<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 523 z 595 PierwszyPierwszy ... 23 423 473 513 521 522 523 524 525 533 573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,230 z 5941
  1. #5221
    Zaciekawiony FNiN Awatar Neuron
    Dołączył
    Nov 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Nie. Franciszku, właśnie przez to, że nie jestem człowiekiem... Zrozumiałam wiele rzeczy. I chyba nie chcę tego zmieniać. Rozumiesz?

  2. #5222
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Znała ten głos. Nie był zagrożeniem. Wręcz przeciwnie.
    Zmrużyła oczy, osłaniając je dłonią przed jaskrawym światłem i wyszła na drogę.

  3. #5223
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Pokręcił gwałtownie głową.
    "Nie?? Jak możesz chcieć tkwić w tym stanie? Przecież jesteś koszmarna!" Powiedział szybciej, niż pomyślał.

  4. #5224
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto8
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Pola! - nieomal się potknął wyskakując z samochodu. - Nic ci się nie sta...? - dostrzegł ubrania Aleksa, osmaloną twarz dziewczyny. Podbiegł w kierunku dziewczyny chcąc ją objąć. Zatrzymał się pół kroku od niej, przypominając sobie okoliczności, w których się ostatnio widzieli.

  5. #5225
    Zaciekawiony FNiN Awatar Neuron
    Dołączył
    Nov 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Touché.
    Ciepłe powietrze wyszło z nozdrzy Lewiatana, wytwarzając strumień bąbelków.
    Ale nie dziwię ci się, że nie rozumiesz. Chyba. Jak wnioskuję, to tobie nie pasuje twój stan.

  6. #5226
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Próbował dostosować ekspresję twarzy do swojego stanu emocjonalnego, ale zaczynało mu brakować miejsca.
    "Zmieniam się w r y b ę . W b r e w mojej w o l i . Fizycznie i psychicznie." Na samo wspomnienie tego, co zrobił Julienowi, zrobiło mu się nie dobrze. "Krzywdzę innych. Tracę siebie. Czuję, jak powoli ogarnia mnie szaleństwo. JAK MIAŁOBY MI TO ODPOWIADAĆ?"
    Ostatnio edytowane przez ryba leślna ; 06-11-21 o 23:06

  7. #5227
    Zaciekawiony FNiN Awatar Neuron
    Dołączył
    Nov 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Wąż przybliżył się odrobinę bardziej, żółtym spojrzeniem wwiercając się w czerwień Hiszpana.
    Skąd wiesz, że wbrew twojej woli? Nie wiem jak to przeżywasz, Franeczku, ale... Ja też tego nie wybierałam. Pewnie bym nie chciała tej formy. Ale kiedy już przychodziła... Poczułam się wolna. Mogłam wszystko. Mogłam ranić, wierzyć jak chcę, mogłam nie myśleć. To było niczym błogosławieństwo, przez które płynęłam w szczęściu. To było to, co chciałam, nawet jeśli ocena tego przez ciebie i innych byłaby negatywna.

  8. #5228
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Zamrugała, przesuwając wzrokiem po jego twarzy.
    Tak się cieszę, że nic mu nie jest! Pomyślał ktoś, kto w tej chwili najbardziej na świecie pragnął podbiec do chłopaka, wtulić się w niego i usłyszeć zapewnienie, że wszystko będzie dobrze.
    Nic nie będzie dobrze. Pomyślał ktoś inny, kto znajdował się w ciemności, której nie rozpraszało światło reflektorów. Nic nigdy nie będzie dobrze, bo zawiedliście i teraz on nie żyje.
    - Mi nic. - Pola z pewnym zaskoczeniem zdała sobie sprawę, że ten drugi ktoś zaczął mówić, a głos wydobywa się z jej własnych ust. - Mam nadzieję, że jesteś zadowolony. Problem rozwiązał się sam i nie trzeba go będzie nawet zamykać na strychu.

  9. #5229
    Zaciekawiony FNiN Awatar ryba leślna
    Dołączył
    Oct 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    "Odrzuciłaś człowieczeństwo... " Przypomniał sobie ten stan, który przejmował jego umysł ilekroć całkowicie przemienił się w zwierzę. Tą prostotę. To jak sumienie milkło, lepiej, jakby go nigdy nie było! Ten spokój, którego nie był w stanie doświadczyć jako człowiek. To, jak łatwo był wtedy zrezygnować z tego, co czyniło go człowiekiem. "Nie mógłbym czegoś takiego chcieć."

  10. #5230
    Zaciekawiony FNiN Awatar Neuron
    Dołączył
    Nov 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Czemu?
    Bestia powoli obróciła się na grzbiet, delikatnie, w swoistym odpoczynku, unosząc się w wodzie przy Hiszpanie.
    I co to człowieczeństwo ci niby dało? Mi jedynie kajdany i moją małą wojnę, co powinnam robić. I nic więcej.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 523 z 595 PierwszyPierwszy ... 23 423 473 513 521 522 523 524 525 533 573 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 7 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 7 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę