<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 231 z 595 PierwszyPierwszy ... 131 181 221 229 230 231 232 233 241 281 331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,301 do 2,310 z 5941
  1. #2301
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Fran, czekaj. - Szepnął chłopak, zatrzymując się w pół drogi.
    Ta siła we mnie... Tak bardzo chce być ukierunkowana. Ona w końcu chce tak dobrze. Teraz jej nie powstrzymam. Niech przejmie me ciało, me usta, me słowa.+
    Odważny krok, Julien.~
    - Fran, ja... - Czarnowłosy spuścił wzrok, patrząc na krople krwi odbijające nie od zdźbłów trawy. - Przepraszam. Przepraszam za cały poranek. Zraniłem... Wszystkich. Jestem tego świadom. Biorę tego odpowiedzialność. Przepraszam, cholernie przepraszam. - Mój głos wibruje, jąkam się okropnie. - Chcę byś wiedział, że nieważne co zrobię... Ja będę. I będę walczyć o to, co najlepsze. Fran... Dałeś mi tyle przez ten czas, czego nigdy wcześniej nie miałem. Poznałem... Siebie. Fran, jesteś wspaniały, uwielbiam ciebie takiego, jakim jesteś, ja... - Moje ciało nie umie znaleźć nawet słów. Czuje tak wiele. Drgnęło w jego stronę, cudem się cofając po chwili. Wiem co chciało zrobić.
    You are so messy, Julien.~

  2. #2302
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - W sensie... Chodzi ci o to? - Judyta poklepała się po otarciu. Czuła się mile połechtana tym, że koleżanka tak się o nią martwi, choć w sumie nie chciała też być przyczyną jej zmartwień - E, nie przejmuj się... Zaryzykowałabym stwierdzenie, że mamy gorsze problemy. Wiesz, zamknięcie w celi, takie tam... Chyba że wprowadzimy w życie mój pomysł z tłuczeniem szkła...
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  3. #2303
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Przynajmniej jeżeli chodzi o zamknięcie w celi, wiemy, co się w ogóle dzieje. - roztrzęsiona brunetka niedbałym gestem wskazała dłonią gdzieś w przestrzeń, starając się zaakcentować tym powagę swojej wypowiedzi. Nie zdawała sobie sprawy ze swojego podniesionego tonu, który wystarczająco już zaznaczał jej zdenerwowanie. - Tutaj nie mamy nad niczym kontroli. Nie wiemy co to właściwie jest, skąd się wzięło, dlaczego nie ma krwi... - urwała, czując, jak zaczyna brakować jej tchu. Wzięła kilka głębokich wdechów, aby się uspokoić, nim była w stanie wydusić z siebie cokolwiek więcej. - Nie chciałabym, żeby coś poważnego ci się stało... - dodała cicho, podpierając podbródek ręką. Zamrugała kilkakrotnie, powoli się opanowując, wciąż nie mogąc wyzbyć się jednak nerwowych drgawek. Wzburzenie i panikę dziewczyny zaczynały zastępować pewnego rodzaju smutek i zmartwienie. - Nie możesz tak tego lekceważyć...
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 10-05-21 o 20:23
    Ja po prostu chcę pizzę...

  4. #2304
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Todo el mundo tiene derecho a perderse.
    Jego usta dotknęły miękkich warg bruneta. Trwało to uderzenie serca, po czym blondyn niechętnie się odsunął. Nie tutaj. Nie wiadomo, gdzie jest ten psicópata. Nie możemy się tak obnosić.
    - Chodź, będą nam potrzebne ręczniki.

    Każdy ma prawo czasem się zgubić.

  5. #2305
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Tym razem nie bolało w wargę.
    Za krótki moment, by ocenić emocje zawarte w pocałunku, lecz...
    O Boże.
    Moje serce... Tak mocno uderza. Ciepło mi strasznie. Muszę być okropnie czerwony. A do tego te oczy... Jaki mam przybrać teraz wyraz twarzy? Co... Jak... Co się robi w takich sytuacjach? Nie wiem jak zareagować... Będę teraz pewnie strasznie zawstydzony. O Boże, o Boże, o Boże... Moje ciało...+
    Usta chłopaka ponownie się wyrwały na przód, zostawiając na ustach Hiszpana kolejny pocałunek.
    Krótki, ale... Jakże piękny. Aaaaa, muszę schować swoją głowę w ramionach. Julien, uspokój się. Wariujesz, a musisz znowu wszystko jeszcze raz naprawić!+
    Szybkie kiwnięcie głową miało oznaczać gotowość do podążania za blondynem.
    Czy to jest...+

  6. #2306
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie lekceważę, po prostu uważam, że póki co nie ma co się tym martwić, bo i tak nic nie zmienimy - wzięła kratę w dłonie, chcąc rozsupłać poskręcane druty, by... No, na wytrych były przygrube, ale coś z rękami zrobić musiała, bo ją nerwy nosiły. No a metal ustępował zaskakująco łatwo, formując się w jej palcach jak kawałki miedzi. Zachowała kamienną twarz by szpanować mięśniami, choć trochę to jednak zaniepokojona była.
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  7. #2307
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Wiem, że też się martwisz... - Tessa spojrzała z widoczną pretensją w oczach na blondynkę, starając się jednak zachować spokojny ton. - Ale to nie wystarczy. Z tym trzeba coś zrobić. - gwałtownie wstała, po czym podeszła do koleżanki, chwytając ją lekko za ramię. - Zostaw to. Fakt, nieźle wyginasz tą kratę, ale to nie jest teraz najważniejsze. - powoli wysunęła kawałek metalu z rąk Judki, starając się jak najmniej swoimi czynami zdenerwować jasnowłosą. Widziała, z jaką łatwością manewrowała twardym tworzywem, uważała za oczywiste więc, iż sprowadzenie na siebie gniewu osoby o takiej sile byłoby ogromną głupotą.
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 10-05-21 o 21:22
    Ja po prostu chcę pizzę...

  8. #2308
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - No a co mam robić, tkwić tu jak... Jak owieczka w rzeźni? - Judyta lekko podniosła głos, poirytowana - Sama mówisz, że cię dobija bezczynność, ale tak właściwie to za wiele nie robisz...
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  9. #2309
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Lepiej, żeby to... coś... cię w końcu zabiło?! - Tessa była widocznie rozdrażniona brakiem zrozumienia ze strony Judki. - Koczowanie w lesie zamiast zamknięcia w celi nie zrobi nam wiele różnicy, a będzie kosztowało dużo wysiłku. - odetchnęła kilkakrotnie, próbując zapanować nad gniewem. Chociaż, sama nie była pewna, czy ta emocja na pewno była złością. Musiała przed sobą przyznać, że właściwie nie rozpoznawała tego dziwnego uczucia.
    Nie była zła na Judkę, lecz miała do niej żal. Żal za to, że nie wystarczająco o siebie dba...
    Dlaczego cię to obchodzi? Masz szansę uciec. Wykorzystaj ją, spieprzaj z tego więzienia, do cholery! Ona jest tylko narzędziem, jej los nie jest ważny...
    Nie mogę... Nie wiem. Nie potrafię.
    Zacisnęła pięści, chwilę później jednak opanowując się nieco i ponownie je rozluźniając.
    - Może ma to jakiś związek z tymi torturami? Myślisz, że to coś w rodzaju skutku ubocznego? - zapytała spokojniejszym tonem.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  10. #2310
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Biorąc pod uwagę to, że z tobą nawet nie zaczęli to nie wiem. Może ci się okres zbliża - tamta wzruszyła ramionami - A życie w lesie... Ja dokładnie po to przyjechałam na ten obóz. By zwiać i zniknąć w dziczy.
    Do trzech razy sztuka! Jeszcze Forum nie umarło!

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 231 z 595 PierwszyPierwszy ... 131 181 221 229 230 231 232 233 241 281 331 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę