<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 519 z 595 PierwszyPierwszy ... 19 419 469 509 517 518 519 520 521 529 569 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,181 do 5,190 z 5941
  1. #5181
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Czego ten nawiedzony dureń znowu ode mnie chce? Uniósł brew spoglądając na wąsatego Ślązaka.
    - Tak?

  2. #5182
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - No słuchaj pan. - Karol skrzyżował ręce, uważnie powstrzymując emocje, spokojne, choć gotowe na kolejną kłótnię. - Miałem... Wiem, co się dzieje z pana córką. Polą, tak?

  3. #5183
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Ziółkowski poderwał się od stolika.
    - Co? Jak? Wszystko z nią w porządku?

  4. #5184
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Karol cofnął się o krok, zachował jednak swoją posturę.
    Przynajmniej reaguje na swoje dziecko... Tylko czy z troski, czy z chęci świętego spokoju!
    - Nie wiem czy wszystko z nią w porządku. - Westchnął. - Mój syn pojawił się przed barierą i w jego zeszycie widniało jej nazwisko. Chyba uciekli razem z tego obozu...

  5. #5185
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Uciekli?! Znaczy błąkają się teraz zupełnie bez opieki? Cholera jasna, po kim ona jest taka narwana? Ale jest cała? Wie pan coś więcej? - nawet nie zdawał sobie sprawy, że mówił coraz szybciej i coraz głośniej.
    Podeszła do nich kobieta, ze śpiącym niemowlęciem w chuście. Wyglądała jakby ostatniej nocy nie przespała ani chwili.
    - Przepraszam panów bardzo, nie chciałam podsłuchiwać, ale mówicie tak głośno. Moja córka też jest na tym obozie, może wiedzą panowie co z nią? - Spojrzała na Karola oczami pełnymi nadziei - Nazywa się Maria Baranowska.

  6. #5186
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Pan Damh. - Kiwnął głową mężczyzna, przybierając jednak zbolały wyraz twarzy. - Niestety nie odczytałem tego imienia i nazwiska z zeszytu, przepraszam. Był tam jakiś Aleks, Andrzej, Pola właśnie, ten od tej blondyny, Monika i Ida... Kurde, nie wiem co więcej... Na drugiej stronie minęło mi "potwory" ale co to znaczy? Nie wiem. - Twój syn zamienił się w płonący szkielet, debilu zajebany. Ale ta informacja chyba im się teraz nie przyda... - Julien jednak wyglądał na zdrowego, ale... To nie były jego ubrania. Ani tym bardziej zeszyt w Zyzgaka McQueena. Ani kolorowe soczewki. Więc chyba znaleźli jakieś schronienie i się tam zadomowili. - Bardziej niż u siebie w domu. Ale dobrze wiedzieć, że tak lubi eksperymentować ze stylem...

  7. #5187
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Znaczy myśli pan, że włamali się komuś do domu? - Bartłomiej otworzył szeroko oczy, po czym westchnął ciężko i przesunął dłonią po twarzy - Nie trzeba było jej pozwalać włóczyć się po skłotach... No nic, najważniejsze, że są względnie bezpieczni. - Zastanawiał się chwilę - Cholera, w takim razie powinienem chyba wracać do Warszawy...

  8. #5188
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Jakby Ziółkowski nacisnął przycisk, wąsy Karola z siwych przeszły na lśniącą czerń, gdy jego oczy poszerzyły się w emocjach.
    - No nie mów mi pan, kurwaa, że teraz pan odjedziesz. Co pan w ogóle wygaduje! Przepraszam panią, ale słyszy pani tego debila? Dzieci uciekają z obozu dla wariatów, szukają schronienia przez jakimiś "potworami", a on nie dość, że gaini swoje dziecko, to jeszcze nie chce na nie czekać? Pojebany!

  9. #5189
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Jakimi ***** potworami? - Nie wytrzymał Ziółkowski - I nie praw mi kazań, Damh, bo chuja wiesz o naszej sytuacji. W szpitalu w Warszawie mam drugą córeczkę. Musiałeś kiedyś wybierać między jednym swoim dzieckiem a drugim? Nie? To zamknij mordę. Poli tu i tak nie jestem w stanie pomóc, przyjadę jak sytuacja się zmieni.
    Ostatnio edytowane przez mimbla.ocho ; 01-11-21 o 22:50

  10. #5190
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Mężczyzna zmierzył drugiego zimnym spojrzeniem, po czym westchnął przeciągle.
    - Może gdyby znowu pojawiła się przy barierze i pana zobaczyła, to może inaczej by o panu pomyślała, gdy wszystko wróci do normy.
    Mimo wszystko... Coś go zabolało. Drugie dziecko w szpitalu... Znacznie gorzej teraz to wszystko brzmiało. Tylko czy ten fakt powinien dewaluować sytuację nastolatków?
    - Chce pan mój telefon? Nie mamy wysyłać innym wiadomości, ale jak już pan tu był to... Chyba na to pozwolą. - Spytał trochę innym głosem, na pewno trochę spokojniejszym.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 519 z 595 PierwszyPierwszy ... 19 419 469 509 517 518 519 520 521 529 569 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 8 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 8 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę