<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 141 z 595 PierwszyPierwszy ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 5941
  1. #1401
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Robiło się już późno więc wracali się śpiesząc. Gdy lekko zdyszani zbliżyli się do obozu zatrzymali się starając się uniknąć spojrzeń kadry.
    - Co robimy z jedzeniem? - zapytał Ankę.
    Ostatnio edytowane przez excepto2 ; 30-04-21 o 23:50
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  2. #1402
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Lepsze pytanie co robimy z wódą. Bo jedzenie to nie kontrabanda... chyba... - Westchnęła, czując jak na zapach czerstwego chleba jej brzuch zarządał ofiary.

  3. #1403
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Nie wiem, przy tym zakazie to i jedzenie może być kontrabandą, szczególnie że ledwo co nie podpadliśmy majorowi. Chyba wszystko bym schował, może oddzielnie.
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  4. #1404
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Mogę wziąć wódę... Ci za jedzenie nic nie zrobią.

    ***

    Klucz w zamku jednej z cel klasztornych przekręcił się z cichym szczękiem.
    Jęknęły zawiasy otwieranych drzwi, a odgłos zakonnych trzewików uderzających o zimną, kamienną posadzkę odbił się echem po małym pomieszczeniu.
    Zawiasy jęknęły ponownie, a drzwi zamknęły się z hukiem brzmiącym w uszach Judki jak odgłos wystrzału. Wymęczona po godzinach wątpliwej jakości terapii szokowej dziewczyna nie miała wiele siły by podnieść wzrok na nowoprzybyłą. Ale zrobiła to z sobie tylko znaną zawziętością.
    Siostra Magda przykucnęła przy dziewczynie.
    - Nie posłuchałaś, co...? Pola już wróciła na obóz... Mogłabyś do niej dołączyć... - W jej głosie nie było stanowczości jak u siostry Lidii. Ani poczucia moralnej wyższości jak u siostry Roberty. To nawet nie była litość... Tylko... Jakby - rezygnacja?
    Ostatnio edytowane przez Justi2 ; 01-05-21 o 00:28

  5. #1405
    Zaciekawiony FNiN Awatar excepto2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Andrzej wziął jedzenie od Anki i zaczął kierować się w kierunku swojego domku. Nagle stanął w miejscu i plasnął się otwartą dłonią w czoło.
    - Zapomnieliśmy lodów dla Aleksa...
    "To działa" ~ Ja po napisaniu pierwszego posta od 3 (4?) lat.

  6. #1406
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Widzisz, mówiłam ci, że tak będzie dobrze - Pola zaśmiała się wychodząc ze swojego domku, po czym odwróciła się jeszcze, by poprawić kosmyk włosów opadający Franowi na czoło. - Chodźmy już, bo nam wszystko zjedzą, a ja jestem głodna jak wilk.
    Zauważyła Andrzeja i Ankę i pomachała do nich.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  7. #1407
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Chłopak poprawił koszulę w kolorze jasnej ochry, upewnił się że białe spodnie są czyste. Cieszył się, że wziął ze sobą kilka ładniejszych ubrań. Może odwrócą uwagę od fryzury... która w sumie nie była w tej chwili tragiczna.
    Poli udało się wyrównać cięcie, pozostawiając dłuższe pasma włosów z przodu. Przy takiej długości jego włosy zaczynały naturalnie się kręcić.
    Oh mierda, aquí vamos de nuevo.
    Wziął głęboki oddech i wyszedł za przyjaciółką z domku.

  8. #1408
    Zaciekawiony FNiN Awatar Kage-Samav2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Dzięki, lokalne powietrze mi służy... - z pewnym trudem blondynka usadziła się do pionu i skuliła, coby minimalnie ukryć fakt że jest naga i drży w chłodnym, nocnym wietrze, który wlewał się do celi przez kraty nieszczelnego okna - Musicie mieć przynajmniej jedną zbłąkaną owieczkę, której los przestraszy resztę, co...? - przywołała na twarz grymas, który przy dużej dozie wysiłku można by nazwać uśmiechem
    "Ta grupa na fejsie to jest bip pomysł"
    ~ Kage-Sama, koloryzowane

  9. #1409
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Aleks siedział w tej samej pozycji przez jakieś pół godziny po tym, jak Anka i Andrzej wyszli z jego domku. Czas przestał mieć znaczenie, skupił się tylko na doprowadzeniu ciała do używalności i uspokojeniu umysłu.
    Wstałeś i podszedłeś do szafy. Wyciągnąłeś stamtąd nową bluzę i bezrękawnik. Pokażesz całemu światu swoją ranę. Niech on wie, że z nim wygrałeś.
    Zmieniłeś koszulkę i założyłeś bluzę. Westchnąłeś. Zwyciężaj.

    Aleks podszedł do drzwi swojego domku. Położył rękę na klamce i zawahał się. ON gdzieś tam jest. To dobrze, że jest. Zobaczy cię. Bał się. Bał się tego, że historia się powtórzy. Ale tam byli ludzie, którzy mu pomogli. Tam byli ludzie w tej samej sytuacji, co on. Być może nawet gorszej. Nie wiedział, co stało się z dziewczynami, które zostały zabrane gdzieś autem.
    Otworzyłeś drzwi i wyszedłeś na zewnątrz.
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

  10. #1410
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Pola! - Anka o mało nie upuściła trzymanej pod bluzą wódki - Fran! - Chodźmy na chwilę do domku i zaraz was wyściskam...

    ***

    - Zbłąkane owieczki Pismo każe przywracać do stada i to samo chciałabym uczynić z tobą - zakonnica wręczyła Judce jakąś prostą szatę i czystą bieliznę. - Ubierz się. Bo jak będzie trzeba wzywać do ciebie lekarza to ten ośrodek upadnie - odwzajemniła krzywy uśmiech

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 141 z 595 PierwszyPierwszy ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 8 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 8 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę