<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 595 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 5941
  1. #21
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Źle, Aleks!
    To było zbyt agresywne, sam nie wie, czemu wypowiedział się w taki sposób. Chyba jest zirytowany bardziej niż myślał. To miejsce źle na niego działa. Pamiętaj, jesteś na wrogiej ziemi. Spokojnie. Chyba trafił dobrze, ale to było zbyt duże ryzyko. Nie zna tutaj nikogo. Nie wiadomo, do kogo jak się zwracać. Gdyby trafił na jakiegoś fanatycznego czubka, jego plany spokojnego życia ległyby w gruzach.
    Aleks rzucił szybko okiem po okolicy. Jakiś chłopak zdawał się im przyglądać, ale od razu odwrócił wzrok. Aleks nie dał po sobie niczego poznać. Chyba bezpiecznie.
    - Więc ty też jesteś tutaj wbrew swojej woli? W takim razie witaj w klubie - zwrócił się z powrotem do sąsiada - Nie martw się, pewnie usłyszymy bardzo dużo ciekawych rzeczy w najbliższym czasie.
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

  2. #22
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Hej - Fran już od dłuższej chwili obserwował ciemnowłosego chłopca usadowionego na fotelu za nim. Spodziewał się, że ten dość szybko zauważy odwróconego w jego stronę sąsiada z naprzeciwka, ale chłopak zdawał się czymś bardzo zaaferowany. - Wszystko w porządku? Wyglądasz dość blado. Chcesz napić się wody?

  3. #23
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Głowa Juliena odwróciła się na bok, omijając wzrok nieznajomego blondyna. Doskonale jednak skupił na nim swoją uwagę, wysłuchają każdy jego głos, każdy ruch, każde wyimaginowane spojrzenie.
    Widzisz, co zrobiłeś? Nawet nie umiesz być naturalny. Może jednak nie masz ani grama kontroli. Zabawne, prawda? Jest ona taka ważna, taka mocna, a tak bardzo nie twoja. Żałosne. Masz przynajmniej szczęście, że ktoś inny chce się tobą zaopiekować... Chyba, że w równie nędznym zrywie zawalczysz o swoje. Uważaj, co on sobie pomyśli.
    - Ja... - Jego serce waliło bez umiaru, brutalnie i boleśnie. - Nie wiem...

  4. #24
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Andrzej odetchnął w duchu. Więc to nie był ktoś kto chciałby się go czepiać lub nawracać, a to w tym miejscu już było dużo. Może te najbliższe dwa tygodnie nie będą aż takie złe? Jak odnajdzie właściwych ludzi to może będzie się dało przeżyć. Co prawda mało się to pokrywa z tym co jego rodzice chcieli osiągnąć wysyłając go tu, ale od kiedy oni się przejmowali czymkolwiek co on chciał?
    - Taa, starzy mnie wysłali - odpowiedział. Zapewne tak, dużo ciekawego tu usłyszymy, tylko sam nie wiem czy to dobrze czy źle. Jak się nazywasz? - ośmielony przyjaźniejszym tonem zapytał.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  5. #25
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Aleks, również zesłany przez starszyznę - przedstawił się - A ty?
    Autobus znów ruszył, chyba przed chwilą zatrzymali się na przystanku. Faktycznie wydawało się, że kilka osób przybyło, chociaż autokar i tak wcześniej był dość pełny. To chyba ostatni postój przed celem ich podróży. Aleks nie był do końca pewien, gdzie zmierzali, ale podobno to jakiś ośrodek w lesie. Czyli nawet, gdyby na miejscu nie zabierali telefonów, ciężko byłoby o zasięg. Nie, żeby to cokolwiek zmieniało.
    Ciekawe, jak daleko jeszcze...
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

  6. #26
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Z roztargnienia wyrwał ją ruch na fotelu obok. Anastazja zamrugała rzęsami by skupić wzrok na twarzy nowoprzybyłej, a gdy do niej dotarło, że nowa właśnie się dosiadła, na wszelki wypadek cofnęła się maksymalnie pod okno by zrobić jej miejsce.
    - O. Hej... - mruknęła speszona, nie wiedząc gdzie oczy podziać. Obecność ślicznej dziewczyny na fotelu obok podczas jazdy do "czyśćca" nie była tym czego Anastazja się spodziewała. Czas się jednak było przywitać. Nie będą przecież całej drogi siedzieć w ciszy - Anka jestem - mruknęła, wyciągając nieśmiało rękę o turkusowym odcieniu, którego nie zdążyła zmyć po nocnym farbowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Justi2 ; 14-04-21 o 17:40

  7. #27
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Miło mi. - powiedziała, bez mrugnięcia okiem ściskając turkusową dłoń współpasażerki. - Mam na imię Amara, ale możesz mówić mi Am. - uśmiechnęła się ciepło. - Zakładam, że nie jesteś kosmitką, a powodem koloru twojej skóry jest nowa fryzura? - spytała z rozbawieniem w głosie, wskazując na jej rękę. - Swoją drogą, świetnie w niej wyglądasz. Ten turkus jest prześliczny. - obdarzyła ją promiennym uśmiechem. Dla niektórych ludzi mogło się to wydawać dziwne, ale ona nigdy nie miała problemu z prawieniem ludziom, nawet nieznajomym, komplementów. W końcu, jeśli coś jej się podobało, czemu by się tym nie podzielić i nie sprawić, że ktoś będzie miał lepszy dzień? A nowo poznana dziewczyna, zdaniem Amary, naprawdę niesamowicie wyglądała. W końcu turkus był ulubionym kolorem Am, nic dziwnego że jej się podobała ta fryzura. Za dziecka marzyła o takiej...

  8. #28
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Cytat Zamieszczone przez Kage-Samav2 Zobacz posta
    apage natana
    [Nie wiem czy celowo, ale wyszło śmiesznie .]


    - Andrzej. - uśmiechnął się. - Wiesz może jak to wygląda? Bo wcześniej na szczęście nie zdarzyło mi się być - zapytał.
    Pomyślał, że przynajmniej nie będzie siedział cały ten obóz sam, jakoś uda mu się nawiązać kontakty z ludźmi. Tylko, żeby nie zrobić czegoś głupiego.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  9. #29
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Fran uśmiechnął się pokrzepiająco, a w każdym razie taką miał nadzieję. Chłopak za nim mógł być w dowolnym stanie między atakiem paniki a chorobą lokomocyjną. Co prawda zdarzało mu się już udzielać pierwszej pomocy, ale wątpił czy doświadczenie zdobyte na ptakach i jeżach dużo mu tutaj pomoże.
    - Trzymaj - wcisnął chłopakowi nieotwartą jeszcze butelkę cisowianki. - Gazowana, mam nadzieję że wybaczysz. Nie chcę być niemiły, ale słabo wyglądasz. Zawołać kogoś z opieki? - Po raz kolejny spróbował nawiązać z nieznajomym kontakt wzrokowy, bezskutecznie. - Czy dać ci w spokoju umierać przez resztę drogi?
    Ostatnio edytowane przez Keitan ; 14-04-21 o 19:36

  10. #30
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Cytat Zamieszczone przez Marysia Zobacz posta
    W końcu turkus był ulubionym kolorem Am, nic dziwnego że jej się podobała ta fryzura.
    [Turkus to zdecydowanie najlepszy kolor xd]

    - Dzięki... Farbowałam dziś w nocy. Tak, żeby rodzice nie zdążyli kazać mi tego zmyć przed wyjazdem... - Anastazja przejechała dłonią po włosach - trochę nierówno wyszło, ale jest. No i muszę te ręce w końcu lepiej umyć - w dziennym świetle zielone plamy zdecydowanie były widoczne. - Ty też fajnie wyglądasz. Tak z ciekawości... Sama wybrałaś ten wyjazd? Czy rodzice...?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 595 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 503 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę