<
+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 2 z 2
    Zaciekawiony FNiN
    Doczy
    Feb 2016
    Pe

Domylnie Czy bohaterowie byli i ju nie s, a moe s i dalej bd naszymi rwienikami?

Pierdzikowska znw bdzie si plu o to, e zuywamy wod - powiedzia przyciszonym gosem. - Ale mam genialny pomys, jak skrci czas prysznicowania o poow. Wemiemy prysznic razem.
    Od premiery GNL mino ponad 11 lat.

By listopad, 2004 r. Miaem wtedy 9 lat, zaczynaem trzeci klas podstawwki. Byem dzieckiem. Nie musz chyba mwi, e nie w gowie mi byy dziewczyny, a brzydkich sw mona byo si nauczy tylko od najgorszych.

Felix, Net i Nika zaczynali gimnazjum. Mieli 13 lat.

Jest luty, 2016 r. Mam 20 lat, jestem na drugim roku studiw. Nie wnikajc w szczegy, znaczna wikszo linii pierwszej zwrotki Chomiczwki nie jest mi obca.

W nBD Felix, Net, Nika skoczyli drug klas gimnazjum. Miny dla nich niecae dwa lata. Maj 15 lat.

A moe... moe nie maj?

Myl, e maj naraz 15 i 20 lat. Myl, e s rwienikami dla nowych czytelnikw, ale paradoksalnie dalej s rwnienikami wiernych fanw z dwiema dekadami na karku.

Myl, e pitnastoletni Net artowa, a dwudziestoletni mwi powanie.
    Pitnastoletnia Nika odmwia, dwudziestoletnia zostawia uchylone drzwi do azienki.

Co sdzicie o prbach Rafaa radzenia sobie z wiekiem oraz seksualnoci bohaterw? Czy bohaterowie byli i ju nie s, a moe s i dalej bd naszymi rwienikami?
    Ostatnio edytowane przez cubuspl42 ; 28-02-16 o 17:29

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

Domylnie Odp: Czy bohaterowie byli i ju nie s, a moe dalej s i zawsze bd naszym rwieni

Moim zdaniem wanie jest to spory problem. Rafa tak rozciga w czasie pobyt FNiN w gimnazjum, e czytelnicy, ktrzy zaczli czyta seri na pocztku zdyli ju wydorole, a nowi czytelnicy wci s w podstawwce i gimnazjum. Wydaje mi si, e Rafa zdaje sobie spraw, e spore grono odbiorcw jest ju dorose i sam przez ten czas ju 'postarzy' gwnych bohaterw, bo przez lata wydawania serii bohaterowie powinni dorasta. I s pewne dziwne zabiegi, ktre 'mrugaj okiem' do starszej ekipy czytelnikw, jak dodanie Sashy Grey do jednego z opowiada... Oni czasem zachowuj si jak typowe dzieciaki, czasem nagle staj si doroli i budzi to we mnie mieszane uczucia. Moim zdaniem Kosik mgby si zdecydowa albo na jedno, albo na drugie - albo s dzieciakami, bez adnych aluzji do seksualnoci, albo ich 'wydorala', ale wtedy te wypadaoby nieco posun si w czasie, a nie rozciga dni i tygodnie na cae ksiki.
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

+ Odpowiedz w tym wtku

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.