<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 225 z 595 PierwszyPierwszy ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,241 do 2,250 z 5941
  1. #2241
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Em... No, w sumie kratkę nam wyrwałam, ale troszkę się boję odsunąć od ściany, by ocenić zniszczenia rzeczy znacznie ważniejszych... - tamta odłożyła metal na bok, powoli się oddalając od muru, by ocenić szkody. O dziwo nadal nie bolało, choć piersi miała wyraźnie mocno otarte. Tyle, że nie na czerwono... A na czarno - Co do... Co oni, sadzę dali nie tylko na okna...? - obrzuciła okiem ścianę, ale ta w zasadzie była szara i nie nosiła żadnych śladów brudu. Za to w otarciach Judyta miała po prostu czarno. Zeto startego naskórka czy krwi. Tylko czarna tkanka - Em... Albo się niechcący dokopałam do raka, albo... No, nie wiem co to jest.
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  2. #2242
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Tessa nerwowo przełknęła ślinę, rozważając, czy sama również powinna zbadać obrażenia blondynki. Przypatrywanie się biustowi koleżanki nie należało do stosownych aktów, brunetka jednak z niewiadomych przyczyn bardziej niż niezadowolenia pingwinic obawiała się zgryźliwych uwag blondynki, których zresztą się po niej spodziewała. Po niewygodnej chwili namysłu postanowiła wszelako rzucić okiem na czarną ranę, nie zważając już na konwenanse i niewykluczoną dezaprobatę zakonnic i jasnowłosej. Z nieoczywistych przyczyn wciąż nie czuła się do końca komfortowo oglądając kontuzjowane piersi dziewczyny, jednak postanowiła nie wspominać o tej niezręczności sytuacji na rzecz zdrowia blondynki.
    - Uhh, nieciekawie to wygląda... - skrzywiła się lekko, zaraz jednak zdała sobie sprawę, iż Judka mogłaby niepoprawnie zinterpretować jej słowa. Wyprostowała się i desperacko zamachała rękoma, wyrzucając z siebie niezrozumiały potok wyjaśnień - To znaczy, otarcie. Reszta nie jest- To znaczy, nie mówię, że mnie to specjalnie interesuje, ale- - urwała wypowiedź, uznając, iż jedynie się pogrąża. Dotknęła dłonią czoła w zażenowaniu, nie wiedząc jak wybrnąć z nietaktownej sytuacji. - Ugh, nieważne...
    Cóż to za hałasy...? Co czynią te bezwstydnice? Czyżby grzeszyły tym, o czym myślę?
    Lores nadzwyczaj szybko odskoczyła od koleżanki, słysząc nieznajomy głos w podświadomości. Nie był to ten, który odzywał się zazwyczaj - kpiący, złośliwy, sarkastyczny. Nie przypominał on też jej własnych kontemplacji - te przecież by rozpoznała, zresztą wiedziała, kiedy tkwi w zamyśleniu, a ów moment do takowych zdecydowanie nie należał.
    - Co to było...? - szepnęła oszołomiona, chwilę przed poczuciem fali zimna na ciele spowodowanego gwałtownym otwarciem drzwi.
    - Co tu się wyprawia? - zapytała groźnym tonem stojąca w nich kobieta w habicie, rozglądając się srogo po celi. Jej wzrok momentalnie przykuła czarna skaza na ciele Judyty, chwilę później spojrzenie przeniosła jednak na niefortunnie odkryte przez podwinięte rękawy świeże blizny na nadgarstkach i szyi Tessy. Zakonnica uniosła oczy ku górze w błagalnym geście, niechcący zauważając przy tym wyrwaną klatkę z okna. - Jest chyba gorzej, niż sądziłam... Niech Bóg was pokarze za wasze haniebne czyny! - krzyknęła swym skrzekliwym głosem, składając ręce jak do modlitwy. Westchnęła, niezmiennie od momentu wkroczenia do izolatki marszcząc brwi. - Za wasze zachowanie wyczekujcie katusz i mąk, albowiem nadejdą one niebawem. - ostentacyjnym krokiem opuściła celę, zapewne w poszukiwaniu innych sióstr.
    - Pięknie.. - skomentowała Tessa, wciąż powoli analizując nietypowe wydarzenie. - Nie wiem, co tu się właściwie stało, ale jeżeli dobrze zrozumiałam, to ta sesyjka chyba czeka mnie wcześniej, niż się spodziewałam...
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 09-05-21 o 21:48
    Ja po prostu chcę pizzę...

  3. #2243
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    TW: Slury

    - Jak zawsze, Izi. Przynajmniej jesteś świetną szmatą. - Odpowiedziała dziewczyna, oddając chłodne spojrzenie.
    Minęła chwila milczenia, w końcu jednak zaczęła nie odwracać... Wcale nie dlatego, że to oznaka władczości. Z trudem przełknęła zawartość żołądka.
    Janek, ty jełopie...

    ***

    To definitywnie koniec. Kurwaaaa....

    ***

    - Tch. No hej. - Julien zmrużył oczy, przyglądając się reszcie. - Skąd takie miny?
    Nie są mną zadowoleni?-
    Wydaje nam się, że nie. To uczucie mówi, byś ich przeprosił.~
    Dobre sobie. NIGDY tego nie zrobię.
    Halo, kochajcie mnie.-

  4. #2244
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ot, służba zdrowia w Polszy - westchnęła Judyta - Acz ciekawa jestem jak ta pingwinica nas usłyszała przez dźwiękoszczelne drzwi... I jak ty usłyszałaś ją, mimo tego, że mało ci pikawa spomiędzy żeber nie wyskoczyła gdy się tłumaczyłaś że mam fajne cycki - wyszczerzyła się do koleżanki. Jakoś nie martwiła ją zapowiedź prądowania - No i dziwne, że się nie przejęła kratą... Co ty na to, żebyśmy zbiły nią szybę, odłamki obwiązały twoją koszulą i gdy po nas przyjdą żebyśmy zaczęły dźgać aż miło?
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  5. #2245
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Z troski. - Blondyn powstrzymał się przed objęciem go ramieniem.

  6. #2246
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    "- ...Gdzie byłeś?" Co powie? Jak Fran na to zareaguje? Nie chcę się wtrącać w jego życie, ale Julien coś knuje.
    "- Oh, musiałem ochłonąć." Czyli ty też nie widzisz potrzeby mówienia innym o naszej rozmowie. Dobrze, niech tak będzie. "Ale jakże mogłem ominąć czas z wami?" Przewróciła tylko oczami i wróciła do popijania herbaty, obserwując chłopaka znad krawędzi kubka.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  7. #2247
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Z troski to można zrobić lepsze rzeczy. - Prychnął Julien, krzyżując nogi na pieńku.

  8. #2248
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - I o wiele gorsze. - Dodała, patrząc mu w oczy
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  9. #2249
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Masz rację - odwrócił się do niego. - Możesz na przykład przeprosić Andrzeja za waszą situación wcześniej. I przy okazji mógłbyś wyjaśnić, co łączy cię z chica, która próbowała bawić się z Polą w BDSM bez consentimiento.

  10. #2250
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Usta Juliena złączyły się w pojedynczą linię, oczy natomiast mierzyły każdego burzliwym wzrokiem.
    To dobry moment... Zrób to.~
    Nie.-
    Użyj tej mocy i zmień się. Będziesz wtedy całkiem inaczej myśleć.~
    Nie?-
    Czemu nie?~
    Nie mam na to ochoty. Podoba mi się tak jak jest. Ważny jest tylko Fran i Aleks... I moja satysfakcja. Koniec kropka.
    - Magda to już dawne dzieje i sam z chęcią zrobiłbym jej to samo. A przeproszę, jeśli dostanę buziaka. - Mruknął czarnowłosy przez zaciśnięte zęby.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 225 z 595 PierwszyPierwszy ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 325 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę