<
+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka¿ wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Zegix Awatar Zegarmistrz
    Do³±czy³
    Jan 2007
    P³eæ
    Posty
    3,648

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    To dla Andrzeja:
    http://warthunder.com/upload/image/N..._1920x1080.jpg

    A mój pulpit, w porównaniu z Waszymi, wygl±da tragicznie, ba³agan i chaos, miliony niepotrzebnych rzeczy o wiele, ju¿ potrzebnych, programów w trayu, wiêc jak sprz±tnê, to poka¿ê . Tapetes jednak prostsz± i skromniejsz±, bo bym ju¿ w ogóle nic nie móg³ znale¼æ.. Do¶æ powiedzieæ, ¿e doszed³em do momentu, w którym nie mia³em miejsca na ikony i zosta³em zmuszony zrobiæ chocia¿ czê¶ciowy porz±dek :/

  2. #12
    Zainspirowany FNiN Awatar Beztroski Czwartoklasista
    Do³±czy³
    Jul 2014
    P³eæ
    Posty
    125

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta

    A mój pulpit, w porównaniu z Waszymi, wygl±da tragicznie, ba³agan i chaos, miliony niepotrzebnych rzeczy o wiele, ju¿ potrzebnych, programów w trayu, wiêc jak sprz±tnê, to poka¿ê .
    Mam to samo co Zeg.

  3. #13
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Do³±czy³
    Apr 2009
    P³eæ
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    Ooo, ciekawy temat. Mój pulpit do najczystszych nie nale¿y, aczkolwiek raz na jaki¶ czas faktycznie go sprz±tam - wówczas redukcja ilo¶ci ikon siêga 90%, zwa¿ywszy na to, ¿e spora czê¶æ wyl±dowa³a na pulpicie tymczasowo, automatycznie lub z innego powodu mia³a byæ dawno przerzucona do OneDrive'a (mam tam nawet strukturê katalogów, która rzekomo dzieli zawarto¶æ tematycznie... dobrze, ¿e wyszukiwarka dzia³a sprawnie ), gdzie generalnie trzymam 95% plików z jakich korzystam, korzysta³em, bêdê korzystaæ lub nie-wiem-po-co-i-sk±d-je-mam-ale-mam.

    Sam pulpit: http://1drv.ms/1vh86He (tapeta - no kto by pomy¶la³, ¿e mogê mieæ tam Norrisa? Dok³adnie: piêæ Norrisów, zmienia siê co ile¶ sekund).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwaæ 30 godzin!

    Skargi, pro¶by, odwo³ania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znale¼li¶my?
    - Zobaczysz. Idziemy do pa³acu. Sprowad¼ Anguê, mo¿e byæ nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy m³ot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #14
    Zagorza³y Fan FNiN Awatar Andrzej
    Do³±czy³
    Apr 2010
    P³eæ
    Wiek
    30
    Posty
    1,570

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    Zegar, kocham Ciê. ;*
    There are no atheists in foxholes

    Ernie Pyle

    Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. L±duje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wie¿a ka¿e mu ko³owaæ do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje siê, ¿e nie wie, w któr± to stronê. Wie¿a t³umaczy mu drogê, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koñcz±c pytaniem: Nigdy nie by³e¶ we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: By³em, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co¶ zrzuca³em i nie l±dowa³em tutaj.

  5. #15
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Do³±czy³
    Aug 2012
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    http://www.iv.pl/images/91025462517167470873.png
    Mój pulpit.
    Nie sugerujcie siê tapet±, nie mam pogl±dów lewicowych
    Ostatnio edytowane przez alexbobi ; 21-02-15 o 22:32
    "Jest tylko jedna rzecz w ¿yciu ludzi, narodów i pañstw, która jest bezcenna: t± rzecz± jest honor"
    Józef Beck

  6. #16
    Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Do³±czy³
    Jun 2008
    P³eæ
    Wiek
    31
    Posty
    2,728

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    OMG, jak mo¿na siê w ogóle poruszaæ po takim pulpicie? Znajdujesz tam co¶? Moje nieposprz±tane ikonki nie siêgaj± nigdy nawet tylu, co te z pulpitu Czwartoklasisty, ale te u Ciebie, Alex, s± dla mnie ju¿ w ogóle nie do u¿ywania
    "Bar Najlepsze ¯eberka Hargi w pobli¿u portu prawdopodobnie nie zalicza siê do najlepszych lokali miasta. Obs³uguje klientów, którzy preferuj± ilo¶æ nad jako¶æ i rozbijaj± sto³y, je¶li jej nie dostan±. Nie szukaj± potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol± dania konwencjonalne, jak embriony ptaków nielotów, mielone organy w pow³oce jelit, plastry cia³a ¶wiñ czy bulwy bylin przypalane w zwierzêcym t³uszczu; w ich gwarze okre¶la siê je jako jajka, kie³basê, bekon i frytki."

  7. #17
    Misiaczek Awatar Justi
    Do³±czy³
    May 2012
    P³eæ
    Posty
    553

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    Jak wszyscy, wszyscy, a co . Ikonek za du¿o to u mnie nie ma, bo zwyczaj zapisywania plików na pulpicie uwa¿am za niewygodny. W sumie z pulpitu jako takiego rzadko korzystam, jedynie paska na dole i z wszystkich programów...
    Aaa... No tak. screen: https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng (ciekawe, czy siê otworzy, bo na OneDrivie siê nie znam...edit: to chyba powinno dzia³aæ...)
    Ostatnio edytowane przez Justi ; 22-02-15 o 14:47
    Biedne dziecko matfizu

  8. #18
    Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Do³±czy³
    Aug 2012
    P³eæ
    Wiek
    22
    Posty
    382

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    OMG, jak mo¿na siê w ogóle poruszaæ po takim pulpicie? Znajdujesz tam co¶? Moje nieposprz±tane ikonki nie siêgaj± nigdy nawet tylu, co te z pulpitu Czwartoklasisty, ale te u Ciebie, Alex, s± dla mnie ju¿ w ogóle nie do u¿ywania
    Widzisz Jasti, mi siê podoba taki stan rzeczy Wszystko co najwa¿niejsze pod rêk±.
    "Jest tylko jedna rzecz w ¿yciu ludzi, narodów i pañstw, która jest bezcenna: t± rzecz± jest honor"
    Józef Beck

  9. #19
    Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Do³±czy³
    Mar 2013
    P³eæ
    Posty
    271

    Domy¶lnie Odp: Poka¿ mi swój pulpit, powiem ci kim jeste¶! - czyli pochwal siê screenem :)

    Prawie wszyscy macie jakie¶ wypasione grafiki i postacie z gier jako t³o, a ja mam têpe zdjêcie kole¿anki w anielskich skrzyd³ach i butelk± w rêkach. (Od razu mówiê, ¿e to tylko rekwizyty do filmiku ). Mam nadziejê, ¿e siê nie obrazisz zi±, ale musia³am.
    Ja sobie poczytam, bo ¿ycie jest krótkie.

+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o w±tku

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten w±tek

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten w±tek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
Odwied¼ nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Je¶li nie chcesz,
by pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoj± w³asn± Familiadê