<
+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 9 z 9
    Jest Bukom. Awatar Bookish'a
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Domylnie Jak to szybko mino...

Cytat Zamieszczone przez Bim
    Jestem nastolatkiem w wieku 14 lat. Ksika interesuje mnie od dawna i dawno robiem t stron, ale nie mogem si zabra. Dzisiaj mnie ruszyo
    Cytat Zamieszczone przez BartG
    Jestem bratem BIM'a i wsptworzyem t stron. Ksika zaciekawia nie, gdy zobaczyem okadk. (wiem, nie ocenia si ksiek po okadce, ale c...)
    14 maja 2006 roku, czyli dwa lata po wydaniu pierwszej czci "Felixa", dwaj bracia postanowili zaoy stron internetow powicon ich ulubionym ksikom. Dzisiaj obchodzimy rocznic 10 lat istnienia fanklubu.

Przegldajc stare wtki na forum, pierwsze posty a si za w oku krci. Piszc jako modzi nastolatkowie mielimy sto pomysw na minut, chcielimy cigle udoskonala t stron, by jak bohaterowie, wiedzie o nich wszystko. I tak na przykad byy prby tworzenia Manfredw, pniej wikipedii o FNiN, czy przeprowadzania wywiadw z Panem i Pani Kosik i podnieceniem, e nam odpowiedzieli i moemy to wykorzysta na stronie.

Od tamtego czasu kilkutomowa seria rozrosa si do 14 ksiek a wcale nie jest powiedziane, e ju si skoczya. I chocia Rafa ma duo pracy i innych projektw, nadal chce tworzy i kontynuowa pisanie, a my mimo, e ju jestemy dorosymi ludmi majcymi pewnie niekiedy rodziny nadal widzimy w tych ksikach to co nas zainteresowao w dziecistwie. Wielu uytkownikw z pocztku istnienia forum na pewno ju nas nie odwiedza, ale starsi, najwytrwalsi na pewno ich pamitaj.

Mimo, e forum ostatnio zgaso, nie pojawiaj si newsy, zaledwie kilka postw na miesic ja zagldam tu codziennie. Jest to miejsce gzie zawsze mogam z kim porozmawia, zawsze co si dziao, mona byo pozna kogo nowego, poczyta opinie innych ludzi, dzieli si swoj pasj. Poznaam tutaj wielu niesamowitych ludzi, z ktrymi mimo braku ruchu na forum utrzymujemy kontakty.

Zachcam wszystkich do popodgldania naszych starych postw, pierwszych wtkw dla wspomnienia i pomiania si samych z siebie. Napiszcie rwnie czy jestecie z nami od pocztku czy moe dopiero od niedawna? Jak wspominacie stare czasy, uytkownikw, atmosfer? Jest co co najlepiej zapamitalicie?

Moecie sobie zobaczy jak strona wygldaa w 2007 i 2010 roku:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...32/oldfnin.jpg
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...2/oldfnin2.jpg

I dodatkowo znalazam pierwsze zdjcie Bartka wstawione na forum (post ze zdjciem zosta napisany w 2008 roku)
    http://images32.fotosik.pl/218/16e1b6a428ba97a3.jpg
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drog, to Buka rysowaa t nik w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spjrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i si domyl xD

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Domylnie Odp: Jak to szybko mino...

Mj borze, to ju 10 lat :O Ja doczyam w 2008 roku, wic de facto nie mog powiedzie, e jestem od pocztku istnienia forum, ale jednak mino kup czasu. Pamitam, jak tu wchodziam codziennie po kilkadziesit razy, pisaam, emocjonowaam si, czekaam na odpowiedzi na moje posty, zaczynaam nowe dyskusje... to byo co Teraz bywam tu bardzo rzadko, z reguy raz na miesic czy kilka miesicy, potem kilka razy, potem znw duga przerwa. Raczej staam si obserwatorem z boku, lubi pooglda jakie zdjcia z konwentw, ciesz si, e si widujecie i narasta we mnie ch, eby te si z Wami spotka

PS Rozwala mnie myl, e takiego Bartka moe pamita moja znajoma z uczelni, ktra chodzia z Bimami do szkoy, wiat jest taki may... *ociera ezk*
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

O matko, 10 lat... Jeszcze osiem i bdzie penoletnie W tym roku matury zmusiy mnie do odpuszczenia forum, ale ju po wszystkim - wic mam nadziej teraz zaglda czciej - i wzi si te za wiki. Tym bardziej, e chyba ostatnio w wiki pojawia si wicej zmian ni postw na forum. Tak, wbrew pozorom wiki wci yje

Zafascynowany FNiN Awatar serpens volucer
    Doczy
    Jun 2012
    Pe

Cytat Zamieszczone przez kam193 Zobacz posta
    ]Tym bardziej, e chyba ostatnio w wiki pojawia si wicej zmian ni postw na forum.
    Ty si Kam tak bardzo nie przechwalaj, wszyscy widz o ile dokadnie wicej tego jest.

W sumie to troch smutne jak czowiek patrzy na obecny stan forum. Serce si kraje i w ogle.

^A to przez zasady na za du sygnatur.

Fan FNiN Awatar BartG
    Doczy
    Dec 2006
    Pe

Dziki Bookisha za to pikne zdjcie . Ja wiem, e zawsze byem przystojny.

Jasti, kto z twoich znajomych chodzi do tej samej szkoy co ja ? :O

Niestety, ale dzi dzieciaki sa na facebooku, snapchacie, instagramie. Idea forum ju dawno odesza w niepami. wiat si zmienia ale mio jest sobie powspomina jak to byo.

Jako developer jestem strasznie podjarany tym, e forum i te wszystkie skrypty nadal dziaaj. Gwna strona to przecie napisany przezemnie i Michaa wasny CMS ktry jakim cudem do forum podczylimy. Shoutbox podobnie. Magia po prostu.
    Mam nadziej e nie bd musia tu nic poprawia w kodzie bo bym nie ogarn ju dzi.

Jest Bukom. Awatar Bookish'a
    Doczy
    Nov 2009
    Pe

Domylnie

Cytat Zamieszczone przez BartG Zobacz posta
    Dziki Bookisha za to pikne zdjcie . Ja wiem, e zawsze byem przystojny.
    Ju wtedy si w Tobie podkochiwaam, to zdjcie mnie urzeko od pierwszego wejrzenia :*

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Bartek, nie chc rzuca nazwiskami na forum, Aneta D chyba nawet do klasy chodzia z Wami, ale nie dam gowy, to jako par lat temu wyszo przy jakie rozmowie i to by taki szok, e wiat jest taki may

Swoj drog, pamitam swoje pierwsze sweet focie wrzucane na forum, a wstyd, ale jednoczenie... ezka si krci w oku
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Aug 2016
    Pe

Cze. Jestem nowym fanem tej serii ksiek, od lutego 2016 mam styczno z FNiN i nie auj, e bibliotekarka zachcia mnie do wypoyczenia tej ksiki!
    Ostatnio edytowane przez Mortenka ; 08-08-16 o 11:58

Zaciekawiony FNiN Awatar verycrazycornflake
    Doczy
    Nov 2016
    Pe

W sumie, jak tak odwierzam sobie te wszystkie posty (bo musiaam zaoy nowe konto), to widz, e jest troch ludzi, ktrzy ubolewaj nad tym, e forum podupada. Szczerze mwic, jak wrciam tu po przerwie, to te si czuam jakbym zwiedzaa pustostan, ktry jakie 100 lat temu by moim domem . Mysl jednak, e jestemy w stanie rozrusza forum, bo go aden portal spoecznociowy nie moe zastpi . A co tam takie mae wezwanie do walki <3
    "Oko za oko uczyni tylko cay wiat lepym." ~Mahatma Gandhi

+ Odpowiedz w tym wtku

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2021. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad