<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Poka wyniki od 31 do 40 z 46
    Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Doczy
    Nov 2010
    Pe

Domylnie Odp: Warszawskie ywy

Mi pasuj wszystkie terminy poza 5ym, chyba e wieczorem.

Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe

Mnie pasuje kady termin prcz 8 stycznia. No i bylebym tylko si dowiedzia najpniej tydzie przed kocem grudnia.
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

Sony Awatar Karmel
    Doczy
    Jul 2011
    Pe

Mi pasuje 6, 5 na pewno nie, a 2 i 3 raczej nie, ale jeszcze nie jestem pewna

Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Doczy
    May 2009
    Pe

Okej, to mam tak propozycj: 5 kto moe przyjeda do mnie do mieszkania na planszwki. ywy sobie wyjedzicie nastpnego dnia, a ja unikn zapalenia garda, ktre by na pewno nastpio. Drago, Fileas, kto jeszcze?
    [dzi 14:57]Zegarmistrz: ja mam teori odnonie tego - po prostu papier, okadka, zapach, to wszystko nam si kojarzy z czytaniem, czyli czym fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, troch jak psy Pawowa, widzc now ksik czy czujc zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno, bo te nam si kojarz z istot ksiki - czytaniem
    [dzi 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksiki?

[dzi 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne ksztaty

Masz barna! Awatar Isaa
    Doczy
    Feb 2013
    Pe

JA!
    tegupielimityznakw

Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Doczy
    May 2009
    Pe

Wic, jakby kto nie zrozumia, spoko, 6 stycznia macie ywy, a 5 stycznia u mnie jest spd planszwkowy z noclegiem. Na razie zapisani s:
    Drago
    Danisz
    Hiszpan
    Isaa
    edit:
    Mortenka

Mog przenocowa na maksie 5 osb na kanapach i pewnie jeszcze ze 3-4 w piworach jeli ze sob wemiecie.
    Ostatnio edytowane przez Addictowa ; 15-12-15 o 16:30
    [dzi 14:57]Zegarmistrz: ja mam teori odnonie tego - po prostu papier, okadka, zapach, to wszystko nam si kojarzy z czytaniem, czyli czym fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, troch jak psy Pawowa, widzc now ksik czy czujc zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemno, bo te nam si kojarz z istot ksiki - czytaniem
    [dzi 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok ksiki?

[dzi 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne ksztaty

Wokulski Awatar Fileas
    Doczy
    Mar 2012
    Pe

Ja pewnie bd spa oddzielnie.
    Pukownik Aureliano Buendia zorganizowa trzydzieci dwa zbrojne powstania i wszystkie przegra. Wyszed cao z czternastu zamachw, siedemdziesiciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinw plutonu egzekucyjnego. Odrzuci doywotni rent ofiarowan mu po wojnie i do pnej staroci utrzymywa si ze sprzeday zotych rybek.

Moderator FNiN Awatar Mortenka
    Doczy
    Nov 2010
    Pe

Ja si zgaszam pi u siebie

Sony Awatar Karmel
    Doczy
    Jul 2011
    Pe

O ktrej godzinie si spotykamy i na ktre lodowisko idziemy? Jeli na Narodowy, to sesje s o 13.00, 14.45, 16.30 i bilety kosztuj 13 z. Jeli chcemy i na jakie otwarte lodowisko, to s przy PKiN i na starwce, s do mae, moe by zimno i duo ludzi, ale s za darmo i nie trzeba rezerwowa. Podrzuciam jeszcze pomys Figlowiska, z centrum jedzie si tam tyle samo co na Narodowy, jest kryte, due i nie trzeba rezerwowa, ale to duo dalej od Magdy, wic wikszoci osb pewnie si nie opaca. Jeli zdecydujemy si na Narodowy, to ja mog kupi bilety, tylko musz wiedzie dokadnie ile. Ja osobicie jestem za lodowiskiem na stadionie o 13.00

Jak dla mnie Narodowy jest najlepsz opcj. To bdzie dzie wolny i na darmowych (i maych) lodowiskach mog by takie tumy, e duo sobie nie pojedzimy.

Spojrzaem jeszcze na to Figlowisko. Kto z was tam ju kiedy by? Dojazd to myl nie jest problem, tylko pytanie, czy te nie bdzie tumw? Niby cenowo wychodzi podobnie, ale jest ponad dwa razy mniejsze ni na Narodowym.
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

Infrastruktura Polski i nie tylko:

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2022. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad