<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 235 z 595 PierwszyPierwszy ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 285 335 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 5941
  1. #2341
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - No niestety masz rację - westchnął - ale jeszcze na zbiórkę nie wołali. Plus teraz mogę zamieszać herbatę nie używając rąk, by ich odgonić, czy coś - zaśmiał się bawiąc się rękawem flanelowej koszuli zawiązanej na biodrach dziewczyny.
    No to co, kolejne konto? Może do trzech razy sztuka?

  2. #2342
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.tres
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Co jak wiadomo jest zdolnością o nieocenionej wręcz wartości bojowej. - Odpowiedziała ze śmiechem. - Ale masz rację, trzeba korzystać z rzadkiej chwili wolności.
    To powiedziawszy wplotła dłoń w jego włosy i zatopiła się w kolejnym pocałunku. Jednocześnie jest tak, jak z Izą i zupełnie, kompletnie inaczej. Przemknęło jej przez myśl, ale szybko odpędziła od siebie wspomnienie dziewczyny. Liczy się Andrzej i to co tu i teraz.
    Ostatnio edytowane przez mimbla.tres ; 11-05-21 o 11:02
    Na poprzednim koncie przebiłam Kage w postach w opku, więc będę się teraz tym flexować.

  3. #2343
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Kolejny pocałunek był nie mniej przyjemny, jej dłoń delikatnie targająca jego włosy, jakby cała reszta obozu nie istniała. Objął ją ramionami, wsuwając rękę obok ściany, przytulał ją głaszcząc jej boki palcami i rysując małe kręgi i ósemki.
    No to co, kolejne konto? Może do trzech razy sztuka?

  4. #2344
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ale... Dlaczego? Co cię tu trzyma?

  5. #2345
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Plan.
    Nie chcę.
    Ona miesza ci w głowie...
    To mój wybór. Zmiana planów, mam inny cel.
    Co...? Nie możesz...
    - Co cię to tak interesuje? Sama mówiłaś, że umiesz poradzić sobie w pojedynkę. - zapytała już mniej oschle, aczkolwiek nadal zachowała pewną powściągliwość w słowach.
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 11-05-21 o 09:34
    Ja po prostu chcę pizzę...

  6. #2346
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Niezraniona ręka Juliena przejechała po jego twarzy, całkiem czerwonej i rozpalonej.
    Mam tyle emocji...
    Twój sen będzie prawdziwie mocny w nocy, jesteś tak słodko wszystkim wymęczony.~
    Nie wiem co teraz czuć, doprawdy. Energia, to na pewno... Ale teraz nie wiem już jak ją ukierunkować. Chcę tak bardzo być sam na sam z Franem, chcę ochłodzić się pod prysznicem, chcę przeprosić na kolanach innych... Mnóstwo tego.+
    Uspokoisz się wkrótce, Julien. Będzie wszystko w porządku. Daj również swemu ciału wytchnąć, od samego rana jest na pełnych obrotach.~
    Nie ja go wymęczylem.
    To nadal byłeś ty.~
    Nieprawda.
    Pamiętasz wszystko. Czułeś to samo. Inaczej to interpretowałeś.~
    To czemu inaczej się zachowywałem?
    Bo czułeś, że należy inaczej się zachować. To normalne.~
    Nie jest. Reszta ludzi... Względnie jest stała. Czemu zatem ja nie?
    Afirmowałeś swe dwie siły, Julien. Doskonałość i Miłość... Po prostu jesteś w nich silniejszy.~
    Dalej nie rozumiem...
    Wkrótce ci się to uda, słodki. Pamiętaj jednak - nieważne jaki będziesz, już zawsze będziesz sobą. Zachowaj to.~
    Chłopak westchnął głęboko i uśmiechnął się z drobnym zażenowaniem, gdy Fran wyszedł drugi raz z domku.
    Tyle zmian, tyle nowych rzeczy, a ja w środku tego chaosu. Oby nie sam...

  7. #2347
    Zaciekawiony FNiN Awatar Na pewno nie Keit
    Dołączył
    May 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Chodźmy - chłopak odwzajemnił uśmiech i ruszył w kierunku łazienek. - Coś mi mówi, że będziesz w tym dobrze wyglądał.

  8. #2348
    Zaciekawiony FNiN Awatar Julien
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak podreptał za Hiszpanem, przyglądając się jego pełnym energii ruchom.
    Doskonałość i Miłość... Tyle namieszały. Muszę coś zrobić, jak najszybciej. Nie mogę w nieskończoność nie rozmawiać o tym, tak jak wcześniej. Czemu tak bardzo uciekałem od odpowiedzi?+
    Bałeś się swych skaz?~
    - Dziękuję, ale... Fran... Jesteś na mnie zły? - Szepnął Julien.

  9. #2349
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Aleks siedział przy stole przed kuchnią i patrzył, jak powoli coraz więcej obozowiczów kończy śniadanie i wraca do swoich zajęć.
    Co on tutaj robił? Wszystkie jego akcje działały przeciwko jego planom na ten obóz. Miał się nie wyróżniać. Miał udawać, że działają na niego terapie. Co się stało? Czym naprawdę jest jego zwycięstwo?
    Wstał bez słowa i ruszył w stronę plaży. Miejsce obu jego porażek. Pewnie tam, na pomoście dalej schnie jego krew. Westchnął. Usiadł na piasku i zaczął tępo wpatrywać się w deski pomostu.

  10. #2350
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav3
    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - No umiem, ale to nie znaczy, że koniecznie chcę egzystować w pojedynkę do końca życia. Inaczej chyba nie wylądowałabym na tym chorym obozie, nie?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 235 z 595 PierwszyPierwszy ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 285 335 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 6 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę