<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Mi pasują wszystkie terminy poza 5ym, chyba że wieczorem.

  2. #32
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Mnie pasuje każdy termin prócz 8 stycznia. No i bylebym tylko się dowiedział najpóźniej tydzień przed końcem grudnia.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  3. #33
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Mi pasuje 6, 5 na pewno nie, a 2 i 3 raczej nie, ale jeszcze nie jestem pewna


  4. #34
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Okej, to mam taką propozycję: 5 kto może przyjeżdża do mnie do mieszkania na planszówki. Łyżwy sobie wyjeździcie następnego dnia, a ja uniknę zapalenia gardła, które by na pewno nastąpiło. Drago, Fileas, ktoś jeszcze?
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  5. #35
    Masz barna! Awatar Isaa
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Wiek
    25
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    JA!
    tegłupielimityznaków

  6. #36
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Więc, jakby ktoś nie zrozumiał, spoko, 6 stycznia macie łyżwy, a 5 stycznia u mnie jest spęd planszówkowy z noclegiem. Na razie zapisani są:
    Drago
    Danisz
    Hiszpan
    Isaa
    edit:
    Mortenka

    Mogę przenocować na maksie 5 osób na kanapach i pewnie jeszcze ze 3-4 w śpiworach jeśli ze sobą weźmiecie.
    Ostatnio edytowane przez Addictowa ; 15-12-15 o 17:30
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  7. #37
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Ja pewnie będę spał oddzielnie.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  8. #38
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Posty
    439

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Ja się zgłaszam śpię u siebie

  9. #39
    Słony Awatar Karmel
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    O której godzinie się spotykamy i na które lodowisko idziemy? Jeśli na Narodowy, to sesje są o 13.00, 14.45, 16.30 i bilety kosztują 13 zł. Jeśli chcemy iść na jakieś otwarte lodowisko, to są przy PKiN i na starówce, są dość małe, może być zimno i dużo ludzi, ale są za darmo i nie trzeba rezerwować. Podrzuciłam jeszcze pomysł Figlowiska, z centrum jedzie się tam tyle samo co na Narodowy, jest kryte, duże i nie trzeba rezerwować, ale to dużo dalej od Magdy, więc większości osób pewnie się nie opłaca. Jeśli zdecydujemy się na Narodowy, to ja mogę kupić bilety, tylko muszę wiedzieć dokładnie ile. Ja osobiście jestem za lodowiskiem na stadionie o 13.00


  10. #40

    Domyślnie Odp: Warszawskie łyżwy

    Jak dla mnie Narodowy jest najlepszą opcją. To będzie dzień wolny i na darmowych (i małych) lodowiskach mogą być takie tłumy, że dużo sobie nie pojeździmy.

    Spojrzałem jeszcze na to Figlowisko. Ktoś z was tam już kiedyś był? Dojazd to myślę nie jest problem, tylko pytanie, czy też nie będzie tłumów? Niby cenowo wychodzi podobnie, ale jest ponad dwa razy mniejsze niż na Narodowym.
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę