<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Doczy
    Nov 2014
    Pe
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domylnie Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Jak wygldaj wasze Centra Sterowania Wszechwiatem? Macie na tapecie windowsow ak czy co bardziej ambitnego? Baagan i setki ikon czy minimalistyczny porzdek?

    U mnie wyglda to tak: LINK lub wersja z dodatkowym, chowanym paskiem LINK. Brakuje mi tylko jeszcze klimatycznej ikonki na kosz

  2. #2

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Praktycznie zero ikon? Niemoliwe! Posprztaa celowo na pokazwk!
    A tak ju na serio, bardzo fajna, klimatyczna tapeta postapo. Chrome, to si chwali Reszta ikonek taka mao znajoma, przynajmniej w tej formie. Playera te nie poznaj, to raczej nie stary dobry Winamp. W ogle prawy d szokuje. Kto jeszcze uywa GG?! No i mao znam osb, ktre korzystaj z dysku Google

    A oto i moja Konsola Zagady KLIK Ciekawe co z tego wyczytacie
    Moje posty zawieraj tylko i wycznie moj wasn opini, chyba, e jest napisane inaczej.
    __________________________________________________ _________________________

    Infrastruktura Polski i nie tylko:

  3. #3
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Doczy
    Nov 2014
    Pe
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Serio, staram si, by tak zawsze byo. Porzdek chocia na pulpicie Programy mam na paskach, albo na ekranie startowym. Chrome jest zapasow przegldark, zazwyczaj korzystam z Maxthrona. Co do ikonek, to od lewej: eksplorator windows, notatnik, Thunderbird, Maxthron, Chrome, Aimp i Steam. Player to Aimp wanie, a gg waciwie do rozmw z jedn osob jest, z sentymentu. A gdzie kopie zapasowe trzeba robi, mi Dysk Google odpowiada.

    adna tapeta. Widz porzdek, wszystko w odpowiednio ponazywanych folderach, adnych tworw w stylu "jsasifjjh". A mi przypomina, ebym w folderach zrobia porzdki.

    [Komplet (awatar i sygnatura) zostay wykonane na zamwienie przez uytkownika
    Lariethene z forum Zgromadzenie Nightwood]

  4. #4
    Fan FNiN Awatar FanNeta123
    Doczy
    Oct 2011
    Pe
    Wiek
    22
    Posty
    654

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Ja tam mam jeszcze niezawalony pulpit, ale i komputer nowy. So, zobaczymy za rok.
    Bardzo zaintrygowa mnie plik dwikowy "przejzyczenie konsultantki"...
    Ostatnio edytowane przez FanNeta123 ; 16-02-15 o 17:52
    "Odrzucam wasz rzeczywisto i zastpuj j swoim wasnym wiatem!."
    Adam Savage
    ︻芫----

  5. #5
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Doczy
    Jul 2008
    Pe
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Czy kto jeszcze w ogle korzysta z Windows XP? Chyba tylko jeszcze ja na tym dziaam xd Anyways, oto mj pulpit, w sumie niedawno robiem na nim porzdek

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  6. #6
    Zaciekawiony FNiN Awatar KaiShouri
    Doczy
    Nov 2014
    Pe
    Wiek
    29
    Posty
    24

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Assasyny, tak duo assasynw, i Dragon Age, wyczuwam pokrewn dusz gracza

    [Komplet (awatar i sygnatura) zostay wykonane na zamwienie przez uytkownika
    Lariethene z forum Zgromadzenie Nightwood]

  7. #7
    Lunatyk Awatar Drago
    Doczy
    Sep 2008
    Pe
    Wiek
    31
    Posty
    1,226

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Tutaj jest mj pulpit.
    Te ikony w lewej kolumnie s raczej stae. Te w prawej zmieniaj si w zalenoci od potrzeby. Czsto pojawiaj si tam notatki z wykadw, gdy musz si czsto uczy z nich przed egzaminem, jakie wane rzeczy o ktrych musz pamita itp.
    Tapet zmieniam czsto. Zalenie od nastroju. Jeszcze tydzie temu by Czkawka i Szczerbatek
    Cytat Zamieszczone przez Rafa Kosik, Vertical
    A tak naprawd, otrzyma po mierci ask Jasnoci moe tylko czowiek doskonale niewierzcy, bo tylko jego prawe uczynki pyn ze szlachetnych, bezinteresownych pobudek, a nie ze strachu przed strceniem w Wieczny Mrok.

  8. #8
    Samobjca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Doczy
    Feb 2012
    Pe
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Wszyscy macie jakie postacie z gier w hiper mega rozdzielczoci, ikony w kolumnach i na dodatek malutkie Moje to zmieniam ostatnio na moje ulubione zdjcie "noskw" z Jelonkiem, tylko ubolewam nad z jakoci.
    Lubi zmienia te ikony folderw eby miay w sobie co charakterystycznego, ni nudne te teczki. https://www.dropbox.com/s/uv720y0y24...5%82o.PNG?dl=0

    P.s. Mnie te ciekawi, co to jest za plik ta wpadka konsultantki ?

  9. #9
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    Nic specjalnego u mnie nie ma, czasem mniejszy, czasem wikszy syf, co jaki czas zbdne ju rzeczy lduj w koszu, lub zwykle w mieciowym katalogu 'all'. Tapeta niezmienna od kilku dobrych lat.

    Prosz -> https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...648eb8ef3cda35
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

  10. #10
    Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

    http://i61.tinypic.com/kappq8.jpg

    A u mnie tak to wyglda - skromna, maa tapetka, bo nie ma wikszej rozdziaki, par ikon i w zasadzie tyle.
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

     

Uprawnienia umieszczania postw

  • Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj wasn Familiad