<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Zaciekawiony FNiN Awatar felixxx
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Posty
    14

    Thumbs up

    super że wyszła kolejna część! ale dla czego okładki nie zrobił Rafał Kosik?

    ale te emocje, gdy widzę tę okładkę (naprawdę, mega się jaram, moim zdaniem to będzie najładniejsza felixowa okładka ), t
    Mi się nie podoba ta okładka, dla czego nie mógł jej zrobić Rafał Kosik?

    //Staraj się nie pisać dwóch postów pod rząd, edytuj poprzedni. //kam193
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 15-11-15 o 16:50 Powód: double post

  2. #12
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14. tomu FNiN!

    Bo taki był tegoroczny pomysł na konkurs (http://forum.fnin.eu/showthread.php/...C5%82ne-wyniki!) - okładka Klaudii zwyciężyła i jest na książkach. Rafał zrobił wiele okładek, ale tym razem zadecydował, że lepiej będzie, jeśli pojawi się nowy element i okładkę zrobi kto inny. Nie każdemu się to podoba, rozumiem, jest to w końcu spora rewolucja w serii i wyraźna różnica stylu, jednak zrobienie czegoś co pasuje wszystkim jest niemożliwe; jedyne co mogę powiedzieć, to że nie ocenia się książki po okładce i w takim razie lepiej zaczekać na treść.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  3. #13
    Zaciekawiony FNiN Awatar dative.
    Dołączył
    Apr 2010
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14. tomu FNiN!

    No, mam dokładnie tak samo, jak większość osób, które wypowiedziały się w wątku. Pierwsze zetknięcie z Felixem? 9 lat. A dzisiaj już 19...jak ten czas szybko leci. FNiN przeprowadzili mnie przez całą moją szkolną edukację, obecnie już studiuję. Podobnie jak inni sądzę, że z tej serii się absolutnie nie wyrasta, aczkolwiek muszę zastrzec, że dwie-trzy słabsze książki, jakie się ostatnio ukazały, trochę mnie zniechęciły. Do części 1-10 będę wracać, nawet planuje zacząć czytać od nowa w przerwie świątecznej. Opowiadania to tam opowiadania, ale Hańcza tak mnie zawiodła, że czytania McKillianów się nie podjęłam po przejrzeniu opinii na forum. Sama nie wiem, sporo osób w podobnym wieku, podobne doświadczenie z FNiN, to Wam ufam Mam szczerą nadzieję, że tym razem będzie dobrze!

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę