<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 355 z 595 PierwszyPierwszy ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 405 455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,541 do 3,550 z 5941
  1. #3541
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ida N
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Słońce? Czy to nie trochę zbyt... uch. Hm.
    Ida przyglądała się swoim dłoniom, trzymającym pudełko z przyprawami. A więc jednak miała moc. Czy ten pojemnik również mogłaby obrócić w pył? Spróbowała skupić swoją uwagę, przywołać te emocje... złość? Chęć walki...? Nie, nie czuła tego. Nic. Może musiała znaleźć się w sytuacji zagrożenia, żeby ją odblokować. Westchnęła cicho. Z jednej strony cieszyła się, że też posiada jakąś szczególną umiejętność.
    Z drugiej strony, czemu ta umiejętność musiała być tak przerażająca?

  2. #3542
    Zaciekawiony FNiN Awatar Franciszek
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Odgłos smażonej cebuli był niezwykle głośny. Spojrzał z ukosa na dziewczyny. Pola nie robiła nic odbiegającego od normy, a nowa zdawała się nie zwracać uwagi na hałas. Czy więc możliwe że... nie było hałasu?
    Od przemyśleń na ten temat oderwał go nowy dźwięk dobiegający z salonu. Oddech Juliena wyraźnie przyspieszył. Nie zwlekając ani chwili ruszył do chłopaka, po drodze wycierając brudne ręce w jakąś ścierkę.
    - Julien? Amigo! - Doskoczył do sofy. Z tej odległości wyraźnie słyszał bicie jego serca - głośne i szybkie, jak gdyby ktoś wybijał przy nim niespokojny rytm. Jednak to nie dźwięki zawłaszczyły jego uwagę. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwał się ogień.
    Fioletowe płomienie skakały po ciele chłopaka. Pod ich wpływem skóra czerniała i zwęglała się, by po chwili powrócić jednak do normalnego stanu. Fran mimowolnie wyciągnął rękę, chcąc stłumić ogień pod własną dłonią. Nic jednak nie poczuł, zupełnie jakby miał do czynienia z hologramem. Ubrania bruneta i kanapa także zdawały się nie poddawać ich wpływowi. Tylko sam Julien.
    - Dios santísimo...
    Ukląkł przy chłopaku i cicho zaczął się modlić. Nie wiedział, co może zrobić, ale na pewno nie myślał teraz o spaghetti. Nie rozumiał tego, na co patrzył. Nie widział nigdy nic podobnego. To nigdy tak nie wyglądało. Boże błagam, spraw, aby on wyzdrowiał. Niech się wyleczy. Niech wstanie. Będę go lepiej pilnował. Nie pozwolę, by ktoś znowu go skrzywdził. Proszę, Boże, proszę...
    Gdy tak klęczał, jego dłonie zaczęły się zmieniać. Między złożonymi palcami zaczęła wyrastać przezroczysta błona, sięgająca połowy ich długości. Hiszpan dostrzegł to, lecz nie przerywał modlitwy. Dobrze. Jeżeli taka ma być cena za jego zdrowie, niech będzie. Źrenice chłopaka zwężyły się, białka w jego oczach spowiła czerń, uszy zaś wydłużyły się, zyskując bardziej spiczasty kształt. W pomieszczeniu zrobiło się nieprzyjemnie jasno. Hałas nie ustawał. To nic. Niech tylko wstanie.

  3. #3543
    Zaciekawiony FNiN Awatar Damh
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    TW: gore

    Płomień roznosił się coraz bardziej, nie pojawiając się już w losowych miejscach. Zdawał się biec w liniach wzdłuż rąk, ukazując kościane palce, wystający upiornie obojczyk, by w końcu dojść do twarzy, paląc blizny nawet bardziej, w końcu niemalże rozpuszczając powieki, ukazujące mieniące się dwojgiem kolorów oczy.

    ***

    Będę czuć. Będę myśleć. Będę. Będę czuć. Będę myśleć. Będę. Będę czuć. Będę myśleć. Będę.
    ALBO JA SIĘ TOBĄ ZAJMĘ.
    Albo my przejmiemy władzę. Uleczymy nas, no już.~
    Będę czuć. Będę myśleć. Będę...

  4. #3544
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.quatro
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Powiodła wzrokiem za Franem, który nagle porzucił przygotowywanie mięsa. Julien? Budzi się? Podeszła do kanapy i spojrzała przez ramię chłopaka. Poczuła jak żołądek podjeżdża jej do gardła. Wyciągnęła rękę i spróbowała stłumić fioletowe płomienie, ale bezskuteczne.
    - To nie moje - szepnęła - To nie mój ogień...
    Hiszpan się modlił. Chciała się wycofać i dać mu przestrzeń, ale na jej oczach jego przemiana przyspieszała i...
    - Fran? Nie wydaje mi się żebyś stawał się fretką...
    Pomieszczenie powoli wypełniał zapach palonej cebuli.

  5. #3545
    Zaciekawiony FNiN Awatar Damh
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    TW: GORE

    Będę czuć. Będę myśleć. Będę. Będę czuć. Będę myśleć. Będę. Będę czuć. Będę myśleć. Będę.Będę czuć. Będę myśleć. Będę. Będę czuć. Będę myśleć. Będę. Będę czuć. Będę myśleć. Będęczućmyślećczućmyślećczućmyślećczućbędębędębędę-
    PRZYWRÓĆ MNIE.
    Oddaj się.~
    ZNIKNIJ.~

    ***

    Również blask oczu zgasł, pochłonięty przez topniejące gałki oczne, wylewające się głębiej w zwęgloną czaszkę. Płomień objął całe jego ciało, chowając się jedynie pod ubraniami.
    Mimo to Fran mógł usłyszeć oddech, niespokojny, paradoksalnie wychodzący z gardła szkieletu.

  6. #3546
    Zaciekawiony FNiN Awatar Franciszek
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Jeżeli piekło istniało, to właśnie tak musiało wyglądać. Blask płomieni był boleśnie jasny, palił jego przemienione oczy, Fran nie odwrócił jednak głowy. Z przerażeniem patrzył, jak ciało Juliena powoli znika, odsłaniając całkiem sczerniałe kości. Boże, dlaczego. Czemu to się dzieje. Dlaczego. W jego oczach błysnęły łzy.
    - De verdad crees que me importa*?! - warknął z wściekłością na rudowłosą. Odmienione dłonie zacisnęły się na szkielecie. Fran podniósł go ostrożnie i przycisnął sczerniałe ciało do swojej piersi. Zacisnął oczy. Czuł bicie serca, słyszał jego strudzony oddech. Julien żył, był z nimi, walczył. Płacz wstrząsnął ciałem blondyna. Błagam cię Boże, oddaj mi go. Zrobię co zechcesz. Wypełnię wszelką wolę. Zniosę każdą niedogodność. Tylko go oddaj. Tylko pozwól mu wrócić.

    Naprawdę myślisz, że mnie to obchodzi?

  7. #3547
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.quatro
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Wyciągnęła dłoń w kierunku blondyna, ale natychmiast ją cofnęła. Zasłoniła sobie usta i stała bezradnie na środku salonu.
    To nie ja! To nie ja! Obijało jej się w głowie. To nie ja! Co się dzieje?!

  8. #3548
    Zaciekawiony FNiN Awatar Damh
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    PRZYWRÓĆ MNIE.
    Oddaj się.~
    ZNIKNIJ.~
    PRZYWRÓĆ MNIE.
    Oddaj się.~
    ZNIKNIJ.~
    PRZYWRÓĆ MNIE.
    Oddaj- Nagły dotyk na ciele. Dziwne. Nie, to nieważne.~
    Fran... Fran! Nie zostawił mnie. Ja... Boże, przestańcie. To. Tylko. Upadek. Tylko. Pieprzony upadek. Wstanę i będę dalej dążyć ku sobie. Dam radę... Dam. Dla Frana. Dla siebie. Dla nas. Nie jestem sam.
    PRZYWRÓĆ MNIE.
    Oddaj się.~
    ZNIKNIJ.~
    Muszę tylko wrócić do sił... Tylko nie pozwolić zasadom i ciału rządzić. Muszę. Dla Frana. Dla siebie. Dla nas.
    PRZYWRÓĆ MNIE.
    Oddaj się.~
    ZNIKNIJ.~

    ***

    Najpierw tkanka łączna, potem mięśnie, krew, nerwy, narządy. W ferii życia całe ciało tworzyło się od nowa - płomienie zdawały się wnikać do wnętrza, by znikąd zmienić się w nowe komórki. Również oczy pojawiły się, błyszcząc się w pełni na czerwono, by zaraz zniknąć w tańcu dwóch barw.
    Julien nic nie czuł, lecz jego nogi zdawały się nagle nachodzić na spodenki i koszulkę, opinając się na pełnej witalności skórze, okrywającej na nowo wydłużone i umięśnione nogi, ręce, brzuch. Oddech chłopaka dalej był niespokojny, lecz zdrowszy, piękniejszy, niemalże melodyjny w chaosie nieregularności, wykrzywiając nagle przystojniejszą twarz w grymasie.
    Ostatnio edytowane przez Damh ; 02-07-21 o 20:05

  9. #3549
    Zaciekawiony FNiN Awatar Franciszek
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Gracias a Dios... - Wierzchem dłoni otarł łzy z twarzy, po czym podniósł chłopaka z kanapy. "Zabiorę go w bardziej ustronne miejsce", chyba powiedział. "Powinien odpocząć." Wszystko wokół było nienaturalnie głośne, wliczając w to jego myśli. Ze wszystkich sił starał się je ignorować, zamiast tego skupiając się na słowach modlitwy. Dziękuję, Boże. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
    Kopnięciem otworzył drzwi sypialni, na szczęście pustej. Ułożył ciało bruneta na łóżku. Przykrywając go kocem dostrzegł na swoje dłonie. Pola miała rację - to nie przypominało łap fretki. Czy teraz zmieni się w coś gorszego? Czy dla bezpieczeństwa wszystkich powinien się teraz zabarykadować na strychu?...
    Spojrzał na Juliena, na powoli unoszącą się pierś, na oddech niespokojny jak przy złym śnie. Nie. Teraz chciał być przy nim. Najciszej jak umiał przymknął drzwi i ułożył się obok na łóżku. Przymknął oczy. Pomieszczenie, mimo że pogrążone w półcieniu, wciąż było nieprzyjemnie jasne. Zniekształconą dłoń ułożył na piersi ukochanego i wsłuchał się w bicie jego serca. Nie minęło wiele czasu nim zapadł w płytki, niespokojny sen.
    Ostatnio edytowane przez Franciszek ; 09-07-21 o 15:19

  10. #3550
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto4
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Siedział na łóżku patrząc się w ścianę. Przed oczami ciągle miał widok Juliena, jego rozkrawionej czaszki, jego przypalonego nosa. Nie mógł odpędzić się od wrażenia, że dalej czuje swąd spalonego mięsa, który kręcił mu w nosie. Chyba nigdy nie widział tyle krwi. Nie wiedział jak udało mu się zachować powagę i kontrolę przy Franie, ale w pokoju trzęsły mu się dłonie.
    Pola... On mogła zrobić coś takiego? To ta sama osoba, z którą przed chwilą spędził tyle czasu pod prysznicem?
    Opadł z rezygnacją na materac niepościelonego łóżka.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 355 z 595 PierwszyPierwszy ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 405 455 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę