<

Zobacz wyniki ankiety: Jaki termin ci pasuje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • pierwszy/drugi tydzień lipca

    1 25.00%
  • trzeci/czwarty tydzień lipca

    2 50.00%
  • pierwszy/drugi tydzień sierpnia

    0 0%
  • trzeci/czwarty tydzień sierpnia

    1 25.00%
  • pierwszy/drugi tydzień września

    0 0%
  • trzeci/czwarty tydzień września

    0 0%
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Madzikon 2015

  1. #1
    Dawniej FNiN_addict Awatar Addictowa
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Wiek
    30
    Posty
    653

    Domyślnie Madzikon 2015

    Uwaga, uwaga!!! Nadchodzi konkurencja dla Zegkonu! A więc, jak już kiedyś mówiłam, byłoby super, gdyby ktoś zechciał się wybrać do mnie do rodzinnego domu w Czernikowie (https://www.google.com/maps/place/Cz...2bc3da071a47c7). Główną atrakcją jestem ja, oczywiście, ale poza tym jedzenie mojej mamy, może jakiś grill, wycieczka do Torunia i takie tam. Spanie na łóżkach lub kanapach (!!!), wszystko piękne i zadbane, mielibyśmy dla siebie całe piętro, no i żarcie (takie normalne, nie śmieciowe), byłoby zapewnione. Do dyspozycji gości byłby ogródek, rowery, pobliskie jeziora i takie tam.

    Termin zdecydowanie do ustalenia. Limit to, tak myślę, z 10 osób, w razie potrzeby może trochę więcej.

    To kto się pisze i na jaką datę (może to być też dzielone turnusowo )?
    [dziś 14:57]Zegarmistrz: ja mam teorię odnośnie tego - po prostu papier, okładka, zapach, to wszystko nam się kojarzy z czytaniem, czyli czymś fajnym i to kwestia przyzwyczajenia, trochę jak psy Pawłowa, widząc nową książkę czy czując zapach farby drukarskiej, odczuwamy przyjemność, bo te nam się kojarzą z istotą książki - czytaniem
    [dziś 14:58]Drago: czyli tak jakby orgazm na widok książki?


    [dziś 16:56]Drago: Magda, my tylko kontemplujemy Twoje matematyczne kształty

  2. #2
    (dawniej Kowal) Awatar KamcioKowal
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    907

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    Ja jak zwykle Available, Interested & Flexible
    Brytyjski oficer, przełom wieku XVIII i XIX:
    - Wy, Francuzi, walczycie o pieniądze - my Brytyjczycy walczymy o honor!
    Odpowiedź Roberta Surcoufa, francuskiego korsarza:
    - Sir, ludzie walczą o to czego najbardziej im brak.

  3. #3
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    25-31 lipca na pierwszy strzał? Też do dostosowania się jestem I można zabrać +1?

  4. #4
    Wokulski Awatar Fileas
    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    528

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    Magdo, czy ja bym Ci był w stanie odmówić czegokolwiek? Byle nie wrzesień, reszta mi w sumie pasuje.
    Pułkownik Aureliano Buendia zorganizował trzydzieści dwa zbrojne powstania i wszystkie przegrał. Wyszedł cało z czternastu zamachów, siedemdziesięciu trzech zasadzek i sprzed wycelowanych w niego karabinów plutonu egzekucyjnego. Odrzucił dożywotnią rentę ofiarowaną mu po wojnie i do późnej starości utrzymywał się ze sprzedaży złotych rybek.

  5. #5
    Fan FNiN Awatar Klaudia cD.
    Dołączył
    Nov 2009
    Płeć
    Wiek
    28
    Posty
    663

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    O ile nie 20.07 - 13.08 ani pierwsze dwa tygodnie września to możemy rozmawiać. Chociaż generalnie wolałabym w sierpniu.

  6. #6
    Lunatyk Awatar Drago
    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    Jestem chętny. U mnie niestety odpada lipiec, bo mam praktyki. Myślę że najpewniej byłbym chętny na początku sierpnia, ale to nie jest pewne, bo to zależy od pracy.
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Kosik, Vertical
    A tak naprawdę, otrzymać po śmierci Łaskę Jasności może tylko człowiek doskonale niewierzący, bo tylko jego prawe uczynki płyną ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strąceniem w Wieczny Mrok.

  7. #7
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Dołączył
    Jan 2007
    Płeć
    Posty
    3,648

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    Pomysł super, i ja z chęcią bym przyjechał, i prawdopodobnie przyjadę, jeśli tylko termin będzie mi pasował... A z terminem może być różnie właśnie. Nawet daty Zegkonu jeszcze nie znam . Więc myślę, że lepiej będzie dopasować do reszty, a jak mi się uda być wtedy, to super .

  8. #8

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    Ja jestem jak najbardziej chętny Natomiast jeśli chodzi o terminy, u mnie najprościej pokazać to tak: Terminy Hiszpana.
    Zielone to wiadomo, mam wolne. Żółte to dni niepewne, może mam wolne, może gdzieś jadę. Co do września to jeszcze nic nie wiem w tym temacie. Dla mnie preferowany termin to 13-26 lipca, ale jeśli większości będzie pasował inny termin, to myślę, że coś się uda zrobić
    Moje posty zawierają tylko i wyłącznie moją własną opinię, chyba, że jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  9. #9
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    Na sam Madzikon raczej się nie piszę, ale jeśli organizujecie najazd na Toruń, to myślę, że chętnie bym się pojawił, chociaż w miarę możliwości musiałbym wiedzieć wcześniej.

  10. #10
    Nilix Awatar Nili
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Wiek
    29
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Madzikon 2015

    jeśli nie odezwą się do mnie z drugiej praktyki (a wszystko na to wskazuje), całe wakacje prócz 6-17.07 mam wolne, więc byłabym chętna, tym bardziej, że okolice dosyć blisko : )

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę