<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 375 z 383 PierwszyPierwszy ... 275 325 365 373 374 375 376 377 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,741 do 3,750 z 3827
    Zaciekawiony FNiN Awatar Freud
    22

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

TW: harlekin twojej starej

Wiele razy o tym myślał, karcąc się za grzech. Wiele razy dochodził, wyobrażając sobie Oliwiera lub inne osoby w takiej pozycji, robiących to co on. Wiele razy zastanawiał się, jakie to uczucie, smakować go, dotykać, czuć frakturę skóry i jego drżenie, zapowiadające słodki wybuch.
    Było niemalże tak jak sobie wyobrażał. Niespodziewanie, trochę inaczej, ale bardzo, bardzo podobnie, ponieważ było to znacznie lepsze.
    Nieważne było charczenie, dławienie czy osłabienie nóg, nieważne były palce Hiszpana i trudność oddechu, kochał to, uwielbiał, tworzył arcydzieło swymi ustami w niemej arii. Ale pragnął również zawładnąć ukochanym w inny sposób.
    Kończąc pieśń drobnym pocałunkiem na jego wierzchu, Julien podniósł się słabym ruchem, teraz odczuwając trzęsące się nogi i ręce, ciężki oddech i pot na twarzy. Nie chciał jednak odpuścić. Jego koszulka i spodenki padły na podłogę, czekając jedynie na bokserki.
    Ostatnio edytowane przez Freud ; 22-07-21 o 06:09

Zaciekawiony FNiN
    19

- Kac trochę pogroził palcem, ale zaczął przechodzić - uśmiechnął się - Zauważyłem że w łazience jest woda tam, gdzie nie powinno jej być, to się tym zająłem. A co tam u was?

22

TW: seksizm

- Kurwajegomać, no nie wiem, stary... Tyle się dzieje i w ogóle. Z jednej strony to wszystko pasuje, cnie? Coś się dzieje, jest magiczny bombelek... Ale no jak mówisz Magda to ostra pizdeczka. Jak ten, no, diament nieoszlifowany. Umie zranić i w ogóle. Nie wiem... Nie wiem czy się na matkę nadaje, szczególnie, że ciągle ma te plany i naraża bobo. No ale też mi się podoba trochę to aniołowanie, jakby, byczq. I dlatego jestem, jak to mówił Mickiewicz, na rozstaju dróg, stoi dobry Bóg, on wskaże ci drogę.

Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.cinco
    21

TW: seksizm, śmierć

- No ale mordo, nie będzie ci przecież dupa mówiła co masz robić. Ty masz te dojebane kości, ja mam przyspieszenie i napierdalamy.

Damian w pierwszym odruchu chciał odwrócić się i odejść, ale chłopak wyglądał naprawdę żałośnie. Odchrząknął i przestąpił z nogi na nogę. Chłopiec podniósł głowę i spojrzał prosto na niego.
    - Yyyyy... Mogę coś dla ciebie zrobić? - zapytał Damian.
    - Ty... Ty mnie widzisz? - Chłopak zrobił wielkie oczy.
    - No tak, dlaczego miałbym cię nie widzieć?
    - Ja... Kiedy siostra Roberta zmieniła sie w tego smoka, stałem koło niej. Jakoś tak się rzuciła, miotnęła, odwróciła łeb w moją stronę i otwarła paszczę. Potem pamiętam jeszcze światło i gorąco, a później już nic, tylko pustka. A teraz nikt na mnie nie reaguje.
    - Czy ty chcesz mi powiedzieć... - Damian nie znalazł delikatnego sposobu by o to zapytać - Chcesz powiedzieć, że nie żyjesz?
    Chłopiec powoli skinął głową.

Pola wymknęła się przez otwarte wrota garażu i skierowała do lasu. Tak naprawdę chciała znaleźć Andrzeja, ale wiedziała, że powinna najpierw pobyć trochę sama. Ochłonąć i pomyśleć.
    Usadowiła się wygodnie w korzeniach drzewa. Gdzieś w górze śpiewały ptaki, a przenikające przez gałęzie proienie słońca grzały jej skórę. Byłoby całkiem miło, gdyby dziewczyna nie była tak podminowana.
    Fran pewnie wpuścił Juliena. Oczywiście, że wpuścił, czemu miałby tego nie robić? Ciekawe co robią...
    Nie! To nie twoja sprawa. Co cię to w ogóle obchodzi?
    Po prostu się martwię, że Julien coś mu zrobi!
    Ta, jasne...
    Tak! Jest niebezpieczny i już to dzisiaj pokazał. A teraz mnie tam nie ma, żeby go w razie czego powstrzymać.
    Mhm... I to nie ma nic wspólnego z faktem, że jesteś zwyczajnie zazdrosna?
    Czemu miałabym być zazdrosna? Ja jestem z Andrzejem, Fran jest z Julienem. Szkoda tylko, że nie z Aleksem. Trzymałam za nich kciuki. Ich bym chętnie widziała razem. Ja po prostu strasznie nie lubię Juliena.
    Ale wygląda na to, że Fran jest poli. Ty też nad tym myślałaś!
    Niby tak... Ale ostatecznie przecież sama nie wiem. To co czuję do Frana... Lubię go. Bardzo go lubię. I jest szalenie atrakcyjną osobą. Z łóżka bym nie wygoniła. Ale to chyba za mało, by to co czuję nazwać miłością?
    A Andrzeja kochasz?
    Ha! Dobre pytanie. Wiem, że mogłabym go kochać. Jest cudowny. Troszczy się o mnie, ale daje się też zaopiekować sobą. Jest czuły i deliktny. Uroczo nieśmiały, ale jeśli trzeba wykazuje inicjatywę. Moglibyśmy być najlepszymi przyjaciółmi i partnerami. I kochankami. Chcę jego bliskości i wiem, że przy nim będę szczęśliwa.
    Ale?
    Ale chyba nie potrafię powiedzieć, że go kocham. Bardzo bym chciała, ale jeszcze nie. Nie po tym wszystkim, co się wydarzyło...
    W końcu będziesz musiała komuś zaufać, wiesz o tym, prawda?
    ...
    Wiem.
    Ale to nie łatwe.

22

- I kurwaa napierdalać Magdę mamy?? No to już przesada, Kosmolot. Chociaż wiesz co, ponapierdalałbym. Ale kogoś innego. W sumie nie tylko zombie. Ten cały Julian albo Izydor...

Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.cinco
    21

- Nie Magdę, byku. Ale tego, kogo będziemy chcieli, nie tego kogo ona każe.

22

- No dobra, to kogo byś napierdalał? Ale Legię to tak niezbyt teraz, więc na logikę to bierz.

22

TW: H o r n

Drżał. Był boleśnie blisko. Jego umysł niemalże odpłynął, rozpuścił się w ferworze doznań i odczuć. Niemal. Z cichym jękiem podniósł głowę, by spojrzeć na Juliena pozbywającego się ubrania. Dlaczego przerwał? Dlaczego...
    Och.
    Podniósł się na łokciach. Inaczej to sobie wyobrażał. Miał być w pełni sił, w najlepszej formie, nie... taki. No i okoliczności miały być piękniejsze niż podłoga na strychu.
    Cóż. Życie jest pełne niespodzianek.
    Z pewnym trudem zaczął zdejmować spodnie.

Chłopak nie mógł pozwolić na to, by Hiszpan mógł jakkolwiek sięgnąć jego pozycji, jego zasięgu działania, jego możliwości. Szybko odpuścił zdjęcie bokserek, by znaleźć się ponownie na nagich kolanach, chwytając kraniec jeansów.
    - Leż, słodki, le- - Coś go nagle tknęło, częściowo zmieniając jego skupienie. Manieryzmy blondyna? Wolniejsze ruchy? Nie widział jego twarzy, lecz blask oczu był wyjątkowo jasny w mroku, zdradzając... Co? Mimo niepewności nie mógł pozwolić na utratę zadania, jakiego się powziął. To on chciał się teraz opiekować. - Fran, wszystko w porządku? - Spytał Julien, wznosząc drugą dłoń na jego szyję, muskając to skórę, to materiał sznureczka naszyjnika.

Zaciekawiony FNiN Awatar Franito

Nie, chciał odpowiedzieć. Gdyby było w porządku, leżałbyś teraz pode mną na łóżku, gdzie pieprzyłbym cię tak długo, aż nauczyłbyś się prosić o więcej po hiszpańsku. Musiałbyś użyć swojego abracadabra, żeby w ogóle potem chodzić. Ale zamiast tego siedzimy po ciemku na strychu, bo moje oczy dostały uczulenia na światło, a ja jestem tak żałosny, że nawet...
    - ...nie umiem zdjąć spodni - warknął, odwracając wzrok. Poczuł, jak jego uszy robią się czerwone. Que patético. - Moje dłonie nie działają. Nie umiem zdjąć jebanych spodni.

Naprawdę myślałeś, że możesz żyć tak, jakbyś był normalny?
    Sorpresa*: nie możesz.
    Powinieneś się już nauczyć - jesteś odmieńcem. Tak mówił ojciec, tak mówi kościół i to potwierdził teraz Bóg, obarczając cię takim, a nie innym brzemieniem.
    Andrzej jest normalny. I Pola. I Aleks. Ich moce to odzwierciedlają.
    Ale ty?
    Maldito**.
    Twoja natura wychodzi na wierzch.
    Bóg cię kocha. Chce dla ciebie dobrze.
    Ale nawet on nie potrafi zmienić prawdy.

Wziął ciężki oddech. To było za dużo. Nie chciał się tak czuć. Nie chciał już myśleć. Nie chciał być człowiekiem.
    Jego tors zaczął pokrywać się krótkim, ciemnym futrem.

*niespodzianka
    **przeklęty

22

Był pewien, że jego źrenice nagle poszerzyły się jeszcze bardziej, widząc swego kochanka. Dłuższe włosy na brzuchu i klatce piersiowej, znacznie szersza błona, zdające się rosnąć oczy i zmniejszające się ciało.
    Odpuszczał. Przeszedł przez swoją granicę. Upadał, nie chcąc już być świadom tego, co się dzieje. Pozwalał ciału rządzić, pragnąc zniknięcia. Zasady i organizm mieszały się w wojnie, pozwalając mroku na pochłonięcie jego Frana.
    Tak cholernie to rozumiał. Tak bardzo wiedział, co przeżywa. Nieskończona bezsilność, wyższość tego, co siedzące wewnątrz, napięcie, zmęczenie, jego własny odpowiednik tysiąca i stu. Tak bardzo chciał być teraz przy nim i zaopiekować się odpowiednio Hiszpanem.
    Lecz nie w tym stanie. Nie w tym, który zmusza. Nie w tym, który rządzi. Nie w tym, który nie lubi ciepła, gdy to ono jest najważniejsze.
    -Śmierć. Proch. Starość. Pustka.-
    Blask czerwieni w ciemności.
    Dotknięta deska natychmiast zbutwiała i zmieniła się w proch, nie była jednak ważna.
    Ważny był Fran, Fran, oni.
    Julien nie przestał głaskać zmieniającego się blondyna, patrząc na niego troskliwie.
    - Fran, jestem z tobą. Odpuść. Niech to przejdzie, odpuść. Kocham Cię. Pamiętaj, kocham Cię. Jestem i nie odejdę, zrozumiano?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 375 z 383 PierwszyPierwszy ... 275 325 365 373 374 375 376 377 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów