<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 595 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 60 110 510 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 5941
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    25

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

- Zależy... - Judyta ściszyła głos, by było ją słychać tylko w najbliższej okolicy - "Prawdziwki" będą nas pilnować, byśmy walczyli ze swoimi "grzeszkami", a jak się będziemy stawiać, to jakieś nocne egzorcyzmy, chrzciny w jeziorze liczone w minutach pod wodą... Podobno mają też jakąś piwnicę dla szczególnie zatwardziałych, ale co tam się działo, to nikt nie pisał... Podobno sukiennice mają układ z glinami, więc nikt z tym nic nie zrobi, nawet jak uciekniesz donieść na psy. Więc możemy liczyć tylko na siebie.
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    0

- Oh... No to super wakacje nam się szykują, nie ma co... - Mruknęła ponuro - To tylko dwa tygodnie... Damy radę. Byle tylko do matury i mogę spadać za granicę...

25

- Chyba wszyscy planujemy zwiać... - zażartowała Judyta - Oby po obozie nam to nie przeszło. Trza się trzymać razem, i nie mówię tego tylko po to by buszować w propozycjach randkowych. Oni albo my, nie? - oh tak, należało szybko zacząć budować grupę, by móc się skutecznie bronić na miejscu

Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    0

- Oni, w sensie kadra...? Amara jest spoko - zerknęła na koleżankę obok, wcinającą jej żelki, ale nawet nie zaprotestowała.

25

- Amara... Ciekawe imię - blondynka przyjrzała się jedzącej, jakby próbując wzrokiem wyłowić czy musi się tamtej obawiać - Ale na prawdziwka to ona mi nie wygląda, oni siedzą z przodu i drą japy... Zresztą na miejscu podział będzie jasny. Kazaliby nam nosić kolorowe opaski gdyby się to tak jednoznacznie nie kojarzyło... Kiedyś tak robili, ale jakieś laski zorganizowały sobie zamiany, wynikł z tego chaos... No, śmiesznie było.

Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    23

Jak myślisz, kłamie? Dalej gra w swoją grę? Nie podpowiem ci tym razem co zrobić. Uniżyłeś się przeprosinami, kundelku. Teraz musisz zostać jego psem, gotowy?
    Z dwojga złego... Cóż. To normatywne mieć choć jedną relację, nieprawdaż? Rodzice i szkoła byliby dumni. Spełniłeś swą socjalizacyjną rolę. Bravo, perro. A ja sam ucieszę się, gdy polegniesz, gdy uzależnisz się ponownie, gdy stracisz wszystko. Może jednak zostanę? Może jednak namówię do czynu?
    - Przepraszam, bo... Poczułeś się źle. Z czystego przypadku. Nie chcę byś się tak czuł. Przepraszam. - Julien delikatnie odwrócił głowę, spotykając się wzrokiem z blondynem. Jego serce zabiło szybciej. Nie widział w oczach nieznajomego nienawiści czy szyderstwa. Szczerość? Dobro? Piękno?
    Czemu ono tak bije? Pomóż mi, wytłumacz mi, powiedz, że jestem psem. Daj mi impuls, by odwrócić wzrok. Julien, błagam, nie zostawiaj mnie, co mam robić?

Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    21

Wiadomość od matki. "Czy już dojechałeś?". Aleks popatrzył na nią przez chwilę. O co chodzi? Udają że się martwią? Żałosne. Wysłali go, żeby zmusić go do przyjęcia ich wartości, żeby zmienić to, kim jest. Ale dalej udają, że ważne jest to, czy nie rozbił się po drodze. Aleks nie podzielał tego sentymentu. Bez chwili wahania schował telefon do kieszeni.
    Przez całą drogę starał się wychwycić jakieś informacje o tym, co go czeka. Sąsiad okazał się umiarkowanie pomocny, ale pokazał, że nie tylko Aleks obawiał się tego miejsca. Blondyna rzuciła żartem o egzorcyzmach, a reakcja zakonnicy wcale nie rozwiała tych podejrzeń. Teraz gada o czymś szepta z dziewczynami wokół, ma poważną minę. Niestety chłopak nie dał rady usłyszeć, co mówiła.
    Rozejrzał się. Andrzej nie wyglądał, jakby wiedział coś więcej, z przodu autokaru byli ludzie, których nie dotyczył jego problem. Poza konspiracyjnymi szeptami dziewczyn i jakimś chłopakiem, który zdawał się przed chwilą mieć atak paniki, nic w zasięgu wzroku nie wyróżniało się za bardzo. Dzieciaki zajęte swoimi sprawami lub wyglądające, jakby szły na ścięcie.
    Westchnął. Trzeba będzie dowiedzieć się więcej na miejscu. Najlepszym źródłem informacji zdaje się być ta blondyna... ale pokazywanie się w jej okolicy będzie ryzykowne.
    Powoli, Aleks.
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan

- Que? Nieee, wcale nie czuję się źle! - Fran uśmiechnął się szeroko i pokręcił zabawnie głową licząc na to, że wyszło przekonująco. - Wszystko jest w porządku, en serio. Po prostu się martwiłem. Mam nadzieję że wybaczysz mi moją narzucającą się osobowość, wiem że w Polsce ludzie stronią od takiego zachowania. Postaram się dostosować, jakbym przesadzał po prostu trzepnij mnie w ramię - puścił mu oczko i zaśmiał się krótko z własnego żartu.

Zaciekawiony FNiN
    0

Obróciła się do tyłu, gdy usłyszała krzyk. Siedząca za nimi dziewczyna wyglądała na spanikowaną... Już chciała do niej zagadać, spytać czy może jakoś pomóc, gdy obok nich pojawiła się zakonnica. Zerknęła na przerażoną dziewczynę... Miała nadzieję że koleżanki jej nie wydadzą. Przecież coś, cokolwiek doprowadziło ją do takiego stanu, musiało być straszne... Wątpliwe, by miała teraz siłę na użeranie się z opiekunką... Am już miała się odezwać, by wziąć winę na siebie, gdy odezwała się dziewczyna z tyłu, ta co prosiła wcześniej o żelki. Spojrzała na nią z szacunkiem. Pyskówki nie były może dobre, ale bądź co bądź uratowała koleżankę z siedzenia obok.
    Poczęstowała się żelkiem, gdy Anka otworzyła paczkę, i przysłuchiwała się rozmowie. Przykro jej się zrobiło, gdy usłyszała o torturach... W pierwszym odruchu chciała zaprzeczyć, ale zdała sobie sprawę z tego, że to nie jest aż tak niemożliwe... W końcu te dzieciaki były tu wbrew własnej woli... Posmutniała jeszcze bardziej. Ciężko jej było uwierzyć, że takie straszne rzeczy mogą dziać się naprawdę...
    Mimowolnie się uśmiechnęła, gdy Anka powiedziała że jest spoko. Zrobiło jej się ciepło na sercu, i zaraz zapomniała o przykrych rozważaniach na temat zła tego świata. Zaśmiała się cicho, słysząc opowiadanie Judyty.
    - No, to zakonnice musiały mieć ubaw. - Na jej twarz wypłynął rozbawiony uśmiech.

25

- Akurat ich ubaw wszystkich obchodził najmniej - stwierdziła blondynka, nieco swobodniej czując się już w towarzystwie - Lepiej z nimi nie pogrywać bez dobrego planu. A jak już coś by się miało dziać, to wszystko co robią rzeczywiście jest nielegalne i same udają, że nic się nie dzieje, więc grunt to trzymać się razem, wzajemnie pilnować... I w razie czego podnieść alarm.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 595 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 60 110 510 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów