21 o 19:41

  9. #2299
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie... Wcale... Właściwie nie boli mnie zupełnie nic, co byłoby nawet zarąbiste, gdyby mnie tak nie niepokoiło - przyznała Judyta, patrząc po sobie - Jedyne co to cholernie głodna jestem... Tym bardziej zależy mi by stąd zwiać... - nachyliła się nad wyrwaną kratką, by ocenić grubość prętów. Miała nadzieję, że uda się pozyskać coś, co pomoże otworzyć drzwi - A ty? Wszystko w porządku z tobą? Bo nerwowa jakaś taka byłaś...
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  10. #2300
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ja... Sama już nie wiem... - Tessa usiadła na podłodze, starając powstrzymać się od kolejnego załamania nerwowego. - Dzieją się dziwne rzeczy, których nie rozumiem... Nienawidzę tej bezsilności. Nic już nie ogarniam...
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 10-05-21 o 19:56
    Ja po prostu chcę pizzę...

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 230 z 595 PierwszyPierwszy ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę