<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 595 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 515 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 5941
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    27

Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

- Amen to that - Judyta zasalutowała widelcem chłopakowi (chyba...?), który wyraził myśli mądrzejszej połowy zebranych. No bo mięso to to nie było, ziemnioki jakieś dziwne... Jak żyć? No ale kalorie miały priorytet, więc należało jeść i zbierać cały dostępny tłuszczyk - Ciekawe czy dadzą owoce morza... W końcu w biblii pisze, że to obrzydliwość...
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    22

- Nie podrzucaj im pomysłów - rzucił Aleks w stronę chłopaka siedzącego przed nim.
    Wziął do ust kawałek mięsa, pełen nieufności. Miał rację. Karma dla psów. Ale trzeba zjeść, opróżnić cały talerz, bez zwracania na siebie uwagi. Grzeczny chłopiec.
    Zdał sobie sprawę z tego, że pytanie, która zadała wcześniej dziewczyna pozostało bez odpowiedzi. Trochę to niezręczne, ale czy odpowiedź tak późno nie była bardziej niezręczna? A co tam, trzeba zebrać sojuszników, a z treści pytania można było wysnuć jednoznaczne wnioski.
    - Jeśli nie wysłaliby mnie tu rodzice, wybrałbym miejsce z lepszą kuchnią - zwrócił się do niej.
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    0

Tessa, również przypomniawszy sobie o braku odpowiedzi na pytanie dziewczyny, zakrztusiła się kawałkiem kotleta.
    - To wina moich rodziców, że tu jestem. - słowo "rodzice" z trudem przeszło jej przez gardło. Uważała to za nietrafne określenie, zwłaszcza po tym, co jej zrobili. Potraktowali ją jak wariatkę, odmieńca... Pomimo, iż sama miała siebie za nienormalną, nie spodziewała się tego samego po nich. Tyle dla nich zrobiła...
    Pogrążona we wspomnieniach, nawet nie zauważyła, kiedy z jej oczu zaczęły płynąć łzy.
    Ostatnio edytowane przez seledine ; 06-05-21 o 23:30
    Ja po prostu chcę pizzę...

Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan

- Ayay, Amiga, nie wypłakuj swoich pięknych oczu! - Fran siedział trochę za daleko by złapać dziewczynę za rękę, więc złapał kubek z kompotem. - Wina, nie wina, jesteśmy gdzie jesteśmy. Trzeba łapać dobre chwile, korzystać z życia i słońca. Jedzenie jest może paskudne, ale jesteś w gronie przyjaciół, nie smuć się.

Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    24

- W sumie - Pola na dobre gestykulowała już sztućcami - jeśli jakość jedzenia będzie naszym jedynym problemem to nie będzie tak źle, ale raczej nie ma co liczyć na tyle szczęścia. Tak w ogóle to Pola jestem - dodała uśmiechając się do chłopaka.
    - Jeśli chodzi owoce morza to przede wszystkim raczej się na to nie szarpną - zwróciła się do Judki - ale może w piątek dostaniemy bobra. - Uśmiech spełz jej z twarzy, kiedy spojrzała na Tessę - Ehhh, no przykro mi laska. Jakoś to przetrwamy
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    27

- Trzymajmy się razem i jakoś to będzie - zgodziła się blondynka. No jak nic mi tę kominiarę zasmarka, no... Nie pisnęła jednak na ten temat ani słówka - Um... Potrzebujesz może platonicznego przytula ramieniem...? - zaproponowała płaczącej
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

Zaciekawiony FNiN Awatar seledine
    0

Brunetka, słysząc pocieszające słowa, uśmiechnęła się lekko. Po raz pierwszy od dawna poczuła się akceptowana, i musiała przyznać, że zaczynała czuć się coraz swobodniej wśród nowo poznanych nastolatków.
    - Dzięki... - powiedziała, wycierając dłonią rozmazany tusz do rzęs - nie miała innego wyjścia, zważając na fakt, iż nadal nie znalazła chusteczek. - Czasami nie panuję nad sobą... - wyjaśniła swoją burzliwą reakcję, spuszczając wzrok.
    Zaczynała im ufać. Bała się tego, ponieważ do tej pory nadzieja sprawiała jej jedynie ból...
    Ja po prostu chcę pizzę...

Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    22

- Aleks. Jeszcze was wszystkich nie poznałem, ale dobrze wiedzieć, że będziemy tu mieli jakieś wsparcie - rozejrzał się po wszystkich dookoła - A coś czuję, że będzie nam potrzebne.
    Nie do końca blefował, tak naprawdę nie wiedział nic o tym, co ich czeka, ale z kontekstu rozmowy i ogólnej aury tego miejsca i ich opiekunek można było się sporo domyśleć.
    Teraz wiedział, że dobrze trafił. One wiedzą więcej niż on. Po pierwsze, informacje.
    Powoli, Aleks.
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan

- Francisco - wykonał coś na kształt ukłonu. -Ale mówcie mi Fran. Moi rodzicie zaproponowali mi to, albo wojskowo-religijny obóz w Hiszpanii. Mam poczucie że dobrze wybrałem - zaśmiał się i dokończył pałaszować sałatę. Z ziemniakami jeszcze walczył, mięso bezczelnie zostawił.

Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    24

[Uwaga, robię enpeca, bo mogę - jutro wstawię jej picrewa i fragment ewentualnie

1. Imię: Magdalena Virginia

2. Wiek: 17 lat

3. Płeć: Do bólu kobieca pod patriarchatem

4. SUPERZDOLNOŚĆ: nekroza... Lecz wkrótce dowiecie się czego

5. Piękna grafika i/lub opis wyglądu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	174275745_272391751271033_6370810318356816656_n.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	15.4 KB
ID:	2403
    Waga: 55 kg
    Wzrost: 178 cm

6. vibe: Modlitwa, kłótnia na internecie z lewakami i dobre oceny - ideał porządnej córki! Owszem, lubi imprezki, czasami zbyt mocno... Ale czasami nawet najświętsze osoby w Oazie mogą dać się grzechu, prawda?

7. Poziom religijności: Młoda Święta™

8. Theme song waszego bohatera: Była piękna i cicha - Jacek Sadowski]
    Ostatnio edytowane przez Hegxra ; 16-04-21 o 07:43

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 595 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 515 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 9 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 9 gości)

Uprawnienia umieszczania postów