<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 473 z 595 PierwszyPierwszy ... 373 423 463 471 472 473 474 475 483 523 573 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,721 do 4,730 z 5941
  1. #4721
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto7
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Westchnął z ulgą i odłożył nóż za siebie, ciesząc się, że nie musi konfrontować się z Monią.
    Ta siedziała teraz w rogu. Rozejrzał się po pokoju, Pola i Julien byli zajęci, Fran nieprzytomny a Aleks zdawał się kompletnie nie orientować w tym co się działo.
    - Czy mogę podejść? - zapytał cicho.

  2. #4722
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Daję, ale teraz będzie łatwiej, dzięki. - Uśmiechnęła się do niego słabo.

  3. #4723
    Zaciekawiony FNiN Awatar ćma na sznurku
    Dołączył
    Sep 2021
    Wiek
    25
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Fala bólu i towarzyszącą jej fala ulgi. Smak krwi. Zapach Poli. Dotyk Juliena. On jest niebezpieczny. Głos Andrzeja. Podłoga zbliżająca się zdecydowanie za szybko.
    Ciemność.
    ***
    - To było żałosne.
    Jorge siedział z nogami zwieszonymi na molo. Miał potargane przez wiatr włosy, lekki zarost i dwadzieścia lat mniej, niż w rzeczywistości. Na piersi wisiał mu drewniany krzyżyk.
    Blondyn dryfował kilka metrów dalej, pozwalając wodzie unosić jego bezwładne ciało. Było ciepło, cieplej niż w Polsce. Miał na sobie jedynie kąpielówki.
    Na dźwięk reprymendy głośno wypuścił powietrze.
    - Co niby miałem zrobić? To nie jest tak, że było dużo opcji.
    - Mogłeś mnie posłuchać i powstrzymać to szaleństwo. Skończyć z grzechem. Wrócić do Boga.
    - To nie jest takie łatwe. - Nabrał powietrza i na moment zniknął pod powierzchnią. Wynurzył się bliżej mężczyzny. Oparł ramiona na pomoście. - Próbowałem to przerwać. Stworzyć dystans.
    - I co?
    - Nie udało się. Emocje mnie zjadły.
    - Jeśli chcesz rzucić palenie, nie nosisz przy sobie papierosów. Nie trzymasz ich w domu. Więcej, unikasz miejsc, gdzie możesz je znaleźć, a wychodząc nie bierzesz ze sobą gotówki ani zapalniczki. Nie dajesz nałogowi szansy, żeby cię zjadł.
    - Nie mogę nie być w pobliżu Juliena. Mieszkamy razem.
    - Więc zmień to.
    - Nie mogę.
    - Nie możesz?
    - Nie chcę.
    - Boisz się - wypowiedział te słowa z dziwną mieszanką troski i pogardy. Fran poczuł, że jego uszy się czerwienią. - Boisz się, że nie dacie sobie bez siebie rady. To nieprawda.
    - On się zmienia. Jeśli nie będę obok, żeby mu pomóc...
    - A dotychczas pomogłeś? - mężczyzna uniósł się gniewem. - Nie zauważyłeś, że twoja obecność nie wnosi do jego życia nic dobrego? Nie pomyślałeś, że to ty jesteś źródłem jego problemów, jego grzechu?
    - ...pomyślałem.
    - Nie słyszę!
    - POMYŚLAŁEM. - Ze złością odwrócił głowę. Piekły go policzki.
    - Sprowadziłeś tego cichego chłopaka na złą drogę. To przy tobie taki się stał. Przy tobie otworzył się na działanie złego.
    Nie chciał tego słuchać. Rzucił się do tyłu i zanurkował, licząc na to, że woda zagłuszy nieprzyjemnie słowa. Te jednak wciąż brzmiały w jego uszach.
    "Jesteś temu winny. Dałeś dziecku pierwszego papierosa. Jesteś za niego odpowiedziałny."
    Woda stała się nieprzyjemnie zimna.
    - Przestań. - Wynurzył się, by mu odpowiedzieć.
    - Chcesz wiedzieć, jak to rozwiązać?
    - Przestań.
    - Jest jeden słuszny sposób.
    - Przestań!
    - Będzie bolało. Gotowy? Łap. - Zdjął z szyi naszyjnik i z całych sił cisnął go do wody. Fran obserwował, jak drewniany krzyż upada z pluskiem wiele metrów dalej i znika pod powierzchnią.
    A potem zanurkował.
    Ostatnio edytowane przez ćma na sznurku ; 12-10-21 o 05:50

  4. #4724
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    I tak umrę. Czy cokolwiek teraz się może liczyć? Czy on mi pomoże, czy rzuci w stronę Frana, Juliena, Roberty, zombie. Nieważne.
    Ramiona dziewczyny wzniosły się w neutralnym geście, rękoma dalej zakrywając jej twarz.

    ***

    Nie chcąc teraz pozwolić myślom płynąć, Julien, dalej uciskając ranę, sięgnął po szmatkę, próbując wyczyścić twarz Hiszpana.
    - Udało się? - Mruknął po chwili, widząc postępy rudowłosej.

  5. #4725
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Powiedzmy - westchnęła - Na ten moment go załataliśmy, ale mój boże, Julien, mam nadzieję że twoje czary mary podziałają.

  6. #4726
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Już jest trochę lepiej. - Wznosząc rękę z rany Hiszpana, wskazał na jego czoło i zmniejszający się siniak. Chłopak przetarł do końca zabrudzony policzek, po czym usiadł ciężko obok leżącego ciała, opierając łokcie o wzniesione kolana, rzucając spojrzenia to na Polę, to na zemdlonego blondyna. - Myślałem, że się ze mną zgodzi.

  7. #4727
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - For the record, nie popieram twoich metod. -Dziewczyna usiadła po drugiej stronie nieprzytomnego Hiszpana i ukryła twarz w dłoniach. - Ale nie mam siły się na ciebie wściekać, skoro ty przynajmniej chcesz dla niego dobrze.

  8. #4728
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Obawiam się, że przez moment mieliśmy te same metody, przynajmniej z tym co zrobić z barierą. - Uśmiechnął się słabo, szybko jednak ściągnął grymas z twarzy. - I nie chciałbym, nie chciałem go usypiać. Po prostu... Obiecałem mu to. - Mruknął Julien po dłuższej chwili, patrząc na dziewczynę.
    Ostatnio edytowane przez Ślunsk ; 12-10-21 o 06:38

  9. #4729
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.ocho
    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Obiecałeś?... Ehh, dlaczego mnie to nie dziwi? - Spojrzała smutno na Frana - Jak długo zamierzasz trzymać go w tym stanie?

  10. #4730
    Zaciekawiony FNiN Awatar Ślunsk
    Dołączył
    Oct 2021
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Kim bym był, gdybym nie spełnił jego prośby... - Odparł z przygnębieniem. - I nie ode mnie to zależy. Wstanie kiedy poczuje, że na to pora... Ale zawsze mogę go obudzić.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 473 z 595 PierwszyPierwszy ... 373 423 463 471 472 473 474 475 483 523 573 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę