<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 425 z 595 PierwszyPierwszy ... 325 375 415 423 424 425 426 427 435 475 525 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,241 do 4,250 z 5941
  1. #4241
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.siete
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Mężczyzna rozejrzał się po namiocie. Na razie członków rodzin nie było zbyt wielu, ale miejsce było przygotowane tak, by pomieścić naprawdę liczną grupę osób. Jakaś para cicho rozmawiała przy stole zastawionym smętnymi kanapkami. Gdzieś dalej mężczyzna obejmował kobietę kołyszącą płaczące niemowlę. Na drugim końcu namiotu drobna blondynka siedziała sama z pochyloną głową i odmawiała różaniec.
    Przy automacie z kawą pojawił się krępy mężczyzna z sumiastym wąsem. Bartłomiej widział go już, przyjechali do strefy zamkniętej mniej więcej w tym samym czasie, tamten miał jeszcze ze sobą jakiegoś młodego chłopaka, mniej więcej w wieku Poli. Ta cała papierolgia zajęła im znacznie więcej czasu niż mnie... Może ich żołnierz był bardziej rozmowny i coś wiedzą?
    - Ja pierdolę... - westchnął nieznajomy.
    - Trudno to inaczej podsumować - zgodził się Ziółkowski.
    Ostatnio edytowane przez mimbla.siete ; 13-09-21 o 21:47

  2. #4242
    Zaciekawiony FNiN Awatar Psychoanaliza
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Dobre byłoby jeszcze określenie "****", "*****" i "znowu zalało szyb, odszkodowania trzeba płacić!" - Uśmiechnął się smutnie Karol, nie przestając popijać kawy.
    Dopiero zagadany zauważył, że nie jest pierwszym rodzicem na obozie. W jego sytuacji nie robiło to większego znaczenia, na nic ich informacje, skoro wiedzieli praktycznie tyle samo, ale... Dobrze widzieć, że nie jest się samemu jako rodzic. Owszem, Oliwier był przy nim dla Juliena, ale... Jego stan i uczucia same potrzebowały opieki. Czy Karol byłby w stanie ogarnąć to wszystko sam? Patrząc na to, że Anka...
    Mężczyzna westchnął ciężko.
    Da radę. Musi przetrwać zmianę, której po cichu pragnął. Dla Juliena. Dla siebie. Dla Oliwiera. Dla wszystkich. Nawet jeśli będzie potrzebować wsparcia z zewnątrz, nawet jeśli to tylko rozmowa równego z równym.
    Chuje muje dzikie węże.
    - A co pan o tym myśli? Damh jestem, swoją drogą. - Mężczyzna podał drugiemu dłoń.

  3. #4243
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.siete
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ziółkowski. - Uścisnął rękę wyciągniętą w jego kierunku. - Pan też ma dzieciaka na obozie, co? Myślę, że to skandal, że ich nie ewakuowali. I co to za tłumaczenie, że nie wiedzieli? Przecież takie obozy muszą chyba być gdzieś pozgłaszane.

  4. #4244
    Zaciekawiony FNiN Awatar Psychoanaliza
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Znaczy... Nie słyszał pan? - Karol wzniósł brew, cicho zdziwiony. - Znaczy, ja sam teoretycznie też nic nie słyszałem. Praktycznie też nie. Ale obóz miał swoją... Renomę za bycie cichym i raczej ogłaszanym półsłowem. Chuje wie co to dokładnie chodzi, ale zbieramy teraz tego plony. No, ale! Jedno jest pewne. Jak to się skończy to napierdolę Kózce i Michałowej, plebanii znaczy się, tyle sadzy, że w rok tego kurwaa nie zbiorą. - Dopiero po chwili zauważył, jak na wspomnienie prowodyrów pomysłu zaczął zaciskać słoń na pustym kubku, niszcząc jego funkcjonalność. - Ah, przepraszam. Ale nie wiem jak się tutaj nie wkurwiać.

  5. #4245
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.siete
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Wiem jaki to był obóz. Dlatego z resztą wysłaliśmy na niego córkę, siostry Chrystusanki podobno są dobre w tym, co robią. Ale byłem przekonany, że jest jakaś oficjalna część, jakoś przecież musiały wynająć domki i autokar, ktoś im dowozi jedzenie, nie?

  6. #4246
    Zaciekawiony FNiN Awatar Psychoanaliza
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Jaki obóz? Przecież to miał być religijny... Obóz... Do aktywizacji młodzieży... Który po prostu jest Oazą ale bar... Nie, bez jaj, panie Ziółkowski. Bez jaj.
    Jesteś oazą, Karol. Jeden. Dwa. Trzy. Cztery. Pięć. Sześć... ChuUUUUUUJ. Żadną oazą.
    Oczy niemalże wyskoczyły z orbit, policzki zapłonęły czerwienią, a wąsy stały się jeszcze czarniejsze.
    "Anka, ty głupia pizdo"
    "O co ci chodzi???"
    "Jesteś popierdolona. Jak wrócę to idę do rodziców."
    - A dla pana, panie Ziółkowski... - Niczym piec węglowy o zbyt wysokiej temperaturze, Karol wręcz wypluwał gorące słowa. - Niech pan lepiej posłucha swojej córki, zanim zrobisz kolejne głupstwo, bo inaczej straci ją pan i chuja pan będziesz miał.

  7. #4247
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.siete
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Hamuj się pan! Nie potrzebuję słuchać jak wychować córkę od obcego faceta. I nie praw mi pan morałów, bo pana dziecko też jest w środku. I tak, religijny obóz do aktywizacji młodzieży. Sprowadzania na dobrą drogę. Nastolatkom się teraz w dupach przewraca, trochę modlitwy i dyscypliny jej nie zaszkodzi.

  8. #4248
    Zaciekawiony FNiN Awatar Psychoanaliza
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Modlitwa zła sama w sobie nie jest, kurwaa, ale chyba tutaj coś gorszego się dzieje. - Warknął mężczyzna, będąc na granicy swej pary. - Dyscyplina to nam jest potrzebna, nie im, i tyle w temacie. A jak ma na imię pana córka? Bo może to ja i mój podopieczny na nią poczekamy, skoro tak pan na nią patrzy.

  9. #4249
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.siete
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Odpieprz się pan, bo nic pan nie wiesz o mojej rodzinie. Poli się tam krzywda nie dzieje... No, nie działa, dopóki nie pierdolnęła elektrownia. Niektóre zachowania muszą spotkać się z konsekwencjami, a siostry wiedzą co robią. W końcu to zakonnice, chcą dla tych dzieci jak najlepiej. Tak jak my.

  10. #4250
    Zaciekawiony FNiN Awatar Psychoanaliza
    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Mój Julien tu przyjechał, bo moja zajebana w dupę mać żona nie potrafiła zrozumieć, że nie jest jak inni chłopcy i przez to musi przeżywać piekło i na tym jakimś obozie i teraz pod Barierą, wyglądając jak... Jak jakiś skrzydlaty potwór. Co niby musiała zrobić twoja córka, by zasłużyć na coś podobnego?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 425 z 595 PierwszyPierwszy ... 325 375 415 423 424 425 426 427 435 475 525 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 11 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 11 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę