<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 595 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 55 105 505 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 5941
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    21

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

Aleks wzruszył ramionami.
    - Wszystko mi jedno, w sumie lepiej tak niż skończyć z jakimiś trzema czubkami. A ty, orientujesz się jak daleko nam zostało do tych domków?
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    26

No i co to ma być to przyjacielskie gadanie wokół. Judyta naburmuszyła się i głębiej wjechała w fotel. Nie miała słuchawek, bo w końcu "normalne" dzieci nie słuchają muzyki, tylko integrują się z kolegami i koleżankami, więc rodzice jej takich luksusów skąpili. Miała jedynie zatyczki do uszu, ale tak zdesperowana jeszcze nie była. Chciała uciec z obozu, a by to zrobić musiała wpasować się w grupę i znaleźć jakichś lamerów, którzy by jej nieświadomie pomogli. Tyle, że te wszystkie żółtodzioby wokół szczebiotały do siebie nawzajem jakby nie jechały na niesławną terapię konwersyjną, jakby wszystko było w porządku. No... No jak to tak? To było prawie gorsze niż przednia połowa busa... Prawie.
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    20

- Jeśli dobrze pamiętam od Lublina miały być półtorej godziny. Więc chyba zostało około godziny - odpowiedział.
    Ostatnio edytowane przez excepto2 ; 14-04-21 o 21:56
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    21

- Ehh, niedobrze - Aleks wjechał głębiej w fotel - Godzina do wariatkowa. Wiesz w ogóle, co oni planują z nami zrobić? Bo moi rodzice brzmieli jakby wysyłali mnie do poprawczaka. Ale niestety za moje zbrodnie nie wsadzają do pierdla.
    Ostatnio edytowane przez Efen ; 14-04-21 o 22:13

Zaciekawiony FNiN
    0

- Słyszałaś tych z przodu? Tu mniej słychać... po za tym, zuo jest ciekawsze... - zaśmiała się. - A tak serio, nie wierzę że naprawdę jesteście źli... Spotkały was w życiu złe rzeczy, to na pewno.. Chociażby wysłanie na ten obóz... Ale żebyście byli źli? Nie, nie sądzę... Ludzie z natury nie są źli. A już zwłaszcza ludzie o tak pięknych włosach. - na jej twarz wypłynął szeroki uśmiech.

Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    26

Ale gejoza. Judyta nie mogła powstrzymać tej myśli, przysłuchując się rozmowie dziewcząt rząd przed nią. Choć prawda, turkusowe kudły wystające nad oparcie przykuły i jej uwagę. No cóż, może wypadałoby się...? Nie, lepiej nie. Zbieranie danych zbieraniem danych, ale nie musiała się przecież do tych ludzi zbliżać, jak jakaś fałszywa cizia.
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    20

- Nie wiem. Mam nadzieję, że ograniczą się do zwykłej indoktrynacji religijnej, połączoną z modlitwami i fałszowaniem o tym jak się kocha boga. - Głęboko westchnął. - Ale potem znowu skoro jesteśmy tutaj, to albo coś im wychodzi, albo się skutecznie reklamują - na wpół zażartował. - Ja tu siedzę tylko dlatego, że moi rodzice odkryli, że od roku przestałem chodzić na religię, ale nie wiem, jak niby bycie na obozie ma mnie do niej przekonać. Chyba że ze strachu przed ponownym wyjazdem.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    0

Anastazja parsknęła cicho.
    - Włosy nie naprawią mi charakteru - Ani orientacji , dodała w myślach - Mam za to żelki. Chcesz żelki? Bo jak znam te katolickie wyjazdy, to pierwsze co zrobią to nas odrą z żarełka - I godności...

Zaciekawiony FNiN
    19

<moja mała improwizacja>
    Trudno opisać Prawdziwy Początek kiedy nie ma nic; najłatwiej jest ująć środek początku.
    W pewnym momencie po prostu pojawiła się Świadomość i tak już została. Wtedy nagle nicość dookoła stała się dookreśloną czarnością, która stała się słyszalna jako świst i wirująca, miękoodczuwalna. No właśnie, odczuwalna. Nie wiadomo skąd pojawiło się dziwne uczucie, które okazało się być ciałem, a tuż po chwili ciało zintegrowało się z Istnieniem albo odkryło połączenie z nim - trudno powiedzieć.
    W tym samym momencie otworzyła coś co jej umysł nazwał oczami i zobaczyła ciemność. Siedziała skulona w bardzo ciasnym pomieszczeniu, które wyglądało raczej na skrytkę i odczuwała ból, który wydawał się być wszechobecny, ponieważ jeszcze nie wiedziała gdzie kończy, a gdzie zaczyna się jej ciało; zdawało się zlewać z ciasną skrytką albo nawet nią być. Jej oddech stawał się coraz cięższy i trudniejszy do wykonywania. Poczuła rosnącą falę paniki i wtedy nareszcie odkryła, że potrafi poruszać tym bytem, istnieniem, czyli po prostu Sobą. Ciemność napierała, brak oddechu rozpierał płuca i miała wrażenie, że zaraz coś rozsadzi ją od środka i jednocześnie świat zmiażdży ją. Kiedy panika zdawała się kompletnie ją obezwładnić, ostatkiem sił wierzgnęła, skrytka się rozpadła i poczuła na ciele inne świeższe powietrze, które co prawda pachniało stęchlizną i naftaliną, ale i tak było lepsze od tego, które było w skrytce. Poczuła, że spada, oślepiła ją przerażająca jasność, a na koniec ciężko rąbnęła o podłogę wzbijając masę kurzu, który zaczął wirować w promieniach słońca wpadających przez okno. Wydała z siebie pierwszy w tym istnieniu jęk.

Świadomość skondensowała się ostatecznie, część informacji w końcu zaskoczyła, otworzyła oczy i zarejestrowała pierwszą myśl.
    Aha, właśnie wypadałam z szafki kuchennej i nie mam pojęcia jak się tu znalazłam.

Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    23

Mówiłem ci. Nienawidzi cię, a całe jego "emocje" to gra, gra na twoich nerwach, gra całym tobą. Wylej na niego resztę, niech czuję karę. Oko za oko, ząb za ząb, nieprawdaż? Nadstaw JEGO drugi policzek.
    Ręka z butelką nieznacznie uniosła się w górę, by opaść po sekundzie, trzęsąc się odrobinę.
    Drugą ręka? Odważnie. Czy może... Ha. Wiedziałem. Dzisiaj jest prawdziwie szlak twoich porażek. Powinien cię zostawić samego ze wstydem, jednakże jak słodkie jest pastwienie się nad tobą, nieudaczniku
    - Prze... Przepraszam. - Szepnął młodzieniec, zaczynając wycierać swój ubiór, przerywając co chwilę pociągnięciem nosa.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 595 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 55 105 505 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów