<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 329 z 329 PierwszyPierwszy ... 229 279 319 327 328 329
Pokaż wyniki od 3,281 do 3,289 z 3289
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto4
    19

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

- Na pewno? - uśmiechnął się do niej niepewnie. - Nie zrozum mnie źle, to wszystko mnie kręci, TY mnie kręcisz, ale... - aby podkreślić swoje słowa pocałował ją w czoło, następnie westchnął głęboko próbując dobrać odpowiednie słowa. - Ale nie chciałbym byś robiła coś czego mogłabyś jutro żałować, albo nie być gotowa, albo cokolwiek - mówiąc to trochę się zarumienił.
    - A dzisiaj tyle się stało, możemy poczekać, jutro też będzie dzień.
    Ostatnio edytowane przez excepto4 ; Wczoraj o 20:21

Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.quatro
    21

Chciała zaprotestować, ale cichy głosik z tyłu głowy powiedział jej, że powinna go posłuchać.
    - Myślałam o tym od rana, więc nie sądzę, żebym żałowała. - Wyszczerzyła się i puściła do niego oczko - Ale masz rację, możemy poczekać. Nigdzie nam się przecież nie spieszy, a to co już zrobiliśmy było bardzo miłe. - Pocałowała go krótko. - Naprawdę cię lubię Andrzej, nie chciałabym tego spierdolić - dodała poważnie.

Zaciekawiony FNiN Awatar Franciszek

Odzywka rudowłosej go zaskoczyła. Prawdę mówiąc, zdążył już zapomnieć o wcześniejszej złości i sprzeczce... co niestety potwierdzało jej hipotezę. Tak, joder. Pomogło. Grymas przemknął po jego twarzy. A teraz ty szukasz pomocy u Andrzeja, ha?
    Jakaś jego część chciała pójść za nimi, zagrodzić drogę, wyrwać ją z objęć blondyna. Nieświadomy niczego Julien pociągnął go jednak za sobą do kuchni. Ogarnij się, Fran. Masz tego pięknego chłopca i jeszcze ci mało? Czy dama del lago naprawdę tak ci zawróciła w głowie?
    Salon wciąż wypełniały dźwięki ABBY. Samotny Aleks siedział jak gdyby nigdy nic przy stole i ze stoickim spokojem pochłaniał naleśnika. Czy słyszał, co robili w łazience? Nawet jeśli, nie było tego po nim widać.
    - Hola, amigo!
    Zorientował się, że jest koszmarnie głodny. Usiadł nonszalancko na jednym z krzeseł i obficie posmarował jednego z naleśników nutellą, po czym pochłonął go w rekordowym czasie. Mmm, tan delicioso! Aleks, przy śniadaniu poszło ci dobrze, ale tutaj przeszedłeś samego siebie! - chciał powiedzieć, ale przy ustach pełnych jedzenia wyszedł z tego niezrozumiały bełkot. Nie przejął się tym jednak, tylko natychmiast zaczął szykować kolejną porcję.
    Ostatnio edytowane przez Franciszek ; Wczoraj o 21:34

19

- Ja też nie - odpowiedział, patrząc się w jej oczy.
    Od rana? Przez krótki czas na jego twarzy pojawił się przelotny uśmiech. Dokładniej, myślał że na jego twarzy pojawił się przelotny uśmiech. W rzeczywistości wyszczerzał się od ucha do ucha jak głupi albo zakochany. W tym momencie przypomniał o sobie jego żołądek, dając głośno o sobie znać.
    - Masz może ochotę naleśnika lub kilka? Sam chyba nie jadłem od rana.

21

- O tak, jestem dziko głodna - entuzjastycznie pokiwała głową.

19

Po jeszcze kilku pocałunkach oderwał się od Poli i zaczął szukać po omacku porzuconej gdzieś wcześniej koszulki.
    - Gdzie ona mogła pójść? Ten pokój nie jestem przecież tak duży...

21

- Poczekaj, poświecę ci - zaśmiała się i zapaliła na dłoni jasny płomyk. Sama zgarnęła swoje rzeczy, ale nie zaczęła się ubierać - Słuchaj... Może ty byś po nie poszedł i zjemy tutaj? - Zaproponowała. Nie miała ochoty na kolejną konfrontację z Franem.

19

- Wow - stał zapatrzony w płomień, który oświetlał Polę migoczącym światłem. - Dzięki... Iskierko. Myślałem podobnie z tymi naleśnikami - dodał naciągając na siebie koszulkę. Jego włosy były w większym nieładzie niż zazwyczaj, ale się tym nie przejmował.
    - To za dosłownie chwilę wracam - powiedział i zamknął za sobą drzwi. Skierował się szybkim krokiem prosto do kuchni gdzie zastał chłopaków jedzących jeszcze naleśniki. Na szczęście kilka jeszcze zostało.
    - Ooo, mam nadzieję, że wam smakują i dzięki, że jeszcze zostawiliście dla nas kilka. - Nałożył na talerz prawie wszystkie pozostałe naleśniki, część posmarowanych kremem, część dżemem.

21

Uśmiechnęła się do siebie patrząc na drzwi, za którymi zniknął chłopak. Iskierko... Podoba mi się.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 329 z 329 PierwszyPierwszy ... 229 279 319 327 328 329

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów