<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 427 z 427 PierwszyPierwszy ... 327 377 417 425 426 427
Pokaż wyniki od 4,261 do 4,266 z 4266
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.siete
    21

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

Złożyła delikatny pocałunek na jego skroni.
    - Chociaż tak się mogę odwdzięczyć za wszystko, co zrobiłeś dla mnie. - Uśmiechnęła się lekko, chociaż czuła, że jej gardło również zaciska się w emocjach. - Wiem, że nie jestem w stanie tego do końca zrozumieć, ale wiem też, że kiedyś będzie lepiej. Łatwiej. Poczujesz się lepiej. A do tego czasu ja będę tuż obok, zawsze kiedy będziesz mnie potrzebował. Obiecuję.

Zaciekawiony FNiN Awatar excepto7
    19

- Mhm - pokiwał głową. Nie wiedział czy był do końca przekonany jej zapewnieniami o tym jak będzie lepiej. Już minęło tyle czasu, a chyba nic się nie zmieniło. Ale i tak dobrze było słyszeć te słowa, jakby ktoś w to wierzył za niego.

21

Siedzieli tak jeszcze dłuższą chwilę w milczeniu. W końcu Pola delikatnie wyswobodziła się z objęć chłopaka i pogłaskała go po policzku.
    - Chodź, połóżmy się - powiedziała miękko, wolną ręką odsuwając kołdrę - To był długi dzień.
    Zdjęła koszulę i stanik, złożyła je i odłożyła na szafkę obok łóżka. Zawahała się przez chwilę z ręką nad krzyżykiem Frana. Obiecałam, że będzie bezpieczny, nie że będę go nosić. Z resztą... to chyba byłoby dziwne, gdybym go teraz założyła. Zdecydowanym ruchem schowała go do kieszeni koszuli. Przemknęło jej przez głowę, że może powinna sprawdzić czy Fran wrócił do domu, ale szybko doszła do wniosku, że do rana i tak nie mogłaby nic zrobić. Andrzej potrzebował jej bardziej.
    Zgasiła więc światło i wróciła do łóżka przyświecając sobie tańczącym na dłoni płomykiem.

Zaciekawiony FNiN Awatar Psychoanaliza
    22

Mundur nie był najlepszym strojem do zaistniałej sytuacji, skutecznie jednak utrzymywał mężczyznę przed upadkiem, będąc mocno zaciskanym przez silną dłoń.
    - To naprawdę ty?
    - Marco... Opuść mnie. Przecież zaraz to się zerwie...
    - Nie, dopóki nie powiesz mi, że to ty.

Ciepłe oddechy przeciwko chłodu poranka, błyszczące w pierwszych promykach.
    - Marco, przecież to ja...
    - Nie... Nie wierzę. Masz przecież syna. Nie jesteś w Polsce. Nie tak młody. Nie-
    - A ty nie miałeś takich skrzydeł, ty Tępy Nożu. Coś... Coś się stało. Nie wiem co. Ale czy to ważne? Nie, gdy w końcu cię znalazłem.

Magda patrząca na Janka, Janek patrzący na Magdę, oboje osłupiali, oboje zdziwieni, całkowicie jednak ignorowani.
    - Możesz też być potworem. Demonem, który mnie zwodzi.
    - A jednak mnie nie zabiłeś, więc... No już. Wierzysz mi, a ja... Udowodnię ci. Potwór by... Nie pamiętał. A ja tak. Po to mi naprawdę dałeś naszyjnik, prawda?
    - O Bogu. Miałeś nie zapomnieć o Bogu.
    - A może to ty zapomniałeś, co było poza oficjalnymi koszarami? Wtedy, nad jeziorem, na Mazowszu. Pamiętasz?
    - Jorge...
    - Już, Marco. Przecież widzę. Zawsze to widziałem.
    - Przestań. Jestem kapelanem. A to wszystko... Czary. Nic więcej.
    - Magia, chaos, zniszczenie i tworzenie... Tak dużo się dzieje. Czy w tym wszystkim... Czy i ty nie chcesz może nałożyć krzyżyka?

Skrzydła zatrzepotały, gdy wiszące w powietrzu ciała zaczęły powoli opadać w dół, złączone w słabym uścisku.
    Ciepłym, troskliwym, niepewnym uścisku.

Zaciekawiony FNiN Awatar excepto7
    19

Wypuścił Połę z objęcia niechętnie, ale miała rację, powinni iść spać. Zsunął koszulkę i spodnie. Już miał je rzucić w kąt, gdy zobaczył co robi Pola. Jak ona miała teraz siłę składać ubrania? Nie mógł jednak teraz przy tym po prostu rzucić ubrań.
    Ze zmęczeniem złożył w niedbała kostkę ubrania i znowu się położył, robiąc Poli miejsce. Zgasło światło i ujrzał mały, ciepły płomień, który nie rozganiał ciemności, jednak nikłe światło które dawał miało w sobie coś magicznego, coś co sprawiało że, nie mógł od niego oderwać wzroku.

21

Uśmiechnęła się do niego delikatnie znad pełgającego płomyka, po czym zamknęła dłoń pogrążając ich w niemal zupełnej ciemności.
    Wgramoliła się do łóżka obok Andrzeja i naciągnęła na nich kołdrę. Po krótkiej chwili spędzonej na układaniu się i wzajemnym upewnianiu, że drugiej osobie też jest wygodnie, byli gotowi do snu.
    Było ciepło i przyjemnie, a oni leżeli wtuleni w siebie. Pola poczuła, że ogarnia ją spokój. W końcu nadejdzie ranek i trzeba będzie na nowo mierzyć się ze wszystkim w co wrzuci ich los, ale teraz, w tym łóżku byli bezpieczni i mogli odpocząć. Powieki ciążyły jej, ale z całej siły starała się pozostać przytomna, dopóki Andrzej nie zaśnie. W końcu jednak oddech chłopaka uspokoił się, a jego ciało się rozluźniło. Pola ziewnęła jeszcze i sama osunęła się w sen.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 427 z 427 PierwszyPierwszy ... 327 377 417 425 426 427

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów