<
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Jestę Bukom. Awatar Bookish'a
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,349

    Domyślnie Znamy datę premiery 14. tomu FNiN!

    W zeszłym tygodniu poznaliśmy wyniki konkursu na okładkę kolejnego tomu przygód Felixa, Neta i Niki pt. "Felix, Net i Nika oraz (Nie)Bezpieczne Dorastanie. Zwycięska okładka Klaudii zauroczyła większość z nas i nie możemy się już doczekać premiery. A premiera....

    ...a premiera 14. tomu odbędzie się 18 listopada 2015r!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Front nBD wstepny 500.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	115.9 KB
ID:	2381

    Kto nie może się już doczekać? Kto z niecierpliwością będzie czekał na 18 listopada? A może zapał do czytania się zmniejszył bo dorośliście? Podzielcie się swoimi odczuciami w komentarzach poniżej
    Ostatnio edytowane przez kam193 ; 05-10-16 o 21:46
    [2014-10-26 23:28]Patrycjolona: Swoja drogą, to Buka rysowała tę nikę w banerze?
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: spójrz na cycki
    [2014-10-26 23:28]Mortenka: i się domyśl xD

  2. #2
    Zainspirowany FNiN
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    Kiedy zaczęłam czytać miałam 12 lat. Dziś mam 19 i studiuję. Właśnie zamiast uważać na wykładzie robię w duszy głośne "łiiiii!"

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    Mam dokładnie tak samo. Zacząłem w głębokiej podstawówce, a teraz studiuję. Przez chwilę przeszło mi przez myśl, że może jestem już za stary na te książki... ale uznałem, że to bzdura, bo z tego się nie wyrasta i 18 listopada biegnę do sklepu! :3
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 25-10-15 o 09:03

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar Felixiara
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    Przedział czasowy felixomaniactwa? Jak wyżej. Ja trochę dłużej będę czekać na książkę, tak ze 2/3 tygodnie, bo nie uznaje internetowych zakupów. Mam w ręku to mam, jest moje, zapłacę i po wyjściu z księgarni od razu nos w książkę i na dworzec, no chyba, że pada to dopiero w autobusie. Ale czekać będę z ogromną niecierpliwością, bardzo mnie cieszy duża obecność Laury w tym tomie. Tak więc 25 dni do premiery.
    Ostatnio edytowane przez Felixiara ; 23-10-15 o 11:18
    Słyszałeś o Sherlocku Holmesie? Zaraz go poznasz. Oczywiście to twoje śledztwo, ale dam ci dobrą radę. Daj mu 5 minut i uważnie wysłuchaj tego, co ci powie. Tylko powstrzymaj się... nie walnij go.

  5. #5
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    A ja muszę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością Z jednej strony mam trochę obawy, bo ostatnie tomy nie były dla mnie aż tak porywające i dopracowane jak poprzednie... ale te emocje, gdy widzę tę okładkę (naprawdę, mega się jaram, moim zdaniem to będzie najładniejsza felixowa okładka ), ta tęsknota do FNiN i do forum i fakt, że od pewnego czasu nie miałam okazji nic poczytać (nie wliczając w to literatury do egzaminów) sprawia, że już nie mogę się doczekać
    "Bar Najlepsze Żeberka Hargi w pobliżu portu prawdopodobnie nie zalicza się do najlepszych lokali miasta. Obsługuje klientów, którzy preferują ilość nad jakość i rozbijają stoły, jeśli jej nie dostaną. Nie szukają potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wolą dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w powłoce jelit, plastry ciała świń czy bulwy bylin przypalane w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze określa się je jako jajka, kiełbasę, bekon i frytki."

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    Mam dokładnie tak samo..Zacząłem czytać na przełomie podstawówki i gimnazjum a teraz już studia..Jednak ta seria nigdy mi się nie znudzi. Szkoda tylko że pochłonę tą książkę w jakieś dwa dni..
    ~quid sit futurum cras, fuge quaerere – nie pytaj o to, co przyniesie jutro ~Horacy

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN Awatar Lucy
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    Przez ten niefelixowy tytuł jestem bardzo ciekawa jaki będzie ten tom i czekam z niecierpliwością na 18 listopada!

  8. #8
    Zaciekawiony FNiN Awatar _Emcia_
    Dołączył
    Feb 2015
    Płeć
    Wiek
    20
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14 tomu FNiN!

    Kipię z radości tak bardzo chcę tej premiery xD

  9. #9
    Zaciekawiony FNiN
    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Wiek
    20
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14. tomu FNiN!

    Już zamówiłam i odliczam dni do osiemnastego

  10. #10
    Zaciekawiony FNiN Awatar Samochwała
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: Znamy datę premiery 14. tomu FNiN!

    Człowiek zaczął czytać w podstawówce i jest już na studiach a cieszy się tak jak w podstawówce.

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę