<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Do³±czy³
    Nov 2014
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domy¶lnie FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    Cze¶æ Jest druga w nocy, grzeczni ludzie ¶pi±, a ja ruszam z fanfikiem. Dla wygody czytania rozdzia³y bêd± publikowane na dysku google, z linkiem tutaj.

    Nazwa: Felix, Net i Nika oraz Od³amki Przesz³o¶ci
    Opis: Limit szczê¶cia zosta³ osi±gniêty. Jeden z przyjació³ zostaje wrobiony w niebezpieczn± aferê, staj±c siê jednocze¶nie domniemanym sprawc± i ofiar±, której ¿ycie jest zagro¿one. Uciekaj±c, poznaje ludzi, który potrafi± daæ wiêcej, ni¿ sami posiadaj±, jak równie¿ przekonuje siê o sile wzrastaj±cej w ukryciu nienawi¶ci. Jednocze¶nie ma problem z w³asnymi uczuciami i zwi±zkami, a sytuacja wcale tego nie u³atwia. Jednak koniec jednych problemów jest pocz±tkiem drugich, jeszcze gorszych. Gdy znikaj± wspomnienia i wiêzi miêdzyludzkie co jeszcze utrzymuje przyja¼ñ? Czy potrafisz wyobraziæ sobie, ¿e nagle stajesz siê dla kogo¶ bliskiego kim¶ zupe³nie obcym? I czy wiesz, jak ostre potrafi± byæ od³amki?

    Prawa autorskie: postacie Felixa, Neta i Niki oraz wszystkie postaci wystêpuj±ce w serii, jak równie¿ ca³e uniwersum nale¿± do Rafa³a Kosika. Ja tu tylko wymy¶lam alternatywn± fabu³ê i trochê siê znêcam nad bohaterami (ale tylko trochê! No dobra, faktycznie trochê bardziej ni¿ trochê, ale i tak ich kocham).
    Uwagi: problemy mi³osne, dwie butelki alkoholu, przemoc, wulgaryzmy i drugoplanowy bohater wymy¶lony przez autorkê fanfiction. Czasowo: pocz±tek trzeciej klasy gimnazjum.

    Rozdzia³ I - Czy potrafisz rozpoznaæ siebie w ¶wietle?
    Rozdzia³ II - Zaplute deszczem okno
    Ostatnio edytowane przez KaiShouri ; 06-03-15 o 14:36

    [Komplet (awatar i sygnatura) zosta³y wykonane na zamówienie przez u¿ytkownika
    Lariethene z forum Zgromadzenie Nightwood]

  2. #2
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Feb 2015
    P³eæ
    Wiek
    23
    Posty
    16

    Domy¶lnie Odp: FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    Na razie nie mogê du¿o powiedzieæ, ale zapowiada siê ciekawie. Bardzo podoba mi siê twój styl pisania i mam nadziejê, ¿e nied³ugo wrzucisz nowy fragment.

  3. #3
    Zainspirowany FNiN
    Do³±czy³
    Dec 2013
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    147

    Domy¶lnie Odp: FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    Ca³kiem, ca³kiem. Po pierwszym fragmencie zapowiada siê zupe³nie dobrze. Trochê inny klimat, taki mroczniejszy przynajmniej taki siê zdaje po fragu numer jeden. Anyway, pisz dalej. Na pewno jeszcze tutaj zajrzê

  4. #4
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Do³±czy³
    Nov 2014
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domy¶lnie Odp: FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    Dziêki wam obojgu za opiniê. Mroczniej na pewno bêdzie, co tego nie mam w±tpliwo¶ci.

    [Komplet (awatar i sygnatura) zosta³y wykonane na zamówienie przez u¿ytkownika
    Lariethene z forum Zgromadzenie Nightwood]

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Do³±czy³
    Nov 2014
    P³eæ
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domy¶lnie Odp: FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    Drugi rozdzia³ Link w pierwszym po¶cie, zachêcam do czytania.

    [Komplet (awatar i sygnatura) zosta³y wykonane na zamówienie przez u¿ytkownika
    Lariethene z forum Zgromadzenie Nightwood]

  6. #6
    Zainspirowany FNiN Awatar nono99
    Do³±czy³
    Feb 2014
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    109

    Domy¶lnie Odp: FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    Nare¶cie...Zagl±da³em tu codziennie, dzi¶ rano patrzê, a tu 2 rozdzia³ Có¿ ogólnie nie pasuje mi tylko to, ¿e jak Ojciec Laury wygoni³ Felixa, to on nawet nie spyta³ co siê sta³o lub co¶ tylko odszed³ jak pies z podkulonym ogonem, nie no, ale jest spoko, bo akcja siê rozwija, ciekawe co bêdzie dalej

  7. #7
    Zaciekawiony FNiN
    Do³±czy³
    Jan 2018
    P³eæ
    Posty
    3

    Domy¶lnie Odp: FNiN oraz Od³amki Przesz³o¶ci

    zgadujê ¿e fanfic nie jest ju¿ kontynuowany a szkodaaaaa przyznajê nawet fajnie siê zapowiada³o ;-;

+ Odpowiedz w tym w±tku

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê