<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 595 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 54 104 504 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 5941
  1. #31
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    No i co zrobisz? Zagaduje cię, roztacza nad tobą inicjatywę. Ulegniesz, czy może jednak będziesz niemiły, ale i niezależny?
    - Ja... Czemu się mną zainteresowałeś? On tego są opiekunki. - Powiedział cicho, delikatnie drżącymi dłońmi biorąc butelkę, dalej bez spojrzenia na nieznajomego. Poddałeś się ponownie. Nienawidzę cię. Jesteś dla mnie pośmiewiskiem. Zmuszę twoje ciało do żenady. Niech "Fran" zapamięta cię jako nieudacznika, pragnącego pomocy.
    Palce niezgrabnie znalazły się na zakręcie, by w za silnym ruchu otworzyć przedmiot, rozchlapując od razu zagazowaną ciecz na koszulę i szorty.
    Mówiłem, że to zrobię. Radź sobie teraz, ciekawe co z tego wyjdzie.

  2. #32
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Cytat Zamieszczone przez Justi2 Zobacz posta
    [Turkus to zdecydowanie najlepszy kolor xd]
    [Pewnie że tak, i nikt mi nie wmówi że istnieją lepsze xd]

    - Tak pół na pół. W sensie, nikt mnie nie zmusza do bycia tu. Ale to tak naprawdę wyjazd w ciemno... Do tej pory jeździłam co roku na cudowny obóz z oazą i znajomymi z chóru, ale w tym roku go nie organizują. Dziura budżetowa. Odwołali go w ostatniej chwili, więc nie mieliśmy dużego wyboru. Ten się nawinął, więc jestem. Ale nie wiem jak to będzie... Póki co zwróciłam uwagę na to, że potrzebują pomocy z muzyką. Ta gitara chyba od dawna nie była strojona - uśmiechnęła się z rozbawieniem. - A ty, jak wynoszę z poprzedniej wypowiedzi o rodzicach, nie jesteś tu z własnej woli? - spoważniała. - Naprawdę mi przykro... - posłała jej smutny uśmiech.

  3. #33
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ja... No tak, rodzice mnie zapisali... - Anastazja wetchnęła cicho, macając z nerwów telefon - To nic nie zmieni, ale i tak musieli spróbować... Może nie będzie tak źle... - rozejrzała się po autokarze, ale widok sióstr zakonnych sprawił, że tylko bardziej wjechała w fotel. Wyraźnie nie czuła się komfortowo.

  4. #34
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Aleks uśmiechnął się krzywo. Sam chciałby wiedzieć. Ale poznał już jedną osobę, która nie wydawała się szalona. Jeszcze.
    - Sorry, niestety ja też jestem tu pierwszy raz. Właściwie to dopiero kilka dni temu dowiedziałem się że jadę, więc pewnie wiem najmniej ze wszystkich. Oprócz tego, że to domki nad jakimś jeziorkiem, gdzie mnie zaprowadzą na "dobrą drogę".
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

  5. #35
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Uśmiechnęła się, by dodać dziewczynie otuchy. Przykro jej się robiło, wiedziała jak niekomfortowo musi się czuć... - Nie martw się, będzie dobrze... A na pewno nie będzie aż tak źle - zaśmiała się lekko.
    - Jakby co, masz mnie. Możesz zwrócić się do mnie z każdą sprawą. Wiadomo, w towarzystwie łatwiej jest wszystko przetrwać. - jej twarz ozdobił szeroki uśmiech.
    Ostatnio edytowane przez Marysia ; 14-04-21 o 19:58

  6. #36
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Anastazja również się uśmiechnęła. Nowa znajomość wyraźnie dodała jej otuchy.
    - Dzięki. To bardzo miło z twojej strony. Ciekawe jak będzie wyglądała sytuacja z zakwaterowaniem... Chcesz być ze mną w pokoju? Jeśli będzie możliwość wyboru oczywiście - parsknęła z własnego ponurego żartu, uśmiechając się krzywo.

  7. #37
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    -Byłoby cudownie! Chociaż masz rację, mogą nam nie dać możliwości wyboru... Ale ty jesteś na konwersyjnym, nie? Raczej nie będą mieli nic przeciwko, by pomieszkał z tobą 'aniołek' i trochę Cię 'wyprostował'. - zaśmiała się, ale jakby smutno. W końcu do śmiechu jej nie było. Myśl, że niektórzy mogą naprawdę tak to postrzegać, była przygnębiająca...
    Ostatnio edytowane przez Marysia ; 14-04-21 o 20:15

  8. #38
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Aniołek, huh? No, niezła mi się koleżanka trafiła. Czemu nie siedzisz z przodu? - Anastazja wyszczerzyła się figlarnie. Chyba humor jej wracał - Tu już połowa autokaru, granica, za którą zaczyna się zuooo...

  9. #39
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Andrzej zebrał się na trochę odwagi: - Chciałbyś być ze mną w pokoju? Nie wiem, czy tam można cokolwiek wybrać, ale bym spróbował. - Wewnętrznie odetchnął, mając nadzieję, że dzięki temu będzie miał szansę skończyć w pokoju z kimś, z kim mógłby się dogadać.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  10. #40
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ayayay! Strasznie przepraszam, nie miałem pojęcia że tak zrobi... - Gratulacje Fran, teraz jest pewny że zrobiłeś to specjalnie. - Mam w plecaku chusteczki... - Chaotycznie zaczął przetrząsać zawartość sporego plecaka. Trwało to niezręcznie długo i gdy ponownie podniósł wzrok na bruneta ten wyglądał, jakby zastanawiał się czy zemdleć.- Mierda, de la hostia... - jęknął i przez chwilę poważnie rozważał wtopienie się na resztę podróży w fotel. Ostatecznie otrząsnął się jednak, przekazał obumierającemu nieznajomemu opakowanie chusteczek i speszony odwrócił wzrok żeby nie gapić się perfidnie jak tamten będzie wycierał swoje krocze.
    - Naprawdę przepraszam - wyjęczał w oparcie fotela, bardziej do samego siebie niż kogokolwiek innego. - Nie chciałem być napastliwy, po prostu nikogo tu nie znam i... - słysząc jak żałośnie brzmią te słowa wypowiedziane na głos przerwał, wydał z siebie bliżej niezidentyfikowany jęk, zapadł się w fotel i zamilkł, postanawiając unikać tego chłopaka przez najbliższe dwa tygodnie.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 595 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 54 104 504 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę