<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 55 z 595 PierwszyPierwszy ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 5941
  1. #541
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Aleks zerwał się na nagły dźwięk i odwrócił w jego stronę. Chwilę przyglądał się w ciemności.
    - Kto tam..? - rzucił w ciemność - ...Tessa?

  2. #542
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Wszyscy na raz odwrócili się w stronę krzyku.
    - Kurna, ktoś tam jest... - Anka mimowolnie złapała Judkę za rękę

  3. #543
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Cholera. Usłyszeli mnie... - Tessa w panice zasłoniła dłonią usta.
    Bezradna wobec okoliczności, wiedziała, iż straciła już szansę na odpowiednie wyjście z sytuacji. Westchnęła cicho, jednak nie odpowiadając, nadal przytłoczona poznanymi informacjami.
    Zdawała sobie sprawę, iż znajduje się w beznadziejnej sytuacji, jednak brak odwagi nie pozwolił jej przyznać się do niedoskonałości.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  4. #544
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Trzymanie łapki pięknej dziewoi w takich warunkach to zwykle byłoby coś, na co Judyta by nie narzekała, jednak w tej chwili i jej stres się udzielił, a do głowy przyszły wszystkie straszne opowieści z forów internetowych.
    - Tylko spokojnie... - zacisnęła zęby - Zakopcie szybko tę butelkę i wracamy do obozu. Grupowo. Każdy pilnuje każdego i nie oddalamy się. Jeśli to łapanka, to trzymamy się razem.

  5. #545
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Andrzej momentalnie znieruchomiał, na dźwięk dobiegający z ciemności. Byłby chyba tak został, gdyby nie opanowane słowa Judyty. Po omacku znalazł jakiś ostry patyk i zaczął nim dłubać w ziemi. Udało mu się przebić przez ściółkę i zrobić mały dołek. Sięgnął po butelkę i spróbował ją wepchnąć do dziury. Mniej więcej wchodziło, ale trzeba było jej pomóc. Spojrzał na swoje klapki, po czym rozejrzał się wyczekująco po innych.
    Ostatnio edytowane przez excepto2 ; 21-04-21 o 11:31

  6. #546
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Julien złapał się za brzuch, leżąc bokiem na swoim łóżku. Słońce popołudnia błyszczało w jego obfitych łzach, nie wydał jednak ani jednego szlochu. Nie, gdy wszyscy na dole mogą to usłyszeć.
    Ale ja chcę, by usłyszeli. Chcę, by mama przyszła, by mnie przytuliła. Tata nas by zabrał na gofry, uwielbiam je tak bardzo. Powiedzieliby "Wszystko będzie dobrze, Juluś. Kochamy Cię." i rzeczywiście by tak było. Czemu to się nie dzieje?
    Tak jak mówisz, nie chcesz tego.
    Chcę.
    Nie chcesz. Odkryliby, czemu płaczesz. Kiedy ostatni raz to widzieli? Jak miałeś 5 lat? Co by pomyśleli?
    Że jestem chory.
    No właśnie. Nie chcesz sprawiać kłopotu.
    Nie chcę.
    Dlatego teraz płaczesz. Chciałeś iść do kina z grupą. Czemu nie poszedłeś?
    Bo tak nie wypada.
    Czemu?
    Nie wiem...
    Zapętlasz się w swoich myślach. Żałosne. Już nie wiesz co powinno być twoją powinnością. Chcesz, nie chcesz, nie umiesz zdecydować już sam, nawet ja nie jestem tutaj potrzebny. Odmowa była twoją karą. Nie zasługujesz na nic dobrego. Nie masz nawet duszy, Julien.
    Chłopak podniósł się i usiadł na łóżku. Cały dygotał.
    Chcę mieć duszę.
    Więc idź do rodziców i pokaż to.~
    ZNOWU WY.
    Idź, dzielny chłopcze. Dasz radę. Oni chcą ci pomóc, chcesz pomocy. Pójdziesz do kina, pójdziesz na gofry, tylko idź.
    NIE POZWÓL IM.
    Pozwól nam.~
    Czarnowłosy wstał. Musi wyglądać jak siedem nieszczęść. Kilka kroków do przodu. Zsunięcie się po schodach. Mama i tata tak blisko...
    WRÓCĘ I POŻAŁUJESZ TEGO. WRÓCĘ.
    - No i nie wiem co zrobić z nim, naprawdę, Pani Michałowo. - Westchnęła Mama, pociągając łyk napoju.
    - No nie powiem, ciekawy przypadek... Właśnie widziałam już na mszy wielokrotnie. Może w chórze znajdzie znajomych? - Powiedział głos, należący do gospodyni pobliskiej parafii.
    - Żeby tylko... Wiele razy szukaliśmy mu hobby, pytaliśmy się czego chce. Nic. Nie wiem jak... Uh, nie wiem jak on sobie poradzi. Nie wie nawet jak znaleźć kolegów, a co dopiero żonę. Może to my jesteśmy problemem? Może za bardzo go trzymaliśmy przy sobie? Nie wiem, nie wiem! Może jesteśmy zbyt formalni i nas nie czuje, tak jak jest w gazetach?
    - A bez żartów, jest już za stary na jakieś słodkości. Oj pani, a może by tak... Widzi pani, znam się z kilkoma Chrystusankami, które prowadzą obozy. Może tam kogoś znajdzie na kolegę?
    - Proszę?
    - Może tutaj się czegoś wstydzi, a tam? A tam będzie tyle nowych twarzy, na pewno poczuje się inaczej.
    - Hm... A może, może...
    Julien szybko wbiegł do swojego pokoju, zamykając drzwi. Niemalże od razu padł na łóżko, zwijając się w kłębek. Nie przyjdą. Nie chcą. Nie chcą go. Chcą go z dala. Nie umieją się nim zająć. Nie chcą.
    WRÓCIŁEM. Obiecałem, że wrócę.
    OBUDŹ SIĘ. Obiecałem, że wrócę.
    Ostatnio edytowane przez Hegxra ; 21-04-21 o 10:02

  7. #547
    Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Tessa zamknęła oczy, próbując opanować przyspieszony oddech. Fakt, iż obozowicze nie byli pewni, czy ona jest źródłem krzyku, nieco ją uspokoił, jednak dziewczyna nadal nie czuła się bezpieczna.
    Ponieważ nie była. Odkąd ona przybyła z powrotem, tkwiła w śmiertelnym zagrożeniu.
    Musiała wrócić, wypełnić obietnicę. To mogła być ostatnia szansa...
    Westchnęła, pozbywając się dłonią łez z twarzy. Była zdecydowana, ale nie miała wiele czasu.
    Nie mogła już czekać.
    Ja po prostu chcę pizzę...

  8. #548
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Anka w nagłym przypływie odwagi wydostała się spod koca by pomóc Andrzejowi. Podeszwą trampek wbiła butelkę głębiej i przykryła ściółką i lisćmi.

  9. #549
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - A teraz powoluśku wstajemy i idziemy... - Judyta nadal gapiła się gdzieś w las, nie chcąc dopuścić do nagłego ataku na grupę
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  10. #550
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Pod przewodnictwem Judki wszystko było jakby łatwiejsze. Bezpieczniejsze.
    Wstali, jak kazała i ruszyli, starając się nie robić gwałtownych ruchów i nie stąpać po suchych gałązkach.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 55 z 595 PierwszyPierwszy ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 555 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę