<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 136 z 595 PierwszyPierwszy ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 5941
  1. #1351
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Artystycznie? - Chłopak przywołał na twarz uśmiech, trochę wymuszony. - Okej, mogę zaakceptować taki stan rzeczy.

  2. #1352
    Zaciekawiony FNiN Awatar mimbla.dos
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    23
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Widziała, że nie do końca go przekonała i że nie chodziło tylko o włosy. Nie wiedziała co jeszcze może powiedzieć, więc objęła go tylko ramieniem.
    - Gotowy, żeby wrócić? Bardzo nie chciałabym przegapić też kolacji.
    Maybe the real forum was the friends we found along the grupka na fejsie

  3. #1353
    Zaciekawiony FNiN Awatar Keitan
    Dołączył
    Apr 2021
    Wiek
    24
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Jasne - wierzchem dłoni otarł twarz. - Trzeba się doprowadzić do porządku przed ogniskiem.

  4. #1354
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Ta... - mówienie szło mu coraz lepiej.
    Wziął kolejnego łyka wody. Smak tytoniu się zmniejszył, ale ból pozostał.
    - Przynajmniej nie wziął się za was...

  5. #1355
    Zaciekawiony FNiN Awatar Hegxra
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    24
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    JULIEN, DOPRAWDY, JESTEM Z CIEBIE DUMNY. UDAŁO CI SIĘ WYKONAĆ WSZYSTKO, CO NALEŻAŁO. WINSZUJĘ, PROSTO ZE MNIE.
    TERAZ JESTEŚ BEZPIECZNY. Z KIMŚ TAK POTĘŻNYM JAK MAGDA NIKT CIĘ NIE RUSZY, ANI OPIEKUNOWIE, ANI WRODZY OBOZOWICZE, ANI TRUDNOŚCI OBOZU. OBRONIŁEŚ I OBRONISZ SWOJE CIAŁO, A PRZEZ TO SIEBIE.
    TERAZ CIAŁO JEST SZCZEŚLIWE. MOŻE SIĘ SPEŁNIAĆ, MOŻE SIĘ USPOKAJAĆ, KIEDY TYLKO ZAPRAGNIE W JEJ CIEPŁYCH RAMIONACH, WILGOTNYCH USTACH I CHĘTNYCH MYŚLACH.
    TERAZ ZADOWOLIŁEŚ SWOJE POWINNOŚCI. KAŻDY BĘDZIE Z CIEBIE DUMNY I NIE BĘDZIE OD CIEBIE WYMAGAĆ WYOBRAŹ SOBIE TWARZ KSIĘDZA KÓZKI, UŚMIECH MAMY, PODANIE RĘKI OJCA. SPEŁNIŁEŚ ICH MARZENIA.
    TERAZ NIC NIE BĘDZIE NACISKAĆ NA TWĄ SAMOTNOŚĆ. JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM. NIKT NIE BĘDZIE SIĘ ŚMIAĆ. NIKT NIE POMYŚLI O TWEJ NIEUDOLNOŚCI.
    TERAZ JESTEŚ Z DALA OD GRZECHU. FRAN I ALEKS SPROWADZALI CIĘ NA ZŁĄ DROGĘ. TO, CO BYŚ ZNALAZŁ U NICH ZNAJDZIESZ U NIEJ, BĘDĄC CZYSTYM, BĘDĄC ANIOŁKIEM.
    TERAZ DOTYCHCZASOWE ZAGROŻENIA ZNIKNĄ. TWOJE CIAŁO PRZESTANIE O NICH MYŚLEĆ ŹLE, TY PRZESTANIESZ O NICH MYŚLEĆ ŹLE. WYSTARCZY ODPOWIEDNIO ZMIENIĆ TREŚĆ TEGO, CO CZUJESZ, JEDNĄ MYŚLĄ, KIEROWANĄ PRZEZE MNIE… I MAGDĘ.
    TERAZ JUŻ NIE MUSISZ BYĆ DLA SIEBIE. TERAZ BĄDŹ DLA NIEJ I DLA CIAŁA.
    DZIĘKI TEMU JUŻ NIC ZŁEGO SIĘ NIE STANIE.
    Ajć, zimna woda. Nie siedź za długo.~
    CZEMU JESTEŚ W WODZIE? BĘDĄ SIĘ Z CIEBIE ŚMIAĆ, NIE ROZEBRAŁEŚ SIĘ, NIE WZIĄŁEŚ NAWET RĘCZNIKA.
    Wczoraj bałem się wejść do wody… Czemu teraz to robię? Moje ciało zgadza się z tobą i Magdą. Czemu zatem dalej jest mi tak źle? Czemu… Nie mogę zniknąć całkowicie? Czemu czuję, że to wszystko jest niewłaściwe?
    Twoje ciało nie chce zmiany.~
    MAGDA NIE CHCE ZMIANY.
    Nie umiem po nią sięgnąć.. Ale chcę zmiany.

  6. #1356
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Hej... - Anka chciała zaprotestować, ale kurna sama była gotowa się wymienić miejscami, byleby przestali torturować jej przyjaciół. - To ch*j. Ale z babkami nie zadziera. Może się dupek boi. Trzeba go będzie załatwić sposobem... A na razie... Kurna no, podziwiam... Ja pewnie nie dałabym rady tak bez słowa znosić takie poparzenia...

  7. #1357
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Ty też nie dałbyś rady.
    - Ja... - gardło znowu się zaciskało - Nie wiem, w pewnym momencie wszystko się odrealniło. Nie chciałem dawać mu satysfakcji, żadnego pretekstu. No i w końcu sobie poszedł...
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

  8. #1358
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Wygrałeś z nim - mruknęła cicho Anka - tylko jakim kosztem...? - westchnęła cicho i otworzyła maść - Masz, posmaruj sobie... Będzie mniej bolało...

  9. #1359
    Zaciekawiony FNiN Awatar Efen
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Wiek
    22
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    Wygrał.
    Nie wygrałeś .
    Aleks skinął głową i drżącymi rękami wziął maść od Anki. Udało mu się. Zaczął od smarowania karku, po czym zawahał się. Dotknął oparzenia od papierosa. Nie bolało aż tak, ale czucie go pod palcami przypominało pomost. Spojrzał na swoje palce. Do pokrytych maścią opuszków przykleiły się resztki spalonego tytoniu. Przez kilka sekund przyglądał się temu widokowi. Westchnął i zaczął pokrywać oparzenie kremem.
    Ból nieco zelżał, ale środek nie przyniósł całkowitej ulgi.
    Ostatnio edytowane przez Efen ; 30-04-21 o 16:19
    To był ten duży wkurzający pasek z obrazkami

  10. #1360
    Zaciekawiony FNiN Awatar Justi2
    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: ZS2 Irregular Christian Camp

    - Trochę lepiej...? - Anka nie wiedziała co jeszcze może zrobić.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 136 z 595 PierwszyPierwszy ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę