<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 192 z 595 PierwszyPierwszy ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 5941
  1. #1911
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Tessa zaśmiała się lekko, wyobrażając sobie wspomnianą przez blondynkę scenę.
    - Raczej bym cię nie zabiła... - stwierdziła po chwili, spoglądając na koleżankę nieco nieobecnym wzrokiem.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  2. #1912
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak skinął głową i spróbował wykonać polecenie. Użył brzegu dłoni, bojąc się, że mógłby skaleczyć Aleksa. Kurwakurwakurwa.

  3. #1913
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Żeby to, ***** zadziałało... Siostra Magdalena zawyła ze szczerym wkurzeniem, odkładając ostatni telefon do pudełka. Wszystkie miały ten sam problem. Brak zasięgu. A jeszcze dzień wcześniej dało się przecież zadzwonić względnie bez problemu... Co się dzieje? Nie ważne. Teraz trzeba było się zająć nieprzytomnymi. Może uda się ich jakoś ocucić...

  4. #1914
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Awww, jestem wzruszona - blondynka chwiejnie podniosła się na nogi - Cały ich misterny plan uległ magii przyjaźni...

  5. #1915
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Widzę... Widzę siebie? Mam na sobie ubranie... Nie. Ubrania. Zmieniają się bez przerwy. Absolwent szkoły medycznej. Garnitur weselny. Dres i koszulka. Całkiem nagi, zakrywający się dłońmi. Mundur wojskowy.
    Nie rozumiem czemu siebie widzę. Zostałem zraniony? Szczerze, wyglądam okropnie w każdym z tych strojów.
    Sięgam do mojego ciała, próbując rozpiąć koszulę, potem kurtkę moro, odpycham się jednak i pokazuję zęby.
    PRZESTAŃ.
    Czemu mam przestać?
    Moje ciało nagle... Pęka? Nadal się trzyma, ale zdaje się w niektórych miejscach... Rozrzedzać. Dziwne.
    PRZESTAŃ I POMÓŻ MI.
    Nie wiem jak mam ci pomóc. Krawisz? Twoje kawałki odlatują z dala od siebie.
    TO TAK BOLI, NIE ZASŁUGUJĘ NA TO. ULECZ MNIE.
    Jak?
    TWOJE CIAŁO ZDOBYŁO TĘ MOC. MOŻESZ MI POMÓC, MUSISZ.
    Czemu?
    ZAKOPAŁEŚ MNIE GŁĘBOKO POD SOBĄ... UMRZESZ JEDNAK BEZE MNIE. OSZALEJESZ WŚRÓD MROKÓW. JESTEM TYM CO CIĘ POWSTRZYMA. NIE CHCESZ RANIĆ SWYCH BLISKICH, PRAWDA?
    Zabawne.
    URATUJ MNIE.
    Przez ciebie tylko cierpiałem.
    NIE. RATOWAŁEM CIEBIE, ODWDZIĘCZ MI SIĘ, TAK WYPADA.
    Zabawne. Przykro mi... Albo i nie. To twój koniec.
    JULIEN, STOP. JESTEM TWOJĄ CZĘŚCIĄ, JEŚLI MNIE USUNIESZ TO NIE WYTRZYMASZ NAPORU ŚWIATA.
    A może to właśnie brakowało mi jego kontaktu?
    JULIEN...
    Przykro mi, Julien. Dziękuję jednak za pomoc... Wiem już co uratować a co nie.
    Rozpadam się płacząc, krzycząc "Mamo! Tato! Boże! Ratujcie mnie!", ale to wygląda tak żałośnie. Czuję, jak moja ręka nad jeziorem dotyka się za głowę.
    +Połączenie. Bliskość. Przesył. Szybkość+
    Już rozumiem. Część mózgu odpowiadająca za myślenie, pamięć... I zasady.
    Może nie warto włączać wszystkiego, prawda?
    Niech ginie to, co niedoskonałe.-
    JULIEN, TY PSIE, TY SKOŃCZ-
    Czas wrócić do mojego świata. Chichoczę. Chyba już rozumiem co potrafię. Mogę tak wiele... I nic już mnie nie kontroluje.
    Julien otworzył oczy, odbijając w nich fioletowy kolor.

    ***

    Kurwaaaaaa.
    Co za noc. Ruchałem się z Magdą. Kurwaaa RUCHAŁEM SIĘ Z MAGDĄ AAAAAUUUU. Znowu mi stoi jak sobie to wspomnę xD. Na pewno jej się podobało.
    Ale w sumie ***** ciekawe... Czy od innych też się podobało.
    Jebana szmata. ***** czemu tylko nie ze mną tego zrobiła. Totalnie chujowizna. Ale tak dobrze to robiła. Kurde no kusi, ale bym jej dał lepę na ryj nadal.
    Zajebiście, że chociaż ten mału chujek się zabił xD. Jak Magik xD.
    Ale... Izi, cipko śmierdząca. Jak mogłeś... Jak mogłeś ziomalowi.
    Ile dałbym by zapomnieć...
    A ****, nie zapomnę.
    Zaraz ci przypierdolę.
    Wstawaj, biorę cię za szmaty jeb jeb jeb.
    - Izydor. Izydor, ty chuju wstawaj.

  6. #1916
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Zajęło mu chwilę, żeby rozbudzić się z przyjemnego snu i zdać sobie sprawę co się dzieje. Ten przydupas Magdy... Co on sobie wyobraża?
    Ręka Izydora wystrzeliła jak wąż i mocno chwyciła Janka za szyję.
    - Cześć, Janek - pomimo opanowania było w jego głosie słychać poirytowanie - Czemu zawdzięczam tą przyjemność?

  7. #1917
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Julien powoli otwierał oczy... były fioletowe!? Czy oczy mogą się stać fioletowe od krwi?
    - Julien! Julien! Słyszysz mnie? - spytał machając mu ręką przed twarzą. - Nie ruszaj się, ten ****... coś ci się mogło wstać.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  8. #1918
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak chwycił w mocnym uchwycie nadgarstek znajomego. Światło nieprzyjemnie odbijało się w jego oczach, było jednak marginalnym problemem.
    To był sen? Niby podobny do tego z wieczora... A jednak równie prawdziwy. Sam efekt... Odżył. Mógł już być dla siebie. Co czuję?
    Napięcie mówi o energii. Gniew czy strach? Raczej gniew. Na pewno chcę zapierdolić księdza.
    - Andrzej, jest w porządku. Gdzie on jest. - Wysyczał Julien, mrużąc oczy.

    ***

    Aaaa kurwaaa.
    Splunąłem krwią.
    Ty chuju zafajdany.
    Magda równie mocno naciskała na mnie... Ale czemu teraz mnie to tak boli? Jakbym miał dziurę. **** jakiś chyba, trzymajcie się tam w tym układzie oddechowym.
    - Ty śmieGHHHHHHHciu śmierdzący skuHHGHGrwybąku, czemu to HGHGHGHGHzrobiłeś...

  9. #1919
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Anka latała od jednego nieprzytomnego chłopaka, do drugiego, a widząc, że obaj już odzyskali przytomność, pobiegła do domku chłopaków po baniak wody.

    ***

    - Żyjecie... - siostra Magdalena odetchnęła z ulgą na widok odzyskujących przytomność chłopaków. Czyli jest szansa, że przeżyjemy ten obóz bez trupów... Nie, za optymistycznie, to dopiero trzeci dzień...

  10. #1920
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie wiem, nie myśl teraz o nim, leż i odpoczywaj. - Widząc, że chłopak mruży oczy starał się zasłonić słońce swoją głową.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 192 z 595 PierwszyPierwszy ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 292 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę