<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 291 z 595 PierwszyPierwszy ... 191 241 281 289 290 291 292 293 301 341 391 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,901 do 2,910 z 5941
  1. #2901
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Chyba zauważyłeś, jaki jestem ostatnio dziwny, co? - Zaczął Julien, urywając jednak swoje słowa. - Znaczy, jaka była różnica od wczorajszego wieczora. Prawda? Coś... Coś stało się we mnie. Andrzejowi też. Franowi również. Jankowi... No. Nie wiem o co chodzi, ale mogę... Nie wiem. Umiem niszczyć i naprawiać? - Julien rozłożył ramiona w niewiedzy. - Gorzej, że idą z tym zmiany. Cały czas wtedy myślę inaczej, zachowuję się inaczej... Przepraszam swoją drogą. - Szepnął, próbując rozszerzyć kołnierz swetra. Gorąco. - Za wszystko.

  2. #2902
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    "Poza tym że zmieniłem się w zwierzątko futerkowe wszystko jest okej", chciał powiedzieć, ale oczywiście nie mógł. Spróbował pokazać jakiś pozytywny gest, chociaż z tym substytutem dłoni było trudno.

  3. #2903
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen2
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie przejmuj się. Ja też ostatnio... Nie byłem do końca sobą - odparł Aleks, po czym powoli pokiwał głową - Chyba wiem, o co wam chodzi. Przeszedłem dzisiaj przez zamknięte drzwi, nie otwierając nich. No i przez ścianę... Nie rozumiem, wszystko dzisiaj jest nie tak.
    Dźwięk silnika był coraz głośniejszy. Aleks spojrzał na drogę. Auto Izydora. Czemu wracał tak wcześnie?
    Tknięty przeczuciem skierował się w stronę środka drogi.

  4. #2904
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - To dobrze - chyba?? - Czy potrafisz wyjść z tej formy?
    Samochód... Czy to znowu Izydor? Chciał się naradzić czy przekonują go do podwózki, czy może po prostu przejmują samochód, ale w tym momencie Aleks wyszedł na środek ulicy. No cóż, chyba wie co robi... Stanął obok Aleksa na środku ulicy.
    - Jaki masz plan? - zapytał konspiracyjnie.
    No to co, kolejne konto? Może do trzech razy sztuka?

  5. #2905
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak zamyślił się. Czy potrafił? Nie pamiętał w ogóle jak znalazł się w tym stanie. Złapał się za głowę, próbując sobie przypomnieć. Siedział z... Polą. Porażono go prądem. Pola była przywiązania do krzesła, uwolnił ją... chyba się przy tym pokłócili. A potem... zbladł, choć nie było to widoczne spod futra. Potem znowu stracił kontrolę. Później rozmawiali. Chyba zasnął, pamiętał że śnił mu się Lucas. Kiedy się obudził jej już nie było, a on był już... taki.
    O mało nie spadł, gdy Andrzej nagle ruszył. Nastroszył się. Czy oni próbują grać w tchórza z tym samochodem?...

  6. #2906
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen2
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    To znowu te dzieciaki. Teraz wydawały się blokować mu drogę na siłę. JEMU.
    Izydor zmarszczył brwi. Jeśli byli tutaj, może wiedzieli coś więcej o barierze. Albo o tym, co działo się z jego ciałem. Może zabrać ich do obozu, zakonnice pomyślą że przywiózł zbiegów.
    Zatrzymał auto i wyszedł z pojazdu, chowając za paskiem za plecami przedmiot zabrany z jednego z domków w wiosce.

    ***

    - Nie wiem, ale gość ma auto. Może być w stanie zabrać nas do obozu, będziemy tam nieporównywalnie szybciej - odpowiedział Andrzejowi.
    Auto zbliżało się w niewielkim, ale dalej niebezpiecznym dla pieszych tempie. Powoli jednak zaczęło zwalniać. Zatrzymało się zdecydowanie zbyt blisko ich dwójki, ale Aleks się nie poruszył.
    Z samochodu wysiadł ubrany elegancko chłopak, który spojrzał na nich z góry.
    - Czego chcecie? - rzucił.
    - Jedziesz teraz do obozu? Zabierz nas tam - odparł Aleks.
    - Czemu miałbym to zrobić? Ty chyba powinieneś być teraz tam - poruszył głową w stronę klasztoru.
    - Nie jestem - odparł krótko - Proszę, chłopie, zabierz nas tam.
    Izydor nie odpowiedział, tylko spojrzał się na Andrzeja.
    - Ty - rzucił - Przyszedłeś tu pieszo. Czy widziałeś... coś dziwnego w lesie?

  7. #2907
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Julien niepewnie podszedł do zbiorowiska, próbując choć trochę schować się za plecami towarzyszy. Nowa osoba samym byciem wprawiała go w negatywny nastrój. Po pierwsze, najważniejsze, przerwał jego rozmowę z Aleksem.
    Jak mógł! Przecież mieli siebie poprzepraszać, wyjaśnić wszystko... Wrócić może do ewentualnej sytuacji, zaczętej wczoraj, nagle przywołanej jego głosem.
    Po drugie, wiedział, że mieli zbiegów.
    Po trzecie, wyglądał jak Oliwier.
    Ktoś taki... Nie powinien wyglądać tak jak on. Nie przy nim. Nie, gdy nagle się pojawił w głowie, dotychczas wyparty.
    Po czwarte...
    Chłopak wciągnął kilka razy powietrze do nosa. Obok roślinności i ich potu wyczuł...
    Przez kręgosłup spłynęło nieprzyjemne, gorące uczucie, prosto do nóg.
    Uciekaj! Zrób coś! To zagrożenie! Albo i podejdź i go zabij! A poza tym... Kolejna cegiełka dla nas. Dziękujemy!~
    Perfumy, którymi pachniała dziewczyna, wpijająca w niego usta.
    - Nie rozmawiajcie z nim. - Nagle wyszedł przez szereg, mierząc Izydora wzrokiem. - To pies Magdy.

  8. #2908
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Co ty robisz? Już nas miał przecież podwieźć! - Rzucił Julienowi groźne spojrzenie i sztruchnął go łokciem.
    - Ykhym... Była... jakaś dziwna ściana.
    No to co, kolejne konto? Może do trzech razy sztuka?

  9. #2909
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - On wyda nas i siostrom, i Mostowiakowi. Oni współpracują, Andrzej. - Powiedział stanowczo. - Oni są wszyscy tacy sami. Nie chcesz jego pomocy.

  10. #2910
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Na dźwięk nazwiska kapelana Fran zjeżył się na ramieniu Andrzeja i zasyczał.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 291 z 595 PierwszyPierwszy ... 191 241 281 289 290 291 292 293 301 341 391 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę