<
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Poka wyniki od 11 do 19 z 19

Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

To dla Andrzeja:
    http://warthunder.com/upload/image/N..._1920x1080.jpg

A mj pulpit, w porwnaniu z Waszymi, wyglda tragicznie, baagan i chaos, miliony niepotrzebnych rzeczy o wiele, ju potrzebnych, programw w trayu, wic jak sprztn, to poka . Tapetes jednak prostsz i skromniejsz, bo bym ju w ogle nic nie mg znale.. Do powiedzie, e doszedem do momentu, w ktrym nie miaem miejsca na ikony i zostaem zmuszony zrobi chocia czciowy porzdek :/

Domylnie Odp: Poka mi swj pulpit, powiem ci kim jeste! - czyli pochwal si screenem :)

Cytat Zamieszczone przez Zegarmistrz Zobacz posta

A mj pulpit, w porwnaniu z Waszymi, wyglda tragicznie, baagan i chaos, miliony niepotrzebnych rzeczy o wiele, ju potrzebnych, programw w trayu, wic jak sprztn, to poka .
    Mam to samo co Zeg.

Antyspiskowiec Awatar kam193
    Doczy
    Apr 2009
    Pe

Ooo, ciekawy temat. Mj pulpit do najczystszych nie naley, aczkolwiek raz na jaki czas faktycznie go sprztam - wwczas redukcja iloci ikon siga 90%, zwaywszy na to, e spora cz wyldowaa na pulpicie tymczasowo, automatycznie lub z innego powodu miaa by dawno przerzucona do OneDrive'a (mam tam nawet struktur katalogw, ktra rzekomo dzieli zawarto tematycznie... dobrze, e wyszukiwarka dziaa sprawnie ), gdzie generalnie trzymam 95% plikw z jakich korzystam, korzystaem, bd korzysta lub nie-wiem-po-co-i-skd-je-mam-ale-mam.

Sam pulpit: http://1drv.ms/1vh86He (tapeta - no kto by pomyla, e mog mie tam Norrisa? Dokadnie: pi Norrisw, zmienia si co ile sekund).
    Dobranoc.
    Doba powinna trwa 30 godzin!

Skargi, proby, odwoania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znalelimy?
    - Zobaczysz. Idziemy do paacu. Sprowad Angu, moe by nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy mot, sir?

Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

Zagorzay Fan FNiN Awatar Andrzej
    Doczy
    Apr 2010
    Pe

Zegar, kocham Ci. ;*
    There are no atheists in foxholes

Ernie Pyle

Lotnisko Rhein-Main we Frankfurcie. Lduje angielski samolot. wyhamowuje, staje i stoi. Wiea kae mu koowa do terminala, Anglik stoi. Wreszcie przyznaje si, e nie wie, w ktr to stron. Wiea tumaczy mu drog, przy okazji rzuca uwagi pod adresem Brytyjczyka, koczc pytaniem: Nigdy nie bye we Frankfurcie?
    Anglik odpowiada: Byem, w 1944 roku. Ale wtedy tylko co zrzucaem i nie ldowaem tutaj.

Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Doczy
    Aug 2012
    Pe

http://www.iv.pl/images/91025462517167470873.png
    Mj pulpit.
    Nie sugerujcie si tapet, nie mam pogldw lewicowych
    Ostatnio edytowane przez alexbobi ; 21-02-15 o 21:32
    "Jest tylko jedna rzecz w yciu ludzi, narodw i pastw, ktra jest bezcenna: t rzecz jest honor"
    Jzef Beck

Super Moderator FNiN Awatar Jasti
    Doczy
    Jun 2008
    Pe

OMG, jak mona si w ogle porusza po takim pulpicie? Znajdujesz tam co? Moje nieposprztane ikonki nie sigaj nigdy nawet tylu, co te z pulpitu Czwartoklasisty, ale te u Ciebie, Alex, s dla mnie ju w ogle nie do uywania
    "Bar Najlepsze eberka Hargi w pobliu portu prawdopodobnie nie zalicza si do najlepszych lokali miasta. Obsuguje klientw, ktrzy preferuj ilo nad jako i rozbijaj stoy, jeli jej nie dostan. Nie szukaj potraw wyszukanych czy egzotycznych, ale wol dania konwencjonalne, jak embriony ptakw nielotw, mielone organy w powoce jelit, plastry ciaa wi czy bulwy bylin przypalane w zwierzcym tuszczu; w ich gwarze okrela si je jako jajka, kiebas, bekon i frytki."

Misiaczek Awatar Justi
    Doczy
    May 2012
    Pe

Jak wszyscy, wszyscy, a co . Ikonek za duo to u mnie nie ma, bo zwyczaj zapisywania plikw na pulpicie uwaam za niewygodny. W sumie z pulpitu jako takiego rzadko korzystam, jedynie paska na dole i z wszystkich programw...
    Aaa... No tak. screen: https://onedrive.live.com/redir?resi...nt=photo%2cpng (ciekawe, czy si otworzy, bo na OneDrivie si nie znam...edit: to chyba powinno dziaa...)
    Ostatnio edytowane przez Justi ; 22-02-15 o 13:47
    Biedne dziecko matfizu

Zafascynowany FNiN Awatar alexbobi
    Doczy
    Aug 2012
    Pe

Cytat Zamieszczone przez Jasti Zobacz posta
    OMG, jak mona si w ogle porusza po takim pulpicie? Znajdujesz tam co? Moje nieposprztane ikonki nie sigaj nigdy nawet tylu, co te z pulpitu Czwartoklasisty, ale te u Ciebie, Alex, s dla mnie ju w ogle nie do uywania
    Widzisz Jasti, mi si podoba taki stan rzeczy Wszystko co najwaniejsze pod rk.
    "Jest tylko jedna rzecz w yciu ludzi, narodw i pastw, ktra jest bezcenna: t rzecz jest honor"
    Jzef Beck

Zafascynowany FNiN Awatar Nubes
    Doczy
    Mar 2013
    Pe

Prawie wszyscy macie jakie wypasione grafiki i postacie z gier jako to, a ja mam tpe zdjcie koleanki w anielskich skrzydach i butelk w rkach. (Od razu mwi, e to tylko rekwizyty do filmiku ). Mam nadziej, e si nie obrazisz zi, ale musiaam.
    Ja sobie poczytam, bo ycie jest krtkie.

+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Informacje o wtku

Uytkownicy przegldajcy ten wtek

Aktualnie 1 uytkownik(w) przeglda ten wtek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 goci)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Odwied nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2020. Wszelkie prawa zastrzeone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plikw cookies. Jeli nie chcesz,
by pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku
zmie ustawienia swojej przegldarki.