<

Zobacz wyniki ankiety: Czytał(a)byś moje recenzje, gdybym zaczęła je tutaj publikować?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    13 92.86%
  • nie

    1 7.14%
+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Recenzje Noxy

  1. #1
    Zaciekawiony FNiN Awatar Noxana
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    22

    Domyślnie Recenzje Noxy

    Kiedyś, za pięknych czasów, jak jeszcze chodziłam do liceum, zdarzało mi się dość często pisywać do gazetki szkolnej. Raz napisałam artykuł o feminizmie, raz o postrzeganiu telewizji przez przeciętnego obywatela, raz o tym, że w życiu powinniśmy zwracać uwagę na detale, a nie całokształt... przede wszystkim poruszam tematy życiowe lub zakrawające jakoś o filozofię życia. Do tego niekiedy nachodziła mnie ochota pisać krótkie recenzje książek, gier, filmów, kreskówek.

    Jeżeli zaczęłabym na forum publikować recenzje, bo ostatnio wyłącznie na taką formę nachodzi mnie ochota, ktokolwiek byłby chętny poświęcać tygodniowo pięć minut na czytanie ich i wszczynanie krótkiej dyskusji?

    Dlaczego? Pisanie to moja pasja odkąd sięgam pamięcią i muszę jakoś trzymać fason, a świadomość, że mogłabym recenzować dla tak wspaniałej społeczności jak Wy jest dla mnie najlepszą motywacją.

  2. #2
    Samobójca Roku :D Awatar Patrycjolona
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Wiek
    26
    Posty
    752

    Domyślnie Odp: Recenzje Noxy

    Od dłuższego czasu obiecuje sobie, że odpisze na Twoją recenzje Trzeciej Kuzynki, ale cholera jasna, naprawdę nie mam jak włączyć komputera i to napisać! Bardzo lubię czytać wszelakie recenzje, zwłaszcza o rzeczach które lubię. Chętnie bym przeczytała jakaś recenzje o filmach Tarantino lub innych części FNiN, bo tego jest najmniej w sieci. Nie zawsze odpisuje, ale wiedz że zawsze czytam i analizuje Śmiało, pisz co Ci ślina na język przyniesie!
    Ostatnio edytowane przez Drago ; 26-01-15 o 16:59

  3. #3
    Antyspiskowiec Awatar kam193
    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Wiek
    27
    Posty
    2,967

    Domyślnie Odp: Recenzje Noxy

    Pisz, świetnie Ci to wychodzi. Udziału w dyskusji nie gwarantuję, ale przeczytanie - tak, a i mam nadzieję, że opiszesz jakieś ciekawe książki, których nie czytałem, a mógłbym.

    Swoją drogą, jeszcze niecałe dwa lata temu tworzyliśmy na forum też coś na kształt gazetki - Magazyn dla Fanów FNiN (www.magazyn.fnin.eu), ale niestety w pewnym momencie wykończył nas niedobór czasu redakcji.
    Dobranoc.
    Doba powinna trwać 30 godzin!

    Skargi, prośby, odwołania do mnie - poradnik > > >
    - [...] Eee... A co znaleźliśmy?
    - Zobaczysz. Idziemy do pałacu. Sprowadź Anguę, może być nam potrzebna. I przygotuj nakaz rewizji.
    - To znaczy młot, sir?

    Vimes i Marchewa,
    Na glinianych nogach, T. Pratchett

  4. #4
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Recenzje Noxy

    Pisz na zdrowie, jestem w trakcie czytania SCH, więc szykuj wszystkie argumenty jakie masz albo gank na topie :v

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

  5. #5
    Zaciekawiony FNiN Awatar Noxana
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Recenzje Noxy

    A więc wychodzi na to, że nie pozostaje mi nic innego jak rozpocząć na nowo karierę recenzentki.

    Cóż... przyznaję, że 12 głosów na tak w czasie krótszym niż jedna doba od momentu rozpoczęcia tego tematu to dla mnie spore zaskoczenie. Jak zdążyliście pewnie zauważyć, jestem dość zamkniętą w sobie osobą i każdy przejaw splendoru w moim kierunku odbieram z mieszanymi uczuciami.

    Niemniej jednak, za Wasze wsparcie, serdecznie Wam...

  6. #6
    Dawniej MC_LEE Awatar Lee
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Wiek
    32
    Posty
    738

    Domyślnie Odp: Recenzje Noxy

    Za znerfowanie Morgany masz minusa :v

    Soldiers of hate, nazi leaders and civilians
    I will take them to where they belong
    For I've seen many wars,
    Heard a hundred calls to arms
    Salvation is my name

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
Odwiedź nas na Google+!
wspiera nas:
©FNiN.eu 2006-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Developed by: Hern.as

Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz,
by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku
zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rekomendacje: Quizado.com - Symulator Familiady, zorganizuj swoją własną Familiadę