<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 383 z 595 PierwszyPierwszy ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 433 483 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,821 do 3,830 z 5941
  1. #3821
    Zaciekawiony FNiN Awatar Freud
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - No dobra... To... Wchodzimy, co? - Trochę się stresujesz, ale hej. Każdy krok, każda próba, to wszystko cię przybliża do tego, czego pragniesz. Tak jak zawsze, Monia. Niech inni dadzą ci to, czego pragniesz.

  2. #3822
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.cinco
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Zapraszam. - Pola weszła pierwsza. Od progu zawołała wesoło. - Cześć wszystkim! Znalazłam nam nową koleżankę.

  3. #3823
    Zaciekawiony FNiN Awatar Freud
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Rzeczywiście, Pola nie kłamała przed nią, wprawiając jej serce w szybsze bicie. Upewniła ją. Sprawiła, że była bezpieczna w wiedzy.
    Wszystko było tak przytulne, tak ciepłe. Rzeczywiście przy stole była brązowowłosa Ida w maseczce, rzeczywiście był Julien o pokrwawionych (Czemu?) włosach. Nie byłaby sama, nieważne co.
    Boże, jak dobrze.
    - Um, hej...

  4. #3824
    Zaciekawiony FNiN Awatar Franito
    Dołączył
    Jul 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - No dobra Fran, twoja kolej. Latanie, telepatia czy niewidzialność?
    Trójka nastolatków korzystała w najlepsze z "pożyczonych" leżaków o które być może ktoś by się upomniał, gdyby w okolicy byli jacykolwiek chętni. Plaża jednak, pomimo ciepłej pogody, była wyjątkowo pusta. Zalety plażowania późnym wieczorem, w środku tygodnia, poza sezonem turystycznym.
    - Latanie - odparł bez namysłu, nawet nie otwierając oczu. Ruda dziewczyna spojrzała na niego z zaciekawieniem.
    - Rozwiniesz?
    Wzruszył ramionami.
    - Gdybym mógł czytać innym w myślach za szybko bym się nimi nudził. A niewidzialność stoi w opozycji do mojej natury.
    - Gdybyś był niewidzialny, mógłbyś bez przeszkód buszować po damskiej szatni - zauważyła druga z dziewczyn, wywołując tym samym śmiech rudej.
    - To było raz, okej? Poza tym, nie muszę nikogo podglądać. Laski same pokazują mi swoje...
    - To było raz! - Ciemnowłosa zainicjowała atak ręcznikiem, zmuszając go do wykonania uniku. - Plus byłam pijana, więc się nie liczy.
    - Zapamiętam sobie tę wymówkę.
    - Dobra, ale latanie... jakoś się tego nie spodziewałam - wróciła do tematu Anita. - Chociaż po namyśle ma sens. To najbardziej niepraktyczna opcja, a więc zdecydowanie w twoim stylu.
    - Dlaczego ja się z wami zadaję? - Ponownie opadł na leżak. Nasunął ciemne okulary na nos i zamknął oczy. - Nie wszystko w życiu musi być praktyczne. Móc oderwać się od ziemi i unieść w przestworza - to byłoby piękne...
    ***
    Drzewa zamieniały się pod nim w szumiący ocean, gdy mknął przez niebo. Mógł polecieć gdziekolwiek, jednym ruchem skrzydeł zmienić całkowicie kierunek swojej podróży. Gdzie zatem?
    Po kilku szerszych okrążeniach w okolicy domu postanowił udać się przed siebie, bez żadnego planu, tam, gdzie Bóg zechce go poprowadzić.
    Ruszył na wschód.

  5. #3825
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.cinco
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    TW: Kosma

    - Ja to widza tak, na razie napierdalamy zombiaki, niech się wszyscy przekonają, że tak na prawdę ty ich bronisz, nie Magda. Dopóki jej plany będą nam pasować, możemy grać w jej jasełkach, ale jak dziwka zacznie odpierdalać, to sayonara, a tych po jej stronie będziemy napierdalać, goroli jebanych.

    ***

    - Ale jak to możliwe? - Damian chciał dotknąć ramienia chłopca. Obaj skrzywili się gdy jego palce prześlizgnęły się, nienapotykając oporu. - Dlaczego ja mogę cię zobaczyć?
    Chłopiec rozłożył bezradnie ręce.
    - Może to twoja moc? Ta ruda Pola, co jej kapelan głowę rozwalił, może produkować ogień, a ty rozmawiasz z duchami - ostatnie słowo wypowiedział z pewną goryczą.
    Damian wzdrygnął się na wspomnienie przemocy, którą widzieli poprzedniego dnia przed śniadaniem. Śniadaniem, które oni nam zrobili, chociaż nikt im nie pomógł. Dobrze, że uciekli. Bóg jeden wie co stałoby się z nimi tutaj.
    - Jest yyy... was więcej? W sensie, ktoś jeszcze zginął?
    Chłopiec skinął głową.
    - Nie wiem kto, nie wiem nawet czy będę mógł go zobaczyć, ale czuję, że jest ktoś jeszcze. Nie, nie tutaj - dodał widząc, że Damian się rozgląda - ale gdzieś na tym obozie jest więcej duchów.

  6. #3826
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ida N
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Hm. Czy to nie była... Monika? Ida próbowała skojarzyć coś na temat dziewczyny. Z kim ona się trzymała? Jaka była? Nic nie przychodziło jej do głowy.
    Kolejna nowa oprócz niej. Trochę zbyt łatwo można namierzyć ich kryjówkę.
    Och. Marszczyła brwi. Postarała się rozluźnić twarz i nadać jej neutralny wyraz. Przecież jej świeżo wykształcona pozycja tutaj nie była zagrożona... prawda?
    - Hej.

  7. #3827
    Zaciekawiony FNiN Awatar Freud
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    TW: Janek

    - No nie wiem, Kosmolot... Tak se to brzmi, ale może... Może może może Bałtyckie xD. Może potem Magda się ogarnie jak nas polubią. No wiesz, nie chcę dupci, by ode mnie odeszła. Lookniemy. Ale pa, chyba idą. Tyś już widzioł mnie, teraz ty pokaż swoje moce.

    ***

    Nie doczekał się odpowiedzi, gdy nagłe otwarcie drzwi i słowa zwróciły jego uwagę, zabierając zarazem mu dech.
    Czy to zrządzenie losu, że ktoś nowy ponownie przychodzi, ktoś z obozu, ktoś, kto może być potencjalnym zagrożeniem, dla Frana, dla niego, dla nich, dla wszystkich...
    Pięść Juliena zacisnęła się mocno, a czerwone oczy ponuro spojrzały na obie dziewczyny.
    Nowi i Pola. Zagrożenie. Zniszcz je. Ta ofiara dla zniszczenia będzie ucztą dla miłości, jaką stworzysz z ukochanym. Zabij je.~
    Julien podniósł się powoli, nie spuszczając przybyłych ze spojrzenia.
    Napięcie w nogach, napięcie w rękach. Znowu się boisz! Ale to świetnie! Strach, to ta piękny napęd dla nas i dla ciebie. Niech strach pochłonie cię i zabezpieczy twe istnienie. Zrób to, Julien.~
    Miarowym krokiem zbliżył się do obu dziewczyn, intensywnie patrząc na Polę, spojrzeniem pełnym...
    - Hej, Monika. - Jego wzrok spoczął na blondynce, wwiercając się w nią intensywnie. Widział drżenie jej ciała. Rozszerzone źrenice. Najście na jej ciało, na jej umysł, na jej dusze. Chłopak westchnął cicho, kładąc na ramieniu dziewczyny dłoń. - Magdy tutaj nie doświadczysz. Zapraszam.
    Tch, Julien, ty głupcze. Gdzie krew, gdzie smak, gdzie emocje i rozkosz?~
    Pod moim łańcuchem. Nie zamierzam powtarzać mego grzechu. Pola... Udowodnię ci to. Udowodnię ci, że ciało i zasady nie będą przynosić mi żałości, szczególnie w obliczu niebezpieczeństwa. Dla ciebie. Dla mnie. Dla nas.

  8. #3828
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.cinco
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Nie dała po sobie poznać zaskoczenia. Teraz jesteś gościnnym gospodarzem? Nie wiem w co pogrywasz, ale w takim razie grajmy. Oparła się o ścianę i rzuciła, przyglądając się swoim paznokciom
    - Cieszę się, że tym razem nie będziemy musieli negocjować.

  9. #3829
    Zaciekawiony FNiN Awatar Freud
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Cieszmy się, że tym razem wszystko widzimy klarownie. - Mruknął Julien, przenosząc dłoń tak, by objąć wyższą dziewczynę. - Chodź, Monika. Chcesz się czegoś napić? Na ten moment mamy wszystko. Jeśli chcesz odpocząć to też mamy dużo łóżek i w ogóle. Oh, i nie przestrasz się, jeśli do pokoju wleci nietoperz, to Fran, krótko mówiąc.
    Natychmiast zmienił uwagę konwersacji, nie chcąc wchodzić w wymiany zdań z Polą. Sam po sobie nie spodziewał się sarkazmu ze swoich ust, ale... Powinien przearanżować swoje podejście do rudowłosej. Nie wiedział jeszcze jak, ale widzenie jej jako swoistych zasad, jako potwierdzenie jego żałości, jego winy i poczucia kontroli... To było złe? A na pewno zatrzymujące. Udowodni więc, że powstrzyma to, co tworzy jej reakcje na niego... Ale też nie pozwoli sobie ich tworzyć z jej strony.
    Do cholery, mam nadzieję, że Fran chce tylko się z nią pieprzyć.
    ...
    Powinienem tak myśleć, czy nie?

    ***

    Blondynka uśmiechała się słabo, nie wiedząc na kim lub na czym skupić swoje spojrzenie.
    "Dziękuję, Pola!" powiedziały nieme usta.
    - Hej, Ida! - Odparła, ciesząc się po cichu, że nie tylko ona sama pragnie grupy, pewności i bezpieczeństwa.
    - Uuuh... Pola mówiła o... No. - Zwróciła się do Juliena. Tak cichy na obozie, a tak dziwny teraz! Do tego wygląda całkiem inaczej... I te oczy... - Wiem, to głupie, ale chyba bym chciała coś mocniejszego...?

  10. #3830
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.cinco
    Dołączył
    Jul 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Pola przewróciła oczami. To ty oślepłeś, Einsteinie, więc do kogo te przytyki o widzeniu? Podeszła do lodówki i zlustrowała jej zawartość.
    - Czego byś się napiła? Ja bym proponowała winko, a coś mocniejszego ewentualnie potem. - Spojrzała przez ramię na Monikę, po czym przeniosła wzrok na Juliena. - Fran siedzi na strychu czy poszedł się przelecieć?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 383 z 595 PierwszyPierwszy ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 433 483 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę